Brian Austin Green, مذاکرات, Megan Fox, Machine Gun Kelly عاشقانه شایعات

فقط دوستان ؟ برایان آستین گرین را باز کرد تا در مورد جدا خود همسر مگان فاکس‘s رابطه با مسلسل کلی در چهار شنبه, مارس 18 پس از تایید که این جفت ارز در حال تقسیم پس از 10 سال از ازدواج.

“او به ملاقات این مرد Colson در مجموعه در این فیلم او را برای کار بر روی” سبز 46 گفت: در طول پنج شنبه قسمت از “…با برایان آستین گرین” پادکست. “من هرگز او را ملاقات نمود — می رود Machine Gun Kelly — من هرگز او را ملاقات نمود, اما شما می دانید مگان و من در مورد او و آنها دوستان در این نقطه است.”

وی افزود: “از آنچه او بیان او واقعا فقط خوب و واقعی ، و من به او اعتماد قضاوت. او همیشه به حال واقعا قضاوت خوب است.”

Brian Austin Green Addresses Megan Fox and Machine Gun Kelly Romance Rumors
Brian Austin Green, Megan Fox, Machine Gun Kelly کریستوفر اسمیت/تالار گفتگو/AP/شاتر; Broadimage/شاتر; چلسی لورن/شاتر

قبلا در این پادکست سابق بورلی هیلز 90210 ستاره نشان داد که او و روباه, 34 شده بود “تلاش برای مرتب کردن بر اساس از هم جدا می شود” پس از پایان 2019 قبل از تایید که آنها شکسته بود.

فاکس کشف شد با کلی (که نام واقعی ریچارد Colson بیکر) و 30 روز جمعه 15 مه در کالاباساس در محله لس آنجلس. سبز مجموعه ای از رکورد مستقیم در روز دوشنبه اشاره کرد که او “نمی خواهید مردم را به فکر می کنم که او و یا او در حال خائنانی و یا من یک قربانی در هر راه را با هر یک از این دلیل من نبود.”

“این چیزی است که برای ما جدید” به مدیریت خشم زاج سفید توضیح داد. “این چیزی است که برای مردم به تجربه و شنیدن در مورد در مطبوعات و به طرف در و قضاوت و نقد, اما آن را نمی جدید برای ما است.”

بومی کالیفرنیا نشان داد که هر دو او و روباه معمولا نگه داشتن ارتباط خود را آرام است اما پس از داستان با کلی — او costar در نیمه شب در Switchgrass — “منفجر” او را انتخاب کرد به آدرس آن را به خاطر “من نمی خواهم کسی به تخطئه در این وضعیت است.”

“اینطور نیست که ما در حال جدا کردن و یا هر چیزی چون کسی فریب خورده و یا کسی صدمه دیده است کسی” the Desperate Housewives زاج سفید توضیح داد. “من احساس می کنم مردم در مسیر در زندگی [و] گاهی اوقات شما در همان مسیر و راه رفتن شما این مسیر با هم و همه چیز در حال کار و سپس مسیر فقط از نوع جداگانه گاهی اوقات و آن را نه یک انتخاب که کسی باعث می شود آن را فقط مردم مرتب از پیدا کردن چیزهای جدید است که مورد علاقه آنها و مسیرهای جدید است که می خواهید آنها را در زندگی فرد است که آنها با ممکن است در همان مسیر است.”

وقتی که می آید به فاکس پویا با کلی سبز تصریح کرد که “او فقط یک دوست واقعا خوب است که او مورد نیاز است.”

“من نمی خواهم او را به نگاه در راه منفی و یا او را به نگاه منفی راه برای انجام این کار است,” او گفت:. “این چیزی است که مردم خوب انجام دهد. مردم خوب و کمک به مردم که نیاز به کمک و این چیزی است که او انجام می دهند.”

سبز اضافه شده: “داستان با ما است و امیدوارم با این کار با من انجام این کار وجود دارد که بیشتر داستان. وجود دارد بیشتر سوال بپرسید. همه چیز مرتب کردن بر اساس گذاشته شد. مردم یک حس بود که در آن سر ما هستند و چه می گذرد چرا که من نمی خواهم به بحث در مورد این دوباره.”

در طول پادکست سبز نیز صحبت کرد و با صراحت در مورد چقدر سخت بود برای او را به رابطه با روباه آمد به نزدیک — به خصوص از آنجایی که آنها سهم سه پسر نوح, 7, Bodhi 6 و سفر, 3.

“این شخص زمانی که تغییرات در زندگی و چیزی که شما استفاده می شود که شما انجام شده است برای 15 سال شما سعی می کنید و نمی توانید از شر اما شما تغییر” به BH90210 ستاره گفت: به عنوان او احساسی است. “وجود دارد ناشناخته جنبه … وجود دارد که گودال در معده من … من واقعا نمی خواهید مگان و من به شانس … او شده است بهترین دوست من برای 15 سال و من نمی خواهم به از دست دادن آن است.”

سبز که سهم پسر Kassius 18 ساله با نامزد, Vanessa Marcilمی داند که احساسات خود را برای فردا هرگز نمی خواهد برود.

“من همیشه او را دوست دارم” کالیفرنیا بومی گفت. “و من می دانم که او همیشه عشق من و من می دانم که به عنوان دور به عنوان یک خانواده آنچه که ما ساخته شده است واقعا سرد است و واقعا خاص است.”

این ترانسفورماتور ستاره و سبز مورخ و برای شش سال قبل از بستن گره در ژوئن 2010. در ماه اوت 2015, Us Weekly, اخبار شکست که روباه و سبز تقسیم پس از پنج سال از ازدواج.

هشت ماه پس از فروپاشی های جدید دختر آلوم نشان داد او انتظار داشت که این جفت ارز را فرزند سوم. در ماه ژوئن سال 2016 آمریکا تایید کرد که این دو بودند با هم و در ماه اوت سال 2019 فاکس واصل به اخراج این جفت ارز را مورد طلاق.

کلی برای بخشی خود را در ارتباط بود به کیت بکینسیل پس از دو خال خال شد در چند گلدن گلوب afterparties در ماه ژانویه است. Beckinsale, 46, تعطیل شایعات دوستیابی از طریق رسانه های اجتماعی نوشته است که مردم باید “لطفا یک f—پادشاه زندگی است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>