قوی! گوش دادن به قلب شما Bri و کریس خود را نشان می دهد برنامه های آینده

Bri Stauss و کریس واتسون در آن برای دراز مدت است. کارشناسی ارائه: گوش دادن به قلب شما برندگان ممکن است به یک پچ خشن در طول چهار شنبه, مارس 18 آخر اما قوی تر از همیشه است.

“با فانتزی مجموعه ما همیشه در همان صفحه از آغاز. این واقعیت است که ما تا به حال این عملکرد شما می دانید از زندگی ما در مقابل افراد مشهور قضات در مقابل امریکا” Bri, 28, توضیح می دهد که در آمریکا هفتگی “در اینجا به دلایل حق” پادکست پرداختن به هر گونه تنش بین دو نفره در آخر پس از تبدیل کردن یک شبه تاریخ کارت. “ما در مورد به خطر اندازد که از طریق ماندن تمام شب فقط حتی صحبت کردن. … ما می خواستیم به آن را همه ما و من تا به حال بسیاری از اعصاب است.”

یک بار Bri و کریس و 30 ضربه برای انجام این مرحله برای قضات , ستاره فیلم سکسی Diggs, Rita Wilson, جواهر و Kaitlyn Bristowe و جیسون Tartickدر شیمی ثابت می شود غیر ممکن است برای ترور هلمز و جیمی گابریل به رقابت با.

Listen to Your Hearts Bri and Chris Reveal Future Plans
Bri و کریس در کارشناسی ارائه: گوش دادن به قلب شما جان Fleenor/ABC

“ما فقط باید یک پیوند واقعی و پرنیان و آن بوده است شگفت انگیز به اکتشاف” کریس می گوید مااشاره کرد که زن و شوهر نمی احساس فشار به نوبه خود رابطه خود را تا زمانی که آنها ضربه مرحله. “خوشبختانه Bri و من به هر چیزی است.”

پس آخر Bri و کریس قادر به دیدن یکدیگر برای یک تعداد انگشت شماری از آخر هفته ها قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس آنها را مجبور به ضبط اولین آلبوم خود را, کریس و روشناست که در حال حاضر در استودیو جداگانه.

“من یاد گرفتم که کریس بسیار بسیار بسیار بیمار مرد” Bri می گوید ما از نوشتن و ضبط آلبوم خود را بیش از FaceTime. “[او] فقط من احساس می کنم حتی راحت تر به دلیل, دوباره, فقط رفتن به نشان می دهد با عملکرد و اعصاب, شما می دانید که او در آنجا با [کارشناسی: LTYH band] منطقه 78 و من اینجا هستم و او فقط ساخته شده من احساس می کنم مثل من می تواند آن را انجام دهد یک بار دیگر.”

کریس می افزاید که در حال رشد قادر به اعتماد به یکدیگر در داخل و خارج از استودیو است.

“ما واقعا رشد زیادی قوی تر در این زمان. آن بوده است ، … من واقعا احساس می کنم که ما آماده برای بهترین و بدترین شما می دانید که هنگامی که می آید به مانند مایل به دیدن رابطه تمام راه را از طریق” او می گوید. “و من احساس می کنم مثل ما فقط با تجربه خیلی با هم است که آن را فقط مانند ما چنین اعتماد قوی است که اگر او را از رفتن به من چیزی بگویید و یا اگر من قصد دارم به او بگویم چیزی, اما ما می دانیم که آن را فقط به خاطر اینکه ما می خواهیم بهترین ها را برای هر یک از دیگر. و مثل این است که بهترین چیزی است که شما می توانید در هر رابطه داشتن واقعا قوی اعتماد است.”

در حالی که جفت قادر به تور در فرد در میان COVID-19 بحران است که نمی خواهد متوقف کردن آنها را از پخش موسیقی خود را — و یا برنامه ریزی آینده خود را!

“ما در حال مصرف آن روز به روز با همه چیز است که رفتن در, چرا که آن را به طور کامل خارج از کنترل ما متاسفانه” Bri می گوید. “اما من برنامه ریزی در سفر به عقب و جلو بسیار کمی و یا در حال حرکت به L. A.”

“ما یک Patreon صفحه ای که ما میخوایم راه اندازی و انجام کنسرت منحصر به فرد وجود دارد. ما میخوایم رفتن به فیلم های زنده پوشش پورنو” کریس می افزاید. “بنابراین, مانند,, میخوای در دید ما آواز به هر یک از دیگر در مورد هر یک از دیگر با یکدیگر نه فقط احتمالا از نظر فیزیکی با هم زیادی. پس از آن است که آنچه در آن است.”

Bri تزریق “نشده است! اما به زودی.”

برای اطلاعات بیشتر از کریس و Bri — از جمله افکار خود را در جیمی و تروور رابطه — گوش دادن به ما هفتگی “در اینجا به دلایل حق” پادکست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de