پکن را متهم به تهمت از لکه و چین و طفره رفتن ما مسئولیت به کسی که

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian. — AFP/فایل

پکن: پکن روز سه شنبه متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از لکه و چین و طفره رفتن آمریکا مسئولیت به سازمان بهداشت جهانی پس از آمریکا رئیس جمهور تهدید به خروج از سازمان ملل برای سلامت بدن است.

آمریکا رهبر قفل شده در یک جنگ تلخ از کلمات با پکن ادعا آن را پوشش اولیه شیوع بیماری در چین مرکزی در اواخر سال گذشته و قبل از گسترش بیماری در سطح جهان باعث ویرانی اقتصادی و ادعا زندگی در سراسر این سیاره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه نامیده می شود که یک “عروسک خیمه شب بازی از چین” قبل از به tweeting نامه او فرستاده شده به سازمان رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus تهدید به دائم و موقت توقف کمک های مالی از آمریکا.

چین در واکنش به متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای “لام چین” و “شانه خالی کردن از مسئولیت و معامله بیش از تعهدات بین المللی به این که” وزارت خارجه سخنگوی ژائو Lijian گفت: در یک به طور منظم نشست خبری روز سه شنبه.

“ایران نامه ذکر شده شما پر است از نکات ‘شاید’ و ‘maybes’ و تلاش برای استفاده از فریبنده روش برای گمراه کردن و رسیدن به اهداف از لکه و چین anti-virus تلاش و شانه خالی کردن از مسئولیت برای ایالات متحده’own کافی پاسخ” ژائو گفت.

“آمریکا تلاش می کند به استفاده از چین به عنوان یک مسئله برای شانه خالی کردن از مسئولیت و معامله بیش از تعهدات بین المللی خود به چه کسی است. این یک پیش بینی غلط و ما برداشت اشتباه هدف قرار دهند.”

بیش از 317,000 که مردم از COVID-19 از نزدیک به 4.8 میلیون عفونت در سراسر جهان و دولت در حال تقلا برای مهار این ویروس در حالی که به دنبال راه هایی برای احیای خود را با چکش اقتصاد.

ژائو افزود: ما در تلاش برای منحرف کردن از خود را “ناکافی پیشگیری و کنترل” در برابر ویروس.

با بیشتر مرگ و میر و موارد در ایالات متحده بیش از هر کشور دیگری تا کنون تحت فشار تهمت و سرزنش کرده که برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با اولیه آن گسترش یافته است.

“تنها راه رو به جلو برای سازمان جهانی بهداشت است که اگر آن را در واقع می تواند در نشان دادن استقلال از چین” مغلوب ساختن پیشی جستن نامه بخوانید.

چین خواستار ما را به “جلوگیری از تغییر سرزنش” و به جای تمرکز بر روی حاوی ویروس ژائو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی به طور منظم.

در اوایل روز دوشنبه گفت که این امر راه اندازی یک بررسی مستقل از پاسخ به coronavirus همه گیر و رئیس جمهور چین گفت: چین از یک “ارزیابی جامع” از واکنش جهانی به همه گیر پس از آن شده است تحت کنترل در آورد.

دولتها از جمله آمریکا و استرالیا قبلا به نام برای رسیدگی به ریشه های این ویروس است.

اما ژائو گفت: پیش نویس این حرکت در حال حاضر مورد بحث در مجمع بهداشت جهانی است “کاملا متفاوت از به اصطلاح مستقل بین المللی تحقیق’into همه گیر که قبلا ذکر شد توسط استرالیا”.

وی افزود که استرالیا باید مایل به تغییر “آن راه” و “به طور کامل خود را رها دستکاری سیاسی همه گیر”.

پکن با عصبانیت ما را تکذیب کرد اتهامات که آن بازی کردن تهدید و یازدهم تصریح کرد: در این که مجمع بهداشت جهانی در روز دوشنبه که خود ملت بوده است “باز و شفاف و مسئول” در طول بحران.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>