بزرگ فنتانيل مسافت تصرف در آسیا بزرگترین-تا کنون مجسمه نیم تنه مواد مخدر


پیش ماده شیمیایی مورد استفاده در ساخت مواد مخدر کشف و ضبط شد توسط پلیس میانمار – ایسنا

پلیس میانمار می گویند آنها کشف و ضبط یک مسافت مایع فنتانيل – اولین بار خطرناک اوپيوئيدی است ravaging آمریکای شمالی یافت شده است در آسیا مثلث طلایی مواد مخدر-تولید منطقه است.

در نشانه آن است که آسیا سندیکاهای مواد مخدر را به نقل مکان کرد پر سود مواد مخدر در بازار بیش از 3,700 لیتر methylfentanyl کشف شد مبارزه با مواد مخدر پلیس در نزدیکی Loikan روستا در شان وزارت امور خارجه در شمال شرق میانمار.

تشنج از فنتانيل مشتق شده بود و بخشی از آسیا بزرگترین-همیشه رهگیری از مواد مخدر و پیش سازهای مواد مخدر-ساخت تجهیزات از جمله 193 میلیون قرص متامفتامین شناخته شده به عنوان yaba. در 17.5 تن است که تقریبا به اندازه yaba به عنوان کشف و ضبط شده است در طول دو سال گذشته در میانمار.

دفتر سازمان ملل متحد در مورد مواد مخدر و جرایم (UNODC) گفت: این مقیاس از رکود بی سابقه بود و میانمار ضد مواد مخدر مقامات “برچیده یک شبکه قابل توجهی” در طول دو ماه عملیات مربوط به پلیس و ارتش است. نیز کشف و ضبط شد تقریبا 163,000 لیتر و 35.5 تن پیش ساز مواد مخدر – مواد است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تولید مواد مخدر به عنوان به خوبی به عنوان سلاح. وجود دارد بیش از 130 بازداشت.

فشار بالا راکتورهای شیمیایی و میکسر مورد استفاده برای تولید مواد مخدر – رادیو فردا

این methylfentanyl کشف شد شوم شاخص برای این منطقه مواد مخدر بازار U. N. آژانس و غرب رسمی مستقر در میانمار گفت: خبرگزاری رویترز.

“این می تواند یک بازی را تغییر زیرا فنتانيل بسیار قوی است که استفاده گسترده آن می تواند یک نگرانی عمده بهداشتی برای میانمار و منطقه گفت:” غربی رسمی که کاهش یافته است شناسایی می شود.

سر از اجرای قانون برای میانمار در مقابله با مواد مخدر سازمان سرهنگ Zaw Lin گفت: methylfentanyl شده بود تایید شده با استفاده از دولت از هنر تجهیزات.

تشنج نشان داد این دارو سندیکاهای ” روش تغییر بودند, او گفت:.

فنتانيل و مشتقات آن باعث شده بیش از 130,000 مصرف بیش از حد مرگ و میر در ایالات متحده و کانادا در پنج سال گذشته با توجه به سازمان های دولتی.

سلاح و مهمات در کنار کیسه های کریستال مت آمفتامین و مت-رنگ و لعاب yaba قرص های ضبط شده توسط پلیس میانمار – ایسنا

این مواد مخدر اپیدمی هنوز جاروب آسیا و اروپا و یا استرالیا اما وجود داشته اند نشانه آن است که یک تهدید در حال ظهور.

“ما بارها و بارها هشدار داد که منطقه [که] فنتانيل می تواند تبدیل به یک مشکل اما این است که نمودار” گفت: UNODC جنوب شرقی آسیا و اقیانوسیه نماینده جرمی داگلاس.

“این تغییر در بازار ما پیش بینی شده است و ترس.”

در حالی که میانمار پلیس فاش نمی کند خلوص و دقیق را از methylfentanyl یافت می آید در دو مدل هر دو قوی تر از فنتانيل با توجه به اتحادیه اروپا مبارزه با مواد مخدر نظارت آژانس است.

فنتانيل خود را 25 تا 50 برابر قوی تر از هروئین.

به طور فزاینده قاچاقچیان مواد مخدر شده اند مخلوط کردن فنتانيل و مشتقات آن با هروئین, کوکائین و مت, اضافه کردن به قدرت خود و مرگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>