Brian Austin Green تایید تقسیم از مگان فاکس پس از نزدیک به 10 سال از ازدواج

این پایان راه برای مگان فاکس و برایان آستین گرین. او تایید کرد روز دوشنبه 18 مه که دیرین زن و شوهر باید به نام آن واریز شده پس از نزدیک به 10 سال از ازدواج.

سبز نشان داد فروپاشی در یک قسمت جدید از “…با برایان آستین گرین” پادکست با عنوان “مسابقه.” او با اشاره به عکس روباه و مسلسل کلی آن که به ظاهر بیش از آخر هفته و نشان داد که او تا به حال یک رویا در حالی که او فیلمبرداری فیلم جدید خود با رپر نیمه شب در Switchgrassکه وجود دارد فاصله بین دو و اشاره کرد که پس از پایان 2019 آنها “واقعا تلاش شده است تا به نوعی از هم جدا می شود.”

“من همیشه او را دوست دارم” کالیفرنیا بومی گفت. “و من می دانم که او همیشه عشق من و من می دانم که به عنوان دور به عنوان یک خانواده آنچه که ما ساخته شده است واقعا سرد است و واقعا خاص است.”

سبز توضیح داد که این جفت ارز خواهد شد “هنوز فراموش خانواده تعطیلات و تعطیلات به عنوان یک خانواده و واقعا که تمرکز برای کودکان و نوجوانان.”

گرفتن فشرد تا او افزود: “این شخص زمانی که تغییرات در زندگی و چیزی که شما استفاده می شود که شما انجام شده است برای 15 سال شما سعی می کنید و نمی توانید از شر اما شما تغییر دهید. وجود دارد از جنبه های ناشناخته وجود دارد که گودال در معده من … من واقعا نمی خواهید مگان و من به شانس … او شده است بهترین دوست من برای 15 سال و من نمی خواهم به از دست دادن آن است.”

سبز صحبت در مورد کلی که نام واقعی است Colson بیکر آشکار “او ملاقات این مرد Colson در مجموعه … من هرگز او را ملاقات نمود … مگان و من در مورد او. آنها فقط دوستان در این نقطه است.”

“من اعتماد او قضاوت او همیشه به حال واقعا قضاوت خوب,” او گفت: از جفت اضافه کرد: “من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم او و یا او هستند یا خائنانی بود که من یک قربانی در هر راه است.”

این جدا جفت جدایی آمد و پس از بورلی هیلز 90210 آلوم, 46, پا به فروشگاه برای مواد غذایی در کالاباساس کالیفرنیا بدون حلقه ازدواج در آوریل 22. قبل از این رویت این 33 سال ترانسفورماتور بازیگر نیز کشف شد sans حلقه در حالی که در حال اجرا errands در لس آنجلس-منطقه شهرستان.

در ضمن این باورند شد توسط ایمیل های روزانه که روباه و سبز بودند به ظاهر “ماندن در خانه جداگانه” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

روباه و سبز مورخ و برای شش سال قبل از بستن گره در ژوئن 2010. این دو ملاقات کرد در حالی که بر روی مجموعه ای از فاکس سابق طنزهای امید و ایماندر طی آن سبز مهمان-ستاره دار در سال 2004. در آن زمان او 30 بود و او بود 18.

“من دوست داشتم او را از حق دور,” جنیفر بدن بازیگر به گفته نیویورک تایمز مجله در نوامبر سال 2009 در حالی که توصیف او جاذبه اولیه به سبز است. “هر کس در اطراف مانیتور تماشای یک صحنه و برایان به طور تصادفی لمس پای من. من به یاد داشته باشید تحت اللفظی برق تیراندازی از طریق من و من از هر جهت. آن را مانند سحر و جادو است.”

در ماه اوت 2019 در مدیریت خشم آلوم اعتراف کرد که او در ابتدا رد فاکس پیشرفت زمانی که آنها مشغول به کار در امید و ایمان با هم. “او واقعا جوان و گفتم این این نیست. این نمی تواند f–پادشاه اتفاق می افتد. این است که قصد ندارم به اتفاق می افتد به هیچ وجه,’,” او گفت: در Barstool ورزشی’ “KFC رادیو” پادکست. “بنابراین من سمت چپ بود و او فقط واقعا مداوم — و از خدا تشکر کنم.”

روباه و سبز هستند که پدر و مادر از فرزندان نوح, 7, Bodhi 6 و سفر, 3. سبز نیز سهام و پسر Kassius Marcil-سبزبا 18 با سابق خود نامزد سابق بورلی هیلز 90210 costar, Vanessa Marcil.

در ماه اوت سال 2015 ما را شکست اخبار فاکس و سبز تقسیم می شود پس از پنج سال از ازدواج. این دختر جدید آلوم برای ثبت طلاق دو روز بعد با استناد به “تفاوت آشتی ناپذیر” را به عنوان دلیلی برای جدایی است.

هشت ماه پس از شکستن خود را فاکس نشان داد که او انتظار داشت که فرزند سوم او با سبز. ما بعد از تایید در ماه ژوئن سال 2016 که این دو نفر را “کاملا با هم.”

فاکس واصل به اخراج این جفت ارز را مورد طلاق در لس آنجلس در ماه اوت سال 2019.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de