کمیته تصویب Ratcliffe برای DNI می فرستد به سنا کامل

در این مه 5 سال 2020 عکس, Rep. جان Ratcliffe, R-تگزاس شهادت قبل از کمیته اطلاعات مجلس سنا در دوران نامزدی شنوایی در کاپیتول هیل در واشنگتن است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید به ملت هوش رسمی Ratcliffe است و مصمم است که در صورت تایید او نمی خواهد اجازه می دهد سیاست به رنگ اطلاعات او طول می کشد به رئیس جمهور. (AP Photo/اندرو بیلبائو, استخر)

واشنگتن (AP) — کمیته اطلاعات مجلس سنا تایید نامزدی تگزاس ایران Rep. جان Ratcliffe به مدیر اطلاعات ملی ارسال نامزدی به طبقه سنا برای تایید.

Ratcliffe را نامزدی تصویب شد 8-7 در یک بسته جلسه کمیته با سناتور رای گیری در امتداد خط حزب با توجه به کمیته aide. دستیار اعطا شد گمنامی به بحث در مورد بسته اقدامات پیش از اعلام رسمی.

جمهوری خواهان باید ستایش Ratcliffe است که مدافع سرسخت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که دموکرات ها شده اند شک و تردید است که او را خدمت می کنند با استقلال آنها می گویند بسیار مهم است برای این کار. Ratcliffe به دنبال ریختن شهرت او به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار در تایید شنوایی در اوایل این ماه اصرار او منجر خواهد ملت را سازمان های اطلاعاتی بدون حزبی تحت تاثیر قرار.

Ratcliffe را جایگزین دن کت سابق اوباما سناتور بود که محبوب در کنگره اما درگیر شدند که با مغلوب ساختن پیشی جستن در او دو سال در این کار است. ریچارد Grenell که به مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر سرپرست.

مغلوب ساختن پیشی جستن که همیشه هوش کمیته با شک و تردید h به عنوان نامزد Ratcliffe دو بار. Ratcliffe شد اولین برداشت برای این پست در تابستان گذشته پس از مدت کوتاهی کت’ استعفای اما سپس انصراف پس از برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا مورد سوال خود را تجربه.

اوباما و گرم به Ratcliffe پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور غیر منتظره نامزد او را دوباره در ماه فوریه است. این ماه در میان بودند پر سر و صدا در جامعه اطلاعاتی به عنوان تهمت به خلع و اخراج های متعدد مقامات و سناتورهای مشتاق بودند برای جایگزینی دائمی برای کت.

جلسه اول بود برای پانل رئیس جدید فلوریدا مارکو روبیو سناتور.. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل شنود گذاشته روبیو به طور موقت رهبری این کمیته پس از سن. ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C. پا به کنار میان FBI تحقیق اخیر خود سهام فروش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de