Jaime King اعطا موقت سفارش محدود در برابر شوهر Kyle Newman

تغییرات سریع. Jaime King شد “تا حدی اعطا” موقت سفارش محدود در برابر شوهر جدا کایل نیومن در مدت کوتاهی پس از تشکیل پرونده برای طلاق در چهار شنبه, مارس 18 هفتگی ما را تایید می کند.

ما تایید کرد روز دوشنبه که جوجه سفید بازیگر 41 ارسال مدارک برای طلاق و درخواست برای یک سفارش محدود به لس آنجلس دادگاه نزدیک به 13 سال پس از بستن گره با Newman 44. یک منبع بعد توضیح داد که پادشاه ظ اضطراری حرکت مربوط به حضانت فرزند و ملاقات با خانواده در طلاق, مقالات, اما از آن محروم بود توسط قاضی. اما سفارش محدود اعطا شد در بخش و نیومن “را نمی توان در عرض 100 متری” شاه به گفته مقامات دادگاه.

سابق زن و شوهر گره خورده گره در نوامبر سال 2007 و به اشتراک گذاری دو پسر: James 6 و لئو 4. شاه ادای احترام به آنهایی که کمی او را در محبت Instagram پست در روز مادر در اوایل این ماه.

Jaime King Granted Temporary Restraining Order Against Kyle Newman
Jaime King و کایل نیومن تالار گفتگو/AP/شاتر

“من فوق العاده پر برکت خود را mama,” او نوشت: در کنار شیرین مونتاژ فیلم از پسران است. “با تشکر از شما برای انتخاب من زیبا از نوزادان. ممکن است من همیشه برای شما و امن ترین فضا که شما می دانید 🦋 با شادی و صلح و دوست داشتن بی قید و شرط پشتیبانی خنده فراوانی درک شادی و شنیدن و دیدن شما برای شما برای همیشه لطفا برای. مبارک روز مادر به همه مادر وجود دارد ❣️.”

کمتر از دو سال قبل از تقسیم از Newman, the Hart of Dixie آلوم بوده در مورد اینکه او چگونه و فیلمساز “را آموخته بود خود به خود” به منظور حفظ رابطه خود را هیجان انگیز پس از داشتن دو بچه.

“هنگامی که شما در حال انجام به عنوان یک انسان و سپس شما نه فقط با تکیه بر همسر خود را به شما می دهد آنچه در آن است که شما نیاز دارید که فکر می کنم این است که مرتب کردن بر اساس تمایل با بسیاری از روابط بلند مدت,” او گفت: ما به طور انحصاری در دسامبر سال 2018 است. “در نهایت من بهترین دوست من است و در همان زمان من عاشق پدر فرزندان من مورد علاقه من, بشر در تمام جهان است. و تا زمانی که شما می آیند از یک جای پری, پس از آن شما در حال به اشتراک گذاری از یک جایی که واقعا سکسی و سرگرم کننده و رایگان است.”

پادشاه بعد از آن اضافه شده است که او و Malaysia مدیر شد “واقعا بزرگ coparents.”

وجود خواهد داشت یک جلسه مربوط به پادشاه سفارش محدود در ژوئن 8.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>