Coronavirus: بیمارستان ها در برزیل و بزرگترین شهر نزدیک به سقوط در میان سنبله بزرگ در موارد شهردار می گوید


رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro استقبال هواداران در اعتراض به مستند اقدامات: ایسنا

سیستم بهداشت و درمان در برزیل بزرگترین شهر در آستانه سقوط به دلیل coronavirus آن شهردار گفته است.

برونو Covas شهردار سائو پائولو گفت: بیمارستان های دولتی در این شهرستان از 12 میلیون نفر در حال حاضر رسیده و 90 درصد ظرفیت می تواند اجرا از فضا در عرض دو هفته.

“این سخت است به این باور است که برخی ترجیح می دهند مردم به معرض رولت روسی. بی تفاوتی در برابر مرگ است قدر او گفت:” از کسانی که از موازین اجتماعی فاصله اقدامات که شامل کشور و راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro.

برزیل تایید 7,938 موارد جدید از رمان coronavirus یکشنبه و همچنین به عنوان 485 مربوط به مرگ و میر با توجه به داده ها از وزارت بهداشت. آن را به ارمغان آورد تعداد کل مرگ و میر به 16,118 و تایید موارد به بیش از 240,000 – جایگاه چهارم در جهان پیشی گیرد و اسپانیا و ایتالیا در روز شنبه.

سائو پائولو یکی از این کشور بدترین ضربه مناطق حسابداری برای حدود یک پنجم از آن تایید مرگ تا کنون.

آقای Covas گفت: او در بحث و گفتگو با فرماندار ایالت در مورد معرفی یک سخت مستند, اگر چه به عنوان یک قرنطینه تحمیل شد در این شهرستان نزدیک به دو ماه پیش است مجازات برای کسانی که چشم پوشی از قوانین است.

با وجود گریم چهره آقای Bolsonaro همواره مخالف پزشکی کارشناسان مشاوره دقیق است که اقدامات گرفته شود به سرعت گسترش Covid-19.

روز یکشنبه او مسخره اجتماعی فاصله گرفتن قوانین توسط نما برای عکس با کودکان کنده از جمعیت حمایت شدند.

در یک ویدیو آنلاین, آقای Bolsonaro گفت: استقبال از او تظاهرات در کاخ ریاست جمهوری در چه تبدیل شده است تقریبا هفته ای دوبار امر است.

“بالاتر از همه (مردم) می خواهید آزادی آنها می خواهند دموکراسی آنها می خواهند احترام,” او گفت:, و اضافه کرد که برزیلی ها می خواهند اقتصاد را به بالا و در حال اجرا به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

اما یک نظرسنجی منتشر شد سه شنبه گذشته نشان داد دو سوم از برزیل موافقت با نیاز جامعه فاصله برای جلوگیری از شیوع بیماری است که فرمانداران و کارشناسان بهداشت توصیه می کنند در حالی که آقای Bolsonaro تلاش می کند برای باز کردن ورزشگاه, سالن مو و کسب و کارهای دیگر.

روز جمعه Nelson, Teich استعفا داد و به عنوان وزیر بهداشت به عنوان او و رئیس جمهور خود را نشان داد به طور فزاینده ای از گام با آقای Bolsonaro خواستار عقبگرد دولت قرنطينه و برای استفاده گسترده از مواد مخدر اثبات نشده مانند کلروکين به مبارزه با ویروس.

“Chlo-ro-کواین! Tanha-ro-کواین!” شعار آقای Bolsonaro حامیان خارج از کاخ ریاست جمهوری در روز شنبه به عنوان “ما می خواهیم به کار!”

تست های سراسر کشور در برزیل هنوز فاصله زیادی پشت سر کشورهای اروپایی. برزیل در حال پردازش تقریبا 338,000 رمان coronavirus آزمون رسمی آزمایشگاه با آغاز هفته گذشته با توجه به وزارت بهداشت. اضافی 145,000 آزمايشات تحت تجزیه و تحلیل و یا در انتظار در خط.

در مقابل, ایتالیا و اسپانیا هر یک اجرای برخی از 1.9 میلیون دلار رسمی تست های تشخیصی برای ویروس.

اضافی گزارش رویترز

ادامه مطلب

چگونه coronavirus می تواند گسترش مانند آتش سوزی در برزیل favelas

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>