براد پیت شگفتی Missouri State University Grads: ‘ما در حال ریشه کن برای شما

بهترین فارغ التحصیلی در حال حاضر تا کنون! براد پیت شگفت زده Missouri State University کلاس 2020 با یک متفکر تصویری پیام برای جشن های بزرگ خود را از موفقیت است.

Brad Pitt Surprises Missouri State Grads With Heartfelt Message
براد پیت حسن نیت ارائه میدهد از میسوری امور خارجه/توییتر

“سلام به همگی. براد در اینجا از قرنطینه با فریاد به این کلاس فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی میسوری!” پیت, 56 شروع در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط کالج در توییتر در روز شنبه, مارس 18. “باید آن را بسیار عجیب و غریب انجام این تلاش در این بار اما می دانم که ما در حال ریشه کن برای شما. ما پول شما را به این جهان به مکانی بهتر است.”

این Once Upon a Time in Hollywood star رشد در اسپرینگفیلد و حضور در دانشگاه میسوری در 1980s قبل از انداختن به حرکت به کالیفرنیا و دنبال رویاهای خود را از یک بازیگر. پیت یکی از بسیاری از افراد — از جمله باراک اوباما, سلنا گومز و تیموتی Chalamet — که به اشتراک گذاشته صمیمانه تبریک می گویم با فارغ التحصیل شدن دانشجویان سراسر کشور که در مراسم نگاه کمی متفاوت میان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما برای شما آرزو همه بهترین در تلاش های آینده خود را،” باشگاه مبارزه بازیگر اضافه شده است. “شما آن را انجام داد. شما از آن ساخته شده. لذت بردن از. تبریک دوباره و فکر می کنم بزرگ.”

دانش آموزان در همه سنین مجبور شده اند به برخی از جدی تنظیمات خود را به آموزش و پرورش روال به عنوان جهان همچنان به کار از طریق COVID-19 بحران بهداشتی. در ماه مارس ما بارگیری در این هفته تایید کرد که پیت پسر ارشد Maddox كه سهام با همسر سابق آنجلینا جولیدر حال بازگشت به خانه از اوایل سال اول خود را در دانشگاه Yonsei در سئول, کره جنوبی.

“مادوکس است که از مدرسه به خانه و تمرکز خود را در کره و مطالعات روسیه تا بازگشایی مدرسه,” خودی گفت. “آنجلینا کودکان دیگر در یک روال توسط بیداری آنها را در اوایل هر روز و گرفتن آنها آغاز شده در مدرسه خود وظایف مدت کوتاهی پس از آن.”

Brad Pitt Surprises Missouri State Grads With Heartfelt Message 1
براد پیت دیوید فیشر/شاتر

این Thelma & Louise بازیگر و Jolie, 44, همچنین به اشتراک گذاری کودکان Pax, 16, Zahara, 15, شیله, 13 و 11 ساله دوقلو Vivienne و ناکس. با وجود کثیف خود را تا سال 2016 تقسیم سابق زن و شوهر باید به یک توافق بر “تحصیل سنتی” برای بچه های خود را. یک منبع گفت:” ما در ماه آوریل که پیت “تا به حال شده است برای هل دادن” سنتی, آموزشی, مسیر, که همچنین توصیه شده توسط کودکان درمانگر.

“براد می خواهد بچه ها را در محیط مدرسه و جدا بودن homeschooled,” خودی اضافه شده است.

هر چند exes infamously مبارزه بیش از بازداشت به شش فرزند خود را جداگانه منبع قبلا نازل شده به ما که این دو شده اند و در شرایط خوب در ماه های اخیر. “آنها بیشتر صمیمی” این منبع گفت که در اوایل این ماه. “آنها هدف نسبت به قطعنامه هایی که برای هر یک از آنها.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>