زن اختراع “در آغوش دستکش” به نوازش مادر

عکس: AFP

یک زن کانادایی است اختراع یک “آغوش دستکش” ساخته شده پارچهای و پلاستیکی با چهار آستین حلق آویز از طناب رخت با خیال راحت به آغوش مادرش.

در جنوب انتاریو شهر گوئلف کارولین الیس و همسرش اندرو توسعه به اصطلاح “آغوش دستکش” در آستانه روز مادر که در این سال جشن گرفته شد 10 مه در شمال امریکا است.

آن را “به من رخ داده است که او در آغوش گرفتن و ما واقعا نیاز به انجام کاری در مورد آن” کارولین گفت: AFP. “من می خواهم به آن را برای روز مادر.”

آنها ضبط آستین پلاستیک به tarp اجازه می دهد دو نفر در آغوش یکدیگر بدون تماس مستقیم.

“بسیار از آن زمان تلاش های, تلاش برای کشف کردن اندازه و ارتفاع سوراخ” الیس گفت. “ما بر روی آن کار کرده و تا اواخر ساعت از شب شنبه و پس از آن ما تا به حال همه چیز برای روز مادر در روز یکشنبه.”

“این یک هدیه بزرگ است.”

یک ویدیو در آنها ثبت شده از لحظه ای که در آغوش گرفته بود به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی و به سرعت ویروسی رفت. اما الیس می گوید: او شگفت زده چگونه سریع آن را در زمان خاموش.

“من فقط می خواستم به آغوش مادر من,” او گفت:. “ما کاملا شوکه شده در چگونه به سرعت آن را ویروسی رفت اما هیجان زده است که دیگر مردم با بهره گیری از ما در آغوش بگیرید. ما آن را دوست داشتم.”

و در حالی که یک پلاستیک-پوشش آغوش هرگز به خوبی به عنوان چیزی واقعی آن را هنوز هم آرامش — پس از هفته ها از مستندات و اجتماعی دیگر فاصله اقدامات — قادر به نگه داشتن مادر او دوباره الیس گفت.

“این اجازه می دهد تا آن را به نوعی به حالت عادی بازگشت. آن را واقعا به ما می دهد یک حس امیدوارم که آن را نمی شود برای همیشه لطفا برای” الیس گفت.

“که احساس فیزیکی مانند خانه احساس می کند, شما می دانید, در آغوش گرفتن از مادر خود را — آن را احساس می کند خیلی خوب است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de