گروه GOP دولت AGs خواستار قاضی به اخراج فلین مورد

فایل – در این Dec. 1, 2017, فایل, عکس, رئیس جمهور سابق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین برگ دادگاه فدرال در واشنگتن است. وزارت دادگستری را اخراج مایکل فلین مورد جاروب شده است تا در یک گسترده تر فشار توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواه متحدان دارد تا دیدگاه روسیه تحقیقات به عنوان یک طرح برای خرابکاری در دولت او. (AP Photo/سوزان والش فایل)

مهر — یک گروه از 15 جمهوری خواه دولت به طور کلی وکیل ثبت کوتاهی amicus جمعه در حمایت از وزارت دادگستری حرکت به رها کردن آن پرونده سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

این گروه به رهبری اوهایو دادستان کل دیو Yost استدلال می کند که ایالات متحده در منطقه قاضی مورچه سالیوان باید فورا کمک مالی وزارت دادگستری حرکت به رد همه اتهامات علیه فلین از آنجا که “قوه قضائیه فدرال حق ندارد به قوه مجریه دنبال (یا همچنان به دنبال) محکومیت کیفری” این پرونده می گوید.

وکلای مدافع همچنین استدلال می کنند که سالیوان باید رها و مورد بدون تفسیر “از آنجا که چنین punditry disrobes قوه قضائیه از آن عبا از بی طرفی” با توجه به تشکیل پرونده.

فلین التماس گناه در ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی به دروغ به اف بی آی در مورد گفتگو با روسیه سفیر ایالات متحده در دوران ریاست جمهوری دوره گذار است.

وزارت دادگستری ثبت حرکت در اوایل این ماه به اخراج فلین مورد گفت که اف بی آی بود و اساس کافی برای سوال فلین در وهله اول و که اظهارات او در طول مصاحبه نمی شد مواد را گسترده تر ضد جاسوسی تحقیقات مربوط به روابط بین روسیه و تهمت و مبارزه است.

سالیوان به نشانه مقاومت به سرعت پذیرش وزارت دادگستری حرکت و منصوب بازنشسته فقیه در هفته گذشته به عمل به عنوان یک دوست از دادگاه و ارزیابی اینکه آیا فلین برگزار می شود باید در جنایی تحقیر. قاضی سابق جان Gleeson است خواسته به فایل خود را ابتدا مختصری در ماه ژوئن.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای صدور این دستور به دلیل این دادگاه هیچ می گویند در دولت فدرال تصمیم به تعقیب:” دولت به طور کلی وکیل استدلال می کنند. “این تصمیم به دنبال محکومیت کیفری واگذار شده است در شاخه های اجرایی به تنهایی — و نه قوه مقننه و نه قوه قضائیه است هر یک نقش اجرایی را ساخت که تصمیم گیری.”

در علاوه بر این به Yost این مختصر امضا شد توسط وکلای کلی از آلاباما, آلاسکا, آرکانزاس, Florida Georgia, ایندیانا, لوئیزیانا, می سی سی پی, Missouri, Oklahoma, کارولینای جنوبی, تگزاس, یوتا, و, West Virginia.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de