او فکر coronavirus شد ‘جعلی بحران است.’ سپس او آن را قرارداد.

فلوریدا مردی که فکر coronavirus بود “بحران جعلی” اتحادش را تغییر ذهن خود را پس از او و همسرش قرارداد COVID-19.

برایان هیچنز یک راننده rideshare که در زندگی مشتری عنوان جدیت coronavirus در Facebook پست در ماه مارس و آوریل.

برایان هیچنز (WPTV)

“من در تجلیل از آنچه دولت ما می گوید: در طول انجام این بیماری همه گیر اما من از ترس نیست این ویروس به دلیل من می دانم که خدای من بزرگتر از این ویروس تا کنون خواهد بود,” او نوشت: در یک پست در 2 آوریل. “عیسی پادشاه پادشاهان و رب الارباب است.”

در اواسط ماه آوریل هیچنز, 46, شروع ثبت همسرش بهداشت در Facebook.

“به خانه بیمار برای بیش از یک هفته است. هر دو من و همسرم در خانه بیمار” او در یک پست در مارس 18. “من هیچ انرژی و همه من می خواهم به خواب است.”

یک روز بعد هیچنز و همسرش, Erin بستری شد به Palm Beach Gardens Medical Center, هیچنز گفت: در Facebook post.

هیچنز بلافاصله نمی تواند از نظر دوشنبه ، صوتی جعبه برای یک شماره ذکر شده برای او کامل است.

شده اند وجود دارد حداقل 46,442 موارد coronavirus در فلوریدا, با 1,997 مرگ و میر گزارش شده از صبح روز دوشنبه با توجه دولت به بهداشت و درمان داده است.

در یک پست طولانی در آوریل 12, هیچنز گفت که او یک بار در میان کسانی که به فکر کروناویروس “جعلی است بحران” بود که “دمیده از دین” و “نبود که جدی است.”

که تغییر زمانی که او شروع به احساس بیمار در مارس و کار متوقف شد, او نوشت.

هیچنز گفت: “تا به حال فقط به اندازه کافی انرژی” به رانندگی خود و همسر خود را به Palm Beach Gardens Medical Center در آوریل 19, جایی که آنها هر دو آزمایش مثبت برای ویروس.

“آنها اعتراف کرد ما حق دور و ما هر دو رفت و به ICU,” او نوشت. “من شروع به احساس بهتر در عرض چند روز اما همسر من بدتر به نقطه جایی که آنها sedated او و قرار دادن او در ونتیلاتور.”

هیچنز گفت: او هرگز تجربه وحشتناک درد و درد اما احساس ضعیف و خسته است. او گفت که او احساس بهتر در مارس 12, که در آن نقطه او شده بود در بیمارستان به مدت سه هفته و این که او هنوز هم تا به حال COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. او همچنین گفت که او تا به حال ذات الریه در ریه های خود.

“از امروز به جهنم همسر من است که هنوز هم تسکین یافته و در ونتیلاتور با هیچ نشانه ای از بهبود” هیچنز نوشت. “وجود دارد یک زن و شوهر بار محاکمه شده اند شروع به از شیر گرفتن او ونتیلاتور اما به عنوان به زودی به عنوان آنها انجام داده ایم که سطح اکسیژن کاهش یافته است و آنها تا به حال برای قرار دادن پشت او در یک زمان کامل.”

او گفت: همسر خود را از هشت سال بیمار شده است “کاملا چند بار” در گذشته و او همیشه مبارزه از طریق. این بار او گفت: “من آمده ام تا قبول کند که همسر من, مارس تصویب دور.”

هیچنز که دیده است همسرش به ندرت از آنها در بیمارستان بستری شدند گفت: “برگزاری امیدوارم که او را بهبود می یابند.

“این چیزی است که هیچ ربطی به با خراب لطفا گوش دادن به مقامات و توجه به توصیه کارشناسان,” او نوشت. “ما لازم نیست به ترس این و غذای مشاوره به این معنا نیست که شما از ترس آن که به معنی شما در حال نشان دادن عقل در این بیماری همه گیر ،

مه 12, پست, است که در آن او التماس مردم را به “استفاده از خرد” به اشتراک گذاشته شده است بیش از 500 بار.

“به دنبال بازگشت من باید عینک ماسک در آغاز کرده بودم و شاید من پرداخت قیمت آن در حال حاضر,” او نوشت. اگر به او منتقل می شود این ویروس به او گفت: او می داند که او و خدا او را ببخشد.

“پس فقط فکر می کنم در مورد آنچه من گفتم و اگر شما مجبور به بیرون رفتن لطفا با استفاده از عقل و نمی شود احمقانه مثل من بود … بنابراین همان چیزی را نمی خواهد اتفاق می افتد به شما می خواهم آن را برای من اتفاق افتاده و به جهنم همسر من,” او نوشت.

هیچنز تا به حال یک چیز می گویند در یک Facebook پست دوشنبه به افرادی که او را فرستاده “تند و زننده پیام” گفت: او مستحق مرگ: “‘من منفی”! “ستایش پروردگار!'”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>