‘من نمی توانم این به اندازه کافی استرس: این شما را بکشند.’ رادیو فردا میزبان نیل Cavuto شوکه شده بود مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او مصرف هیدروکسی کلروکین برای جلوگیری از coronavirus.

نیل cavuto

عکس/فردا نیوز

  • رادیو فردا میزبان نیل Cavuto حیرت زده شد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه روز دوشنبه که او مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان پیشگیرانه برای کوروناویروس.
  • یک مطالعه اخیر توسط وزارت امور جانبازان یافت هیدروکسی کلروکین است مربوط به افزایش نرخ مرگ و میر برای VA بیماران بستری مبتلا به این بیماری.
  • با استناد به مطالعه Cavuto هشدار داد: “اگر شما در یک مخاطره آمیز مردم در اینجا و شما در حال بدست گرفتن این به عنوان یک درمان پیشگیرانه برای دفع ویروس و یا در بدترین سناریو شما در برخورد با این ویروس هستند و شما در این جمعیت آسیب پذیر آن را به شما را بکشند. من نمی توانم استرس به اندازه کافی: این شما را بکشند.”
  • “این یک جهش است که گرفته شده باید معمولی توسط کسانی که در خانه هستند که با فرض, خوب رئیس جمهور ایالات متحده می گوید این خوب,” او اضافه شده است. “من فقط این را نه به یک نقطه سیاسی در اینجا, اما زندگی و مرگ نقطه. بسیار مراقب باشید.”
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رادیو فردا میزبان نیل Cavuto شوکه شده بود توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه روز دوشنبه که او مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان پیشگیرانه برای coronavirus و هشدار داد این دارو عوارض جانبی بالقوه است.

در حالی که پاسخ دادن به سوالات از خبرنگاران مغلوب ساختن پیشی جستن از وی گرفته شده یک قرص هیدروکسی کلروکین “هر روز” به مدت یک هفته و نیم.

“من آن را” رئیس جمهور گفت:. “من به شما گفت که سه چهار روز پیش اما ما هرگز شانس بود چرا که شما هرگز از من خواست سوال.”

در واکنش به تهمت را اعلام Cavuto ذکر یک مطالعه اخیر توسط وزارت امور جانبازان و محققان دانشگاهی که گفت که هیدروکسی کلروکین تا به حال هیچ سود در coronavirus بیماران است و مربوط به افزایش نرخ مرگ و میر برای VA بیماران بستری مبتلا به این بیماری.

“VA مطالعه نشان داد که در میان جمعیت در یک بیمارستان دریافت این درمان کسانی که با شرایط آسیب پذیر — شرایط تنفسی و بیماری های قلبی — آنها درگذشت” Cavuto گفت: قبل از ذکر سایر مطالعات است که به طور مشابه در بر داشت که این دارو موثر است در درمان coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه پیشنهاد VA مطالعه “با مردم است که بزرگ نیست تهمت طرفداران.”

اما Cavuto مقابله است که خود را نشان می دهد گفت: مطالعه مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به “نبود لود سیاسی است.”

“این یک تست در بیماران وجود دارد و کسانی که آن را در زمان در یک جمعیت آسیب پذیر از جمله کسانی که با تنفسی و یا شرایط دیگر آنها درگذشت” Cavuto گفت. “من می خواهم به استرس دوباره: آنها درگذشت. اگر شما در یک مخاطره آمیز مردم در اینجا و شما در حال بدست گرفتن این به عنوان یک درمان پیشگیرانه برای دفع ویروس و یا در بدترین سناریو مورد شما در برخورد با این ویروس هستند و شما در این جمعیت آسیب پذیر آن را به شما را بکشند. من نمی توانم استرس به اندازه کافی: این شما را بکشند.”

وی افزود: “پس دوباره هر چه مزایای رئیس جمهور می گوید این است — و قطعا تا به حال برای کسانی که مبتلا به مالاریا در برخورد با لوپوس — این یک جهش است که گرفته شده باید معمولی توسط کسانی که در خانه هستند که با فرض, خوب رئیس جمهور ایالات متحده می گوید آن را OK. حتی FDA بسیار محتاط در مورد این مگر اینکه در یک کارآزمایی بالینی با خیال راحت و به عمد تماشا. من فقط این را نه به یک نقطه سیاسی در اینجا, اما زندگی و مرگ نقطه. بسیار مراقب باشید.”

رئیس جمهور و متحدان خود را بارها و بارها تحت فشار قرار دادند هیدروکسی کلروکین یک داروی ضد مالاریا به عنوان یک درمان موثر برای کوروناویروس.

درست بعد از Cavuto رفت هوا, Fox News میزبان Greg Gutfeld از “پنج” تشویق بینندگان به مواد مخدر در سوال.

“اگر آن را در دسترس برای شما و شما می توانید آن را به شما آن را انجام دهید” Gutfeld گفت. “این یک راه عاقلانه نگاه کردن به آن.”

FDA هشدار داده است در برابر استفاده از هیدروکسی کلروکین “خارج از محیط بیمارستان و یا یک کارآزمایی بالینی با توجه به خطر ریتم قلب مشکلات است.” موسسه ملی بهداشت نیز توصیه احتیاط تجویز آن.

مطالعات اخیر نیز پرسش های مطرح شده در مورد اثربخشی این دارو.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابله با شواهد و مدارک علیه این دارو خطرات با شعار شواهد.

“در اینجا ما بروید شما آماده است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در اینجا من شواهد: من یک مقدار زیادی از مثبت و تماس در مورد آن. تنها منفی شنیده بود در این مطالعه که در آن آنها آن را — آن VA? — با افرادی که بزرگ نیست طرفداران تهمت … و نتایج حاصل از این گزارش آن را بسیار غیرعلمی راه — اما من بسیاری از فوق العاده اخبار مثبت در هیدروکسی. و من با استفاده از بیان … چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>