مهاجرت آژانس می پرسد برای بودجه اضطراری را افزایش هزینه های

واشنگتن (AP) — دولت آمریکا سازمان است که فرآیندهای برنامه های کاربردی شهروندی و ویزای کار این است که در حال اجرا از پول به دلیل COVID-19 همه گیر و می گوید آن نیاز به افزایش هزینه ها و دریافت کمک مالی اضطراری از کنگره به شناور باقی می ماند.

U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی است که به طور معمول از طریق تامین هزینه های آن را به اتهام مردم به دنبال زندگی و یا کار در کشور است. اما این آژانس روز یکشنبه گفت که آن را دیده است یک کاهش چشمگیر در برنامه های کاربردی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

بسیاری از مهاجرت به ایالات متحده سیستم زمین را متوقف کند. تقریبا همه ویزا پردازش توسط وزارت امور خارجه معلق است و سفر به ایالات متحده محدود شده است. در مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد 60 روز توقف در صدور کارت سبز برای محدود کردن رقابت برای شغل در اقتصاد آمریکا غرق توسط coronavirus.

USCIS در بیانیه ای گفت که از آن انتظار درآمد خود را رها خواهد شد در حدود 61% از طریق پایان سال است.

آن را با ارسال یک درخواست به کنگره در روز جمعه برای $1.2 میلیارد دلار بودجه اضطراری. آن گفت: آن را بازپرداخت مالیات دهندگان با اضافه کردن 10% اضافه بها به هزینه های نرم افزار.

آژانس نگفت که آیا این امر به دنبال کاهش نیروی کار خود را و یا تحمیل furloughs اما گفت که این کاهش هزینه و خواهد “را به اقدامات شدید برای حفظ آژانس شناور” بدون بودجه اضطراری از کنگره است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>