که به نگه مجازی نشست جهانی در COVID-19 امروز

COVID-19 تن کشته و بیش از 310,000 مردم در سراسر جهان و ویرانگر ناشی از آسیب های اقتصادی. عکس: AFP

سازمان بهداشت جهانی خواهد شد و شروع آن از اول تا کنون مجازی مسئله با تمرکز بر چگونه برای مقابله با COVID-19 بحران امروز

سازمان بهداشت جهانی است که کمرنگ از معمول سه هفته فقط دو روز دوشنبه و سه شنبه انتظار می رود که تمرکز تقریبا تنها در COVID-19 که در عرض چند ماه به کشته شدن بیش از 310,000 در سطح جهان و آلوده نزدیک به 4.7 میلیون نفر است.

تعدادی از سران دولت, دولت, ستاد, وزرای بهداشت و دیگر مقامات انتظار می رود برای حضور در این جلسه است که به دلیل لگد کردن حدود ظهر روز دوشنبه.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در روز جمعه این رویداد خواهد بود “یکی از مهم ترین (WHAs) پس ما تاسیس در سال 1948”.

اما شانس رسیدن به توافق جهانی اقدامات لازم برای مقابله با بحران می تواند در معرض خطر به طور پیوسته رو به وخامت روابط بین دو کشور اقتصاد بیش از همه گیر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته تهدید به قطع روابط با چین که در آن شیوع آغاز شد در اواخر سال گذشته بیش از نقش آن در گسترش COVID-19 و بارها و بارها ساخته شده و اتهامات اثبات نشده که این ویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه.

او نیز به حالت تعلیق کمک های مالی به این که بیش از ادعاهای آن در ابتدا به عنوان جدیت شیوع و kowtowing به پکن.

با وجود تنش های کشورهای امید به اتخاذ با اجماع قطعنامه ای خواستار یک پاسخ مشترک به این بیماری همه گیر.

این قطعنامه که توسط اتحادیه اروپا خواستار یک “بی طرف و مستقل و ارزیابی جامع” بین المللی پاسخ به COVID بحران است.

مشاوره در سراسر متن به این نتیجه رسیدند هفته گذشته پس از “دشوار” مذاکرات با توجه به نورا Kronig که سر امور بین الملل تقسیم سوئیس بهداشت عمومی ،

پس از چند روز آزمایشی توافق رسیده بود به تصویب قطعنامه, که همچنین خواستار دسترسی عادلانه برای آزمون تجهیزات پزشکی, درمان های بالقوه و احتمالی آینده واکسن.

‘بلند پروازانه’

اتحادیه اروپا منبع مورد ستایش قرار داد پیش نویس به عنوان “بلند پروازانه” و اشاره کرد که اگر آن را در واقع عبور اجماع به عنوان انتظار می رود آن را اولین بار در یک فروم جهانی دست یافته است پشتیبانی به اتفاق آرا برای یک متن در COVID-19 پاسخ.

این منبع گفت که کشورهای به حال خودداری از خار موضوعات از جمله یک تماس برای اطلاعات بیشتر که اصلاحات پس از تعیین که در آن ظرفیت “ثابت کرده اند کافی برای جلوگیری از یک بحران این قدر”.

این قطعنامه همچنین خواستار این است که به همکاری نزدیک با دیگر سازمان های بین المللی و کشورها برای شناسایی حیوانات منبع ویروس و بفهمند که چگونه آن را برای اولین بار شروع به پریدن کرد به انسان است.

در حالی که دیپلمات ها توافق کرده اند که در اصل در پیش نویس قطعنامه ناظران ابراز نگرانی که در جریان فضای سیاسی برخی از کشورها هنوز هم ممکن است انتخاب کنید برای شکستن اجماع در هفته آینده.

“امید من این است که ما قادر خواهد بود برای پیوستن به اجماع” سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد در ژنو اندرو Bremberg روز جمعه گفت.

ایالات متحده و اروپا در مواجهه بیش از آینده واکسن دسترسی در حالی که واشنگتن نیز متهم چین از تلاش برای سرقت ما واکسیناسیون فرزندتان پژوهش است.

و واشنگتن نیز پیشرو تعدادی از کشورها در آن خواستار که پایان آن محرومیت از تایوان — در نظر گرفته شده توسط پکن به بخشی از خاک خود را — و آن را اجازه می دهد برای دسترسی هفته آینده مجلس به عنوان ناظر.

برخی از تایوان مشارکت یک ‘حداقل’

“در حالی که این نگرانی مداوم برای چندین سال این گرفته شده در افزایش توجه در این سال در پاسخ به جهانی همه گیر” Bremberg گفت.

“اجازه می دهد برای برخی از مرتب کردن بر اساس مشارکت معنی دار به نظر می رسد حداقل که چه کسی می تواند انجام دهد.”

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد است اما اصرار داشت که این حرکت نیاز به یک قطعنامه توسط کشورهای عضو که در سال 1972 تصمیم پکن چین بود تنها نماینده مشروع.

آن را نیز پیشنهاد آن را تنها می تواند موضوع یک دعوت با پکن برکت و رحمت است.

تایوان دعوت شد تا برای حضور در سازمان بهداشت برای چندین سال به عنوان یک ناظر اما متوقف شد و در سال 2016 با ورودی های جدید تایوانی جمهور Tsai و نشستند ون که حاضر به رسمیت شناختن این مفهوم است که تایوان بخشی از “یک چین”.

نزدیک به 15 کشور از جمله بلیز گواتمالا جزایر مارشال و هندوراس نوشته اند به Tedros پرسیدن که سوال از تایوان مشارکت اضافه در دستور کار است.

ایالات متحده خواهد شد که نشان داده شده در مجمع توسط وزیر بهداشت الکس آذر است و در عین حال نه در میان کشورهای که در حال پرسیدن بهداشت به یک تماس در موضوع تایوان مشارکت.

چندین منابع دیپلماتیک هشدار داد که قرار دادن این موضوع به رای گیری حتی در شرایط عادی خواهد بود کشیده بیرون روند و که انجام این کار در کوتاه مدت مجازی جلسه خواهد بود یک unsurmountable چالش های لجستیکی.

آن را “اژدر” کل مجمع یک منبع دیپلماتیک هشدار داد.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>