AP واقعیت را بررسی کنید: مغلوب ساختن پیشی جستن ایران دروغ در فلین بایدن ویروس

1 / 8

شیوع ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف می شود به صحبت با خبرنگاران در جنوب چمن کاخ سفید را به عنوان او را برمی گرداند به کاخ سفید در, دریایی, یکی, یکشنبه, مارس 17 سال 2020 در واشنگتن است. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بازگشت از نزدیکی کمپ دیوید, Md. (AP Photo/الکس Brandon)

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و عربستان متحدان بد نمایش دادن حقایق پشت حقوقی مورد سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین به عنوان آنها به دنبال محرمانه رفتار نامناسب در طول دولت اوباما در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری شود.

گسترده دوبله اتهامات او “Obamagate,” مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به نامشخص توطئه علیه خود را در سال 2016 و نشان می دهد افشای فلین نام به عنوان بخشی از حقوقی نظارت ایالات متحده خارجی اهداف جنایی بود و با سیاست های حزبی. هیچ مدرکی وجود ندارد که از آن است.

در واقع به اصطلاح دریدن آمریکایی’ نام مانند فلین قانونی است.

بیش از آخر هفته در کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو نیز اتهام بدون مدرک فساد مربوط دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن پسر, شکارچی در چین است. و در یک مصاحبه دوباره پخش یکشنبه تهمت mischaracterized پیام بین FBI به کارکنان نشان می دهد پس از سال 2016 انتخابات طرح به او.

در ضمن تهمت در ادامه به گسترش دروغ در مورد در دسترس بودن تست های مورد نیاز برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس در آمریکا و اغراق آمیز دامنه از محدودیت های مسافرتی در چین است.

یک نگاه اخیر لفاظی های سیاسی و واقعیت:

فلین

مغلوب ساختن پیشی جستن: “OBAMAGATE!” — صدای جیر جیر شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن: “بزرگترین جرم سیاسی و رسوایی در تاریخ ایالات متحده آمریکا.” — صدای جیر جیر پنج شنبه.

حقایق: او پشتیبانی ادعا می کنند که رئیس جمهور سابق باراک اوباما شکست قانون است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او را ساخته اند دریدن فلین یکی از نکات اصلی صحبت کردن این ادعا که آن را ثابت می کند دولت اوباما ناعادلانه و غیر قانونی را هدف قرار فلین و دیگر تهمت همکاران.

اما وجود دارد هیچ چیز غیر قانونی در مورد دریدن. این محرمانه سند همچنین آمده است که دریدن درخواست مورد تایید قرار گرفت از طریق آژانس امنیت ملی “استاندارد روند.”

هفته گذشته زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد خبرنگاران به تعریف اوباما از جرم جنایی در اتهام “Obamagate,” مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به بیان یکی. “شما می دانید چه جرم است,” او گفت: دوشنبه گذشته. “جرم و جنایت بسیار واضح به همه. همه شما باید انجام دهید این است عنوان خوانده شده روزنامه ها به جز مال شما.”

در طول روال نظارت خارجی اهداف نام از آمریکایی ها گاهی اوقات می آیند تا در گفتگو یا به این دلیل که خارجی صحبت کردن و یا در مورد آنها. دلایل حفظ حریم خصوصی کسانی که نام آنها به طور کلی پنهان و یا نقاب قبل از هوش توزیع شده است به مقامات دولت. مقامات ایالات متحده می تواند از این سازمان است که در جمع آوری اطلاعات به چیزی را اشکار نام اگر آنها فکر می کنند آن است که حیاتی به درک هوش.

در حالی که تهمت کست دریدن به عنوان شوم تعدادی از هویت آشکار در پاسخ به این درخواست در واقع افزایش در طول سال اول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سال آخر دولت اوباما.

___

SEN. لیندزی گراهام جمهوری خواه و رئیس کمیته قضایی مجلس سنا: “دریدن نقاب از ژنرال فلین با دولت اوباما در مورد مکالمات در طول ریاست جمهوری انتقال عمیقا نگران کننده و بوی سیاست نه امنیت ملی است.” — بیانیه چهارشنبه.

حقایق: وجود دارد هیچ چیز از مواد است که به تازگی منتشر شده نشان می دهد که دریدن درخواست شد ریشه در سیاست و نه از امنیت ملی است.

وجود دارد در واقع چند دولت اوباما مقامات از جمله رئیس جمهوری بایدن که خواسته NSA به افشای نام یک آمریکایی است که هویت پنهان بود, در گزارش های اطلاعاتی. که آمریکایی بود و نشان داد به فلین.

اما وجود دارد هیچ چیز ذاتا غیر معمول در مورد درخواست و اسناد و مدارک منتشر شده توسط صدای شیپور دولت می گویند افرادی که درخواست داشتند مجاز به دریافت زمینه گزارش های اطلاعاتی.

___

SEN. رند پل R-KY: “اما این باید باشد و غیر قانونی است به گوش دادن به یک آمریکایی گفتگو. و آن را حتی بدتر اگر شما در حال گوش دادن به یک آمریکایی که فقط اتفاق می افتد به حریف سیاسی خود را از حزب مخالف.” — مصاحبه روز شنبه در Fox News Channel.

حقایق: آن است که غیر قانونی نیست برای گوش دادن به یک آمریکایی مکالمات و مقامات مجری قانون آن را انجام دهد به طور معمول با یک حکم و یا به دستور دادگاه. اما در هر صورت این چیزی است که در اینجا اتفاق افتاده است.

هیچ کس عمدا گوش دادن به یک آمریکایی گفتگو. در عوض مقامات ایالات متحده آموخته مکالمات که درگیر و یا ذکر فلین در طول نظارت خارجی اهداف.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن پرداختن به پرونده جنایی علیه فلین که مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری در حال حاضر به دنبال به رها: “این همه اوباما این بود که همه بایدن. این افراد فاسد همه چیز فاسد بود و ما آنها را.” — مصاحبه روز شنبه در شبکه فاکس کسب و کار.

حقایق: او را نشان می دهد سیاست های حزبی توسط دولت اوباما به طور کامل پشت فلین بررسی است. که نادرست است.

درست است که ضد تحقیقات مربوط به روابط بین روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین و به روسیه در خصوص شروع شد و در دولت اوباما. اما آن را ادامه داد و به ناروا خود دولت است. این تحقیقات به فلین گرفته شده توسط یک مشاور ویژه که منصوب شد توسط راد Rosenstein تهمت خود را معاون دادستان کل.

___

‘OBAMAGATE’

ناوارو: “جو بایدن کردم 40 سال از مکیدن تا چینی ها از جمله هشت سال به عنوان معاون رئیس جمهور. و ما می دانیم که حدود یک میلیارد دلار است که پسر او را از چینی ها است.” — مصاحبه یکشنبه در ABC “این هفته است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن: “از همه بدتر بود که در هشت سال گذشته تحت ریاست جمهوری اوباما و بایدن که در آن پسر خود را با یک میلیارد و نیم دلار و سپس آنها قرار است به سختی می شود در چین است. … و او راه می رفت از چین با 1.5 میلیارد دلار دلار به سرمایه گذاری برای آنها که او باعث می شود صدها هزار نفر — و در واقع میلیون ها نفر از دلار است.” — روباه مصاحبه پنج شنبه.

واقعیت: هیچ مدرکی وجود ندارد که هانتر بایدن به جیب 1.5 میلیارد دلار از چین است. به طور کلی اتهامات جنایی تخلف توسط پدر یا مادر بی اساس هستند.

در سال 2014 یک صندوق سرمایه گذاری آغاز شده توسط هانتر بایدن و دیگر سرمایه گذاران پیوست خارجی و چینی خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت ها در تلاش برای بالا بردن 1.5 میلیارد دلار به سرمایه گذاری در خارج از چین است. که به مراتب از دادن هانتر بایدن چنین مبلغ به عنوان برگ برنده آن را توصیف است.

هانتر بایدن وکیل جورج Mesires نوشت: در اینترنت پست در سال گذشته که مشتری پرداخت نشده مدیر صندوق در زمان “بر اساس علاقه خود را در به دنبال راه هایی را به چینی, سرمایه به بازارهای بین المللی است.”

“او دریافت کرده است و نه هر گونه بازگشت سرمایه گذاری خود را” Mesires گفت.

هانتر بایدن پایین پا از تخته چینی در ماه اکتبر گذشته به عنوان بخشی از تعهد به کار از طرف هر خارجی متعلق به شرکت باید پدر خود را برنده انتخابات ریاست جمهوری.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: “بنابراین حتی قبل از اینکه من رو انتخاب شما به یاد داشته باشید معروف — دو عاشق, راست, Strzok و صفحه, بیمه نامه, او برنده میشه اما فقط در مورد او نمی کند ما باید یک بیمه نامه است. که بدان معنی است که اگر من برنده آنها در حال رفتن به سعی کنید و من را.” — روباه مصاحبه روز شنبه که دوباره پخش یکشنبه.

واقعیت: هیچ توطئه جریان را از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 پیام متنی بین دو FBI کارکنان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویر می کشد دو را به عنوان اشاره به یک طرح یا بیمه — به سرنگونی او را از دفتر اگر او برنده انتخابات ریاست جمهوری بیش از دموکرات هیلاری کلینتون ، این آشکار از متن که نیست که.

عامل پیتر Strzok و وکیل لیزا صفحه هر دو در حال حاضر رفته از اداره گفت متن پیام منعکس بحث در مورد چگونه به شدت FBI باید بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود را هنگامی که انتظارات در این زمان بود که او را از دست بدهند به هر حال.

Strzok پیامک در مورد چیزی صفحه گفته بود به اف بی آی معاون مدیر به اثر است که “به هیچ وجه او انتخاب می شود.” اما Strzok استدلال کرد که اف بی آی باید فرض کنیم کلینتون برنده خواهد بود: “من می ترسم ما نمی توانیم که در معرض خطر.” او با تشبیه وضعیت به “بیمه نامه در صورت بعید است شما در مرگ قبل از شما 40.” او گفت که او نمی بحث در مورد یک طرح برای رانندگی مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

___

محدودیت های مسافرتی

ناوارو ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر پاسخ: “این شروع تفنگ برای چین همه گیر آغاز شده در Jan. 30 هنگامی که رئیس جمهور تهمت شجاعت به جلو و پایین پرواز از چین است. … پس به من نگویید ما از دست فوریه چون من وجود دارد. من حق در اینجا. و این رئیس جمهور بود که پیوسته ما را به حرکت به سرعت به عنوان امکان پذیر است.” — مصاحبه یکشنبه در ABC “این هفته است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن: “در ژانویه من قرار داده و من از انتقاد همه از جمله دکتر Fauci — من قرار داده و در یک دیوار. ما را در یک بسیار قوی دیوار. تنها تعداد کمی از مردم اجازه داده شد و همه آنها شهروندان آمریکایی است. من می توانم بگویم که یک شهروند ایالات متحده, شما نمی توانید به بازگشت به کشور خود هستند. … ما در واقع عمل بسیار زود است.” — روباه مصاحبه پنج شنبه.

حقایق: محدودیتهای سفر او تحمیل شده در چین در اواخر ماه ژانویه تا به حال دیگر نقاط ضعف در کنار استثنا برای شهروندان آمریکایی است. این یک جامد “دیوار” و یا ممنوعیت به عنوان تهمت و تجارت خود را مشاور نشان می دهد.

وجود دارد بسیاری از شکاف ها در مهار و اولیه تاخیر در تست در ژانویه و فوریه که منجر به آمریکا افزایش به شماره 1 در سطح جهان در تعداد افراد آلوده به ویروس coronavirus.

سفارش خود را به طور موقت به منع ورود اتباع خارجی که تا به حال سفر در چین در عرض قبلی 14 روز با استثنا برای شهروندان ایالات متحده بلکه خود خانواده و اقامت دائم.

دکتر آنه Schuchat های شماره 2 رسمی در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به اسوشیتد پرس گفت دولت فدرال نیز آهسته به درک چقدر coronavirus پخش شد از اروپا که کمک درایو شتاب از ایالات متحده شیوع بیماری در ماه فوریه است. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد محدودیت برای بسیاری از کشورهای اروپایی در اواسط ماه مارس.

“من فکر می کنم زمان ما, سفر هشدار, شده اند باید, زودتر,” او گفت:.

___

ویروس تست

مغلوب ساختن پیشی جستن: “ما فقط cracked 10 میلیون آزمون … ده میلیون. … اگر شما نگاه کردن در اینجا این کشورهای دیگر که باید انجام شود در هر نقطه در نزدیکی آنچه که ما در حال انجام است. ما دو. اگر شما اضافه کردن آنها را و آنها را ما انجام تست های بیشتر. اما من نمی توانم به مطبوعات به چاپ که متاسفانه.” — اظهارات جمعه با فرمانداران کلرادو و داکوتای شمالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن: “آنچه که ما انجام داده ایم در تست ما در حال حاضر تست شده بیش از تمام جهان با هم قرار داده.” — سخنان روز شنبه به خبرنگاران گفت.

حقایق: نادرست است. آمریکا را آزمایش کرده است و بیش از همه کشورهای دیگر در ترکیب اجازه دهید به تنهایی دو برابر این تعداد برای کل جهان است. همچنین نشدم بسیاری از کشورها در تست جمعیت آن متناسب.

با هم فقط سه کشور روسیه — آلمان و ایتالیا — دارای گزارش تست های بیشتر از آمریکا

این هفته در ایالات متحده گزارش شده بود انجام بیش از 10 میلیون آزمون پس از همه گیر آغاز شد, پس از ناکامی در این مهم اوایل هفته از وقوع. که در مقایسه با بیش از 23 میلیون آزمون توسط کشورهای دیگر در top 10 از تست تعداد.

آمریکا به دنبال, روسیه, آلمان, ایتالیا, اسپانیا, انگلیس, هند, امارات متحده عربی و ترکیه و فرانسه است.

___

برت GIROIR فدرال سلامت رسمی نظارت بر آمریکا تست: “هر کسی که نیاز به یک آزمون می توانید تست. … اگر شما علامت یک بیماری تنفسی است که نشانه ای برای تست و شما می توانید یک آزمون. اگر شما نیاز به تماس با ترسیم شما می توانید یک آزمون است.” — اخبار توجیهی, on May 11.

حقایق: با توجه به کارشناسان بهداشت عمومی که می گویند آمریکا نزدیک است تست سطح با خیال راحت به بازگشایی شده است.

محققان در دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه به عنوان مثال گفت که ایالات متحده در حال حاضر باید انجام 900,000 آزمون در روز برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته گفت: ایالات متحده انجام شد حدود 300000.

Giroir تاکید کرد که تعداد کافی از تست های تشخیصی در دسترس بود برای کسانی که با علائم COVID-19 اما مطالعات نشان داده اند که بسیاری از کسانی که آلوده هرگز از نشان دادن علائم است. Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص خواسته است به اندازه کافی تست شامل حداقل افراد بدون علامت در جمعیت های آسیب پذیر مانند خانه های سالمندان.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به تازگی گسترش آن دستورالعمل برای coronavirus تست شامل برخی از افراد بدون علامت است که ممکن است در معرض خطر بالاتر.

بیش از 40 متحده در حال شکست به آزمون به طور گسترده ای به اندازه کافی برای رسیدن به سطح مورد نیاز به با خیال راحت شل stay-at-home سفارشات با توجه به یک AP تجزیه و تحلیل معیارهای طراحی و توسعه توسط دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه. این گروه شامل چهار کلرادو فلوریدا و جورجیا و تگزاس – که در حال حاضر بازگشایی شد.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Meghan هویر و دب Riechmann کمک به این گزارش.

___

یادداشت سردبیر — نگاهی به صحت ادعا توسط چهره های سیاسی.

___

پیدا کردن AP واقع چک در http://apnews.com/APFactCheck

Follow @APFactCheck در توییتر https://twitter.com/APFactCheck

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>