Kaley Cuoco می دهد شوهر کارل طبخ صبر چالش’ با بوربن

Kaley Cuoco قرار داده و خود را چرخش در آب نبات چالش قرار داده و شوهرش کارل آشپزبه آزمون!

The Big Bang Theory , آلوم 34 در زمان بخشی در روند Infinite چالش با او 29 ساله متاهل در چهار شنبه, مارس 16. در حالی که این چالش به طور معمول شامل کودکان خواسته به صبر کردن برای یک مقدار مشخصی از زمان قبل از آنها می تواند میان وعده در برخی از نزدیک رفتار Final نسخه ویژه طبخ خواسته به صبر برای او قبل از او می تواند یک جرعه از نوشیدنی خود.

در این کلیپ که مربوط به اسب سواری است نشسته بر روی نیمکت و تماشای تلویزیون در هنگام Cuoco وارد مورد علاقه خود را با نوشیدن شراب در دست است. “من ریخت و شما خوشمزه لیوان بوربن — ویژه بوکر را چاودار,” او توضیح داد: به عنوان طبخ lunged رو به جلو است.

اما قبل از طبخ حتی می توانید دست خود را بر روی شیشه Cuoco میسازد قوانین درست مثل پدر و مادر Kylie Jenner و Gabrielle Union انجام داده اند در چالش آب نبات برای کودکان و نوجوانان. “قطع یک دوم اگر” او اضافه شده است. “من قصد دارم برای اجرا به دستشویی. شما می توانید آن را در یک دقیقه, اما شما باید برای تمرین صبر و شکیبایی است.

Kaley Cuoco Gives Husband Karl Cook the Patience Challenge With Bourbon
Kaley Cuoco و کارل آشپز حسن نیت ارائه میدهد از Kaley Cuoco/Instagram

این 8 قانون ساده آلوم ادامه داد: “شما می توانید این نوشیدنی زمانی که من به عقب بر گردیم ، بنابراین لمس نمی. همین حالا آن را لمس کنید تا من برگردم.”

پس از طبخ با اکراه موافقت کرد, همسرش رفت و به طور مداوم او را تشویق به جذب تا زمانی که او بازگشت. “صبر کنید تا من برگردم” او به یاد او به عنوان او خم شد به نوشیدن یک خر خر کردن.

هر چند آشپز اقدام به لیسیدن برخی از الکل در شیشه ای و حتی سعی در انتخاب نوشیدنی با پای برهنه خود را, او در نهایت ناموفق با این مانور است. زمان Cuoco آمد اما او تا به حال گرفته شده یک جرعه بنابراین او aced این چالش است.

“آیا شما صبر کنید برای من؟” او پس از نشستن بر روی نیمکت. “آیا شما صبر کنید؟”

کوک نیست حتی پاسخ قبل از رسیدن به سرعت خود را برای بوربن و در نظر گرفتن یک جرعه. “بساز شما می توانید آن را دارند” Cuoco بوده او به عنوان کف دست او را. “کار خوب!”

در این عنوان برای خنده دار تصویری که این بازیگر لقب “صبر چالش” او quipped: “@mrtankcook تلاش صبر چالش با یک لیوان بوربن مردمی است. آن آسان نبود!!”

Kaley Cuoco Gives Husband Karl Cook the Patience Challenge With Bourbon 2
کارل آشپز و Kaley Cuoco مت بارون/شاتر

جای تعجب نیست که بسیاری از Harley Quinn ستاره رسانه های اجتماعی پیروان گیج و سردرگم بودند توسط پست. “Omg! من انجام این کار به شوهر من این هفته 😂 ” نوشت: یکی Instagram کاربر.

دیگری افزود: “این خنده دار است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>