‘Amy Schumer یاد می گیرد به طبخ’ : دیدن دستور

به دست آوردن اعتماد به نفس در آشپزخانه! در نمایش جدید امی شومر یاد می گیرد به طبخ, Amy Schumer تیم با شوهرش کریس فیشربرای آماده سازی وعده های غذایی مختلف نوشیدنی و تنقلات در حالی که در قرنطینه میان coronavirus بیماری همه گیر. برنامه فیلم برداری شده است در خانه خود را با پرستار بچه, جین, برگزاری دوربین.

هر چند فیشر یک آموزش آشپز, همسر خود را کاملا به عنوان ماهر در آشپزخانه —حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. “تماشای امی و کریس صمیمی, واقعی, سرگرم کننده و فقط بزرگ تلویزیون” کورتنی سفید, جمهور از شبکه غذایی گفت: از طریق آزادی مطبوعات. “پرستار بچه دوربین را نگه می دارد به عنوان کریس باعث می شود فوق العاده خوشمزه مواد غذایی و امی شوخ طبعی تیز ارائه می خنده با صدای بلند لحظات تمام راه را از طریق. که مخلوط با لحظات تند و تلخ از خانواده های خود را به چالش در این بیماری همه گیر است و شما باید یک سری که بسیاری از ارتباط برقرار کردن و برخی از احتمال معتاد شدن به.”

در اولین قسمت از مواد غذایی جدید شبکه برنامه که به عرضه در مارس 11, زن و شوهر, شلاق تا برخی از کوکتل سیب زمینی latkes و بیشتر. برای فیشر برجسته از قسمت اول بود بدون شک رازیانه و کرفس, سالاد, رازیانه به عنوان یکی از آشپزی pro مطلق غذاهای مورد علاقه. “بخشی از نشان می دهد ما در مورد نمایندگی کمتر سبزیجات” او اعلام کرد.

اما Inside Amy Schumer آلوم شوخی که آن موضوع خاص ممکن است در خط مقدم از ذهن مردم در حال حاضر است. “وجود دارد بسیاری از علل وجود دارد که شاید نیاز به برخی از توجه قبل از رازیانه” او پکتیا میباشد.

نشان می دهد که با بسته بندی زیبا و دلفریب, گفتگوی بورسی بین جفت و قطعا وجود دارد برخی از یادگیری در جریان است. “من چیزهای زیادی یاد گرفتم امروز من یاد گرفتم که چگونه به اب پز کردن تخم مرغ” کمدین توضیح داد: بعد از آن در مراسم افتتاحیه. “هرگز در زندگی من من فکر می کنم من که قرار بود به می دانم که چگونه به اب پز کردن تخم مرغ.”

داده می شود که نشان می دهد در حال فیلم برداری در میان بهداشت جهانی بحران شومر نیز خطاب به وضعیت فعلی جهان و نشان داد که او “واقعا می ترسم” در مورد کوروناویروس بحران از آنجا که 15 نفر در پدرش نیویورک خانه سالمندان که در حال حاضر مرده از بیماری است.

“من از دست من و دوستان من از دست رفتن به سینما. هر کسی نتواند هر چه آنها را از دست ندهید,” او اضافه شده است.

هنوز نیویورک بومی وجود دارد گفت: هیچ یک از او می خواهم به جای قرنطینه می شود و با از فیشر. به عنوان جیمز ریش برنده جایزه آشپز قرار داده و آن را: “مثبت ترین کاری که شما می توانید در طول این زمان است مانند چیزی است و با استفاده از دست خود را و یاد بگیرند.”

در پایین حرکت برای دیدن دستور العمل های برای برخی از غذاهای شومر و فیشر ساخته شده اند!

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de