یام! ساعت Kylie Jenner او را ‘Flakey نان تست فرانسوی’

کایلی Jenner است که در آن دوباره! کایلی لوازم آرایشی موسس به او در زمان Instagram داستان به تازگی برای به اشتراک گذاشتن یکی از صبحانه های مورد علاقه دستور العمل های.

22-در سال Keeping Up With the Kardashians ستاره تصمیم گرفت به تعجب او پیروان با گام توسط راهنمای قدم به شلاق تا نسخه خود را از نان تست فرانسوی روز یکشنبه, مه 17.

این غذای خوشمزه که Jenner به عنوان “flakey نان تست فرانسوی” می شود ومزه افزایش است چرا که او کت نان در خرد کردن Frosted Flakes پس از دادن آن خوب غوطه دادن در یک مخلوط با تخم مرغ و شیر و عصاره وانیل و دارچین.

Kylie Jenner Shares the Recipe for Her Flakey French Toast
کایلی Jenner Broadimage/شاتر

پس از آوردن پوشش داده و نان را به تابه با مقداری کره ذوب شده Jenner پاشیده مقداری شکر قهوه ای در بالا برای اضافه کردن یک کمی از شیرینی به او غذا. “کمی شکر قهوه ای صدمه دیده است هرگز هیچ کس” او پکتیا میباشد.

محصول به پایان رسید که در کالیفرنیا بومی خوردند در کنار چندین برش بیکن یک ترد ایجاد که کاملا یاوه سرایی کردن شایسته.

به عنوان Jenner توضیح داد: در Instagram داستان او الهام گرفته شده بود به او نان تست فرانسوی پس از او را دیدم او خواهر بزرگتر Khloé Kardashian (از طریق Instagram) ساخت همان صبحانه و استفاده از نان او می خواهم خودش پخته روز قبل.

مانند کایلی پوست بنیانگذار کارداشیان نیز پوشش داده و او نان تست فرانسوی در Frosted Flakes و آن را به نام “@Kyliejenner[‘s] ویژه پوسته روش.” Jenner, اما, استفاده متفاوت نان به او غذا.

Kylie Jenner Shares the Recipe for Her Flakey French Toast
حسن نیت ارائه میدهد از کایلی Jenner/Instagram

آخرین بار Jenner مشترک یک صبحانه دستور با رسانه های اجتماعی دنبال شد و در ماه مارس زمانی که او ساخته شده او را “آسان پنکیک موز” درست بعد از coronavirus بحران آغاز شد.

که وعده غذایی ساخته شده است با له کردن موز کلوچه مخلوط جو دو سر و شیر و تخم مرغ و برخی از وانیل و شکر. Jenner فوت و فن برای صبحانه این غذا همه چیز در مورد اندازه بخش. به جای ساخت یک پشته از پنکیک, واقعیت ستاره ترجیح می دهد به شلاق تا چند کوچکتر پنکیک. به منظور مطمئن شوید که هر کلوچه ایده آل “مینی” اندازه Jenner با استفاده از یک قاشق چای خوری برای انتقال خمیر را از کاسه به تابه.

آن را به عنوان معلوم Jenner کاملا یک راه با غذاهای خوش طعم و همچنین. در نوامبر 2019 در زندگی از کایلی آلوم میزبانی حماسی Friendsgiving شام در خانه کالیفرنیا و افتخار در مورد ساخت بسیاری از تعطیلات خودش می خورد. گسترش شامل تمام کلاسیک مانند Jenner خود در خانه باقلا سبز نوعی غذای مک و پنیر قندی yams صدر با مارشملو و البته ترکیه است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>