FBI: تیرانداز در پنساکولا پایه هماهنگ با القاعده

1 / 6

ایستگاه هوایی نیروی دریایی تیراندازی

این عکسي ارائه شده توسط اف بی آی نشان می دهد محمد Alshamrani. عربستان دانشجو افتتاح شد آتش سوزی در یک کلاس درس در ایستگاه هوایی نیروی دریایی Pensacola در روز جمعه قبل از یکی از نمایندگان او را کشتند. اف بی آی به یک ارتباط بین فرد مسلح در یک حمله مرگبار در یک پایگاه نظامی در ماه دسامبر گذشته و القاعده عمل. که به گفته یک مقام آمریکایی که خطاب به آسوشیتد پرس در روز دوشنبه. (FBI از طریق AP)

واشنگتن (AP) — مسلح که به کشته شدن سه تن از ملوانان امریکایی در یک پایگاه نظامی در فلوریدا در سال گذشته با ابلاغ القاعده فعالان در مورد برنامه ریزی و تاکتیک در ماه های منتهی به, حمله, مقامات ایالات متحده روز دوشنبه گفت که آنها به شدت انتقاد کرد در اپل برای عدم کمک به آنها باز تیرانداز تلفن های به طوری که آنها می تواند کلید دسترسی شواهد.

مقامات اجرای قانون کشف ارتباط بین محمد سعید Alshamrani و فعالان القاعده پس از FBI تکنسین موفق به شکستن را به دو تلفن های همراه که قبلا قفل شده است و که تیرانداز سعودی نیروی هوایی مامور سعی کرده بود را نابود قبل از او کشته شد توسط یک کلانتر معاون.

“ما در حال حاضر درک واضح تری از Alshamrani ها و فعالیت ها در سال, ماه و روز منجر به حمله” دادستان کل ویلیام Barr گفت: در یک کنفرانس خبری که در آن او متنبه اپل برای کمک به باز کردن گوشی های.

این جزئیات جدید از جمله این که Alshamrani شده بود رادیکال در خارج از کشور قبل از او وارد ایالات متحده, افزایش, تازه, سوال در مورد بررسی صلاحیت نظامی خارجی اعضا و کارآموزان است که صرف زمان در آمریکا پایگاه. اعلام می آید در میان تنش با ایالات متحده بیش از بی ثباتی در بازار نفت در coronavirus همه گیر و به عنوان برگ برنده دولت چهره انتقاد که آن را انجام داده است و نه به اندازه کافی برای نگه داشتن پادشاهی است که تلاش خود را برای بهبود تصویر بین المللی مسئول نقض حقوق بشر است.

انتقاد کارگردان در اپل همچنین می تواند تشدید اختلافات بین دولت آمریکا و شرکت های فناوری که رد خصوصیات که از آن شده است سودمند. این شرکت روز دوشنبه گفت که آن را ذخیره نمی کند مشتریان passcodes نمی کند و باید از این ظرفیت برای باز کردن قفل کد عبور محافظت دستگاه ها و ضعف رمزگذاری می تواند ایجاد آسیب پذیری که تضعیف ملی secuity و حفظ حریم خصوصی داده ها.

Alshamrani کشته شد توسط یک کلانتر معاون طول Dec. 6 داد و بیداد در یک کلاس درس ساختمان در ایستگاه هوایی نیروی دریایی Pensacola. او تحت آموزش پرواز در پنساکولا به عنوان بخشی از آموزش های ارائه شده در آمریکا پایگاه های نظامی به اتباع خارجی. علاوه بر سه ملوانان که فوت هشت نفر دیگر مجروح شدند.

یک بار کلیک کنید, مقامات ایالات متحده گفت: این گوشی ها نشان داد ارتباط بین Alshamrani و “خطرناک” از فعالان القاعده در عربستان Pensinsula یا اتریش که ادامه داد: تا زمانی که مدت کوتاهی قبل از عکسبرداری است. آنها همچنین نشان داد که او تا به حال شده است رادیکال پس حداقل 2015 قبل از او وارد ایالات متحده شده بود و با دقت برنامه ریزی شده حمله کند.

Alshamrani ایجاد minicam ویدئوها او به عنوان سربار یک مدرسه نظامی ساختمان و ذخیره شده را بر روی تلفن خود را که ادعا به توضیح خود را — همان سند اتریش منتشر شد پس از این تیراندازی زمانی که این مسئولیت گفت: FBI مدیر کریس Wray, که به نام این حمله را “وحشیانه اوج سال برنامه ریزی و آماده سازی است.”

“او بود که فقط در هماهنگی با آنها در مورد برنامه ریزی و تاکتیک” Wray گفت. “او در کمک به این سازمان را بیشتر از آن می تواند از قتل است.”

پرسید که آیا القاعده تا به حال به کارگردانی و یا الهام گرفته از حملات Wray گفت که “قطعا بیشتر از فقط الهام گرفته است.”

این گوشی در حال حاضر به همراه داشت اطلاعاتی ارزشمند در انتخابات گفت: با استناد به های اخیر عملیات عملیات در یمن که هدف یک قدرت نمایی کاردانی Alshamrani شده بود در تماس با.

وزارت دادگستری خواسته بود اپل برای کمک به استخراج داده ها از دو اپل که متعلق به این فرد مسلح از جمله یکی که مقامات می گویند Alshamrani آسیب دیده با یک گلوله پس از مواجه شدن با اجرای قانون است.

اما ورای گفت اپل ارائه شده “به طور موثر بدون کمک” به تأخیر انداختن ماه توسط FBI که توانایی به دسترسی به دستگاه و مانع تحقیق و تفحص از عوامل نیست که یک تصویر کامل از آنچه به دنبال و یا سوال در مورد. او نگفت چه روش استفاده می شود برای باز کردن تلفن کرد و آن را یک هدف ثابت و گسترده راه حل برای این مشکل.

بر استفاده روز دوشنبه در کنفرانس خبری به زور تماس بگیرید, سیب را به همکاری با اجرای قانون است.

“در موارد شبیه به این که در آن کاربر یک تروریست و یا در موارد دیگر که در آن کاربر یک خشونت آمیز, جنایی, یک انسان, قاچاقچی, یک کودک درنده اپل تصمیم عواقب خطرناک برای امنیت عمومی و امنیت ملی است و من قضاوت غیر قابل قبول” Barr گفت.

در بیانیه روز شنبه, اپل گفت: آن را تا به حال ارائه شده اف بی آی با “هر تکه از اطلاعات در دسترس ما از جمله iCloud پشتیبان گیری اطلاعات حساب و معاملاتي داده ها را برای چندین حساب.” آن را رد کرده و ایده ساخت محصولات خود را قابل دسترس بیشتر را برای اجرای قانون بهره مند شوند.

“به این دلیل است که ما مسئولیت ما به امنیت ملی خیلی جدی است که ما باور نمی کنیم در ایجاد یک backdoor — یکی که هر دستگاه در معرض بد بازیگرانی که تهدید امنیت ملی ما و امنیت اطلاعات مشتریان” بیانیه ای گفت:. “وجود دارد هیچ چیز مانند یک backdoor فقط برای بچه های خوب و مردم آمریکا را مجبور به انتخاب بین ضعف رمزنگاری و موثر تحقیقات.

مقامات اجرای قانون قبلا چپ شکی نیست که Alshamrani با انگیزه بود با ایدئولوژی جهادی گفت: در بازدید از شهر نیویورک یادبود به حملات سپتامبر. 11, 2001 بیش از آخر هفته تعطیلات روز شکرگزاری و ارسال شده ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی پیام در رسانه های اجتماعی تنها چند ساعت قبل از عکسبرداری است.

به طور جداگانه اتریش, القاعده شاخه یمن با انتشار ویدیویی مدعی حمله. قدرت نمایی در نظر گرفته شده است این شبکه جهانی را خطرناک ترین شاخه.

در ماه ژانویه مقامات ایالات متحده اعلام کرد که آنها ارسال شد صفحه اصلی 21 عربستان نظامی دانش آموزان پس از یک بررسی نشان داد که آنها تا به حال جهادی یا ضد آمریکایی احساسات در صفحات رسانه های اجتماعی و یا “تماس با پورنوگرافی کودکان.”

عملیاتی آموزش برای عربستان دانشجویان در چند U. S پایگاه متوقف شد به زودی پس از تیراندازی اما پنتاگون است پس با توجه به نیروی دریایی و دیگر خدمات نظامی تصویب مشروط به سر آموزش.

Barr روز دوشنبه گفت که عربستان سعودی شده است تعاونی و کار کرده با آمریکا به حفاظت از بررسی صلاحیت.

در بیانیه سفارت ایالات متحده در بوق و کرنا تحولات در تحقیق و تفحص از تیراندازی و تصریح کرد: دولت عربستان در حمایت از روابط با ایالات متحده و تلاش های مشترک علیه افراط گرایی است.

“ما هرگز اجازه تروریست ها برنده شدن و یا اجازه می دهد خود را اعمال نفرت به تقسیم ما” سفارت گفت. “ایالات متحده و عربستان سعودی همکاری یکی از اصلی ستون از تلاش جهانی برای از بین بردن و شکست دادن شبکه های تروریستی مانند اتریش. و ما دو کشور را حفظ نشکن ما تعهد خود را به مبارزه با نیروهای شر در هر کجا که وجود داشته باشد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de