بازار پاسخ مثبت به نجات اروپا طرح اولیه موفقیت در coronavirus واکسن تحقیقات


واشنگتن: یک و نیم تریلیون دلار-یورو اروپا صندوق اعلام کرد فرانسه و آلمان و تشویق نتایج اولیه در تحقیقات واکسن و توسط شرکت زیست فناوری در روز دوشنبه باعث شده است تا سرمایه گذاران به این باور است که اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus را می توان گرفته شده است.

بازارهای جهانی رسید که اروپا تحت فشار قرار دادند به سمت نرمال با نشانه های اصلی بازگشایی پس از دو ماه وقفه و چین گفت: سازمان بهداشت جهانی آن را به عقب مستقل تحقیق به دست زدن به شیوع یک بار این بیماری همه گیر است که “تحت کنترل در آورد.”

در کاخ سفید با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان چین دست زدن به بحران و کاهش یک بمب توسط او آشکار شده است مصرف هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر است که یک درمان اثبات نشده علیه coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن که آزمایش منفی برای Covid-19 را رد کرد و هشدارهای ایمنی در مورد مواد مخدر گفته است که مصرف آن “از آنجا که من فکر می کنم این خوب است. من شنیده ام بسیاری از داستان های خوب.”

نزدیک به 4.8 میلیون نفر تست مثبت و 317,565 کشته شده اند توسط این بیماری پس از آن ظهور در ووهان چین در اواخر سال گذشته با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش.

رئیس جمهور چین مبارزه اتهامات از واشنگتن و جاهای دیگر که کشور خود را پنهان مقیاس مشکل گفت: سازمان بهداشت جهانی — که تصمیم گیری بدن — که پکن شده بود “شفاف” در طول بحران.

پکن همچنین ارائه برای به اشتراک گذاشتن یک واکسن پس از یک موجود شد.

اما چین اصلی منتقد ایالات متحده تیز تن در همان مذاکرات متهم که از بودن بیش از حد نزدیک به پکن با استناد به شواهد ادامه محرومیت از تایوان از آژانس سلامت سازمان ملل متحد.

واکسن امید

در ایالات متحده سخت ترین ضربه ملت و میر پیشی گرفته 90,000 — اما همه 50 ایالت آغاز کرده اند کاهش مستند اقدامات به درجات مختلف.

در میشیگان, اتومبیل خطوط مونتاژ کردیم تا برای اولین بار در مدت دو ماه با کارکنان با پوشیدن ماسک و پایدار متوسط چک و اجتماعی فاصله پروتکل های.

و به عنوان مرگ و بستری شدن نرخ همچنان به رها کردن در اروپا — ایتالیا روزانه مرگ و میر کاهش یافت و به زیر 100 برای اولین بار از اوایل ماه مارس — اروپا به دنبال انتخاب کنید تا به سرعت در خروج خود را از این مستند.

کلیسای سنت پیتر و آکروپلیس در آتن افتتاح شد درهای خود را به بازدید کنندگان در کنار بسیاری از اروپایی و مغازه ها و رستوران ها و کلیساها و در Venice, گوندولا بازگشت به آبهای حتی اگر gondoliers عینک دستکش و ماسک.

“این خبر خوب نشانه ای از هر کس تمایل به بازگشت به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما تا کنون که بدون کاهش گارد ما در جهت به شکست این ویروس یک بار و برای همه” گفت: جیووانی Giusto, شهرستان عضو شورا برای حفاظت از سنت است.

بازارهای جهانی شد رو در ضمن با 500 میلیارد یورو ($540 میلیارد) اروپا, صندوق همراه با تشویق نتایج اولیه از آزمایش های بالینی بالقوه واکسن مدرن.

مرحله اول دادگاه باعث ایجاد یک پاسخ ایمنی مشابه به مردم convalescing از COVID-19 بیماری در هشت گیرندگان با توجه به شرکت که بزرگتر فاز 2 دادگاه با توجه به شروع به زودی.

ترس برای آمریکای لاتین و آفریقا

اما با وجود افت اخیر روز نیز دیده می شود افزایش عفونت در برزیل و هند و آفریقای جنوبی سازمان ملل متحد و رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داد که ویروس’ تاثیر در نیمکره جنوبی می شود “حتی بیشتر ویرانگر” از شمال.

هند تمدید آن مستند پوشش 1.3 میلیارد نفر تا پایان مارس به عنوان آن گزارش شده عفونت شروع به پریدن کرد.

در آمریکای لاتین و برزیل در حال حاضر چهارم-بالاترین caseload در سراسر جهان از 245.000 تایید عفونت و مرگ و میر به شدت افزایش یافته است.

راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro سرزنش کرده مستندات برای بی ارزش صدمه زدن به برزیل اقتصاد. او را به مبارزه طلبیده اجتماعی فاصله اقدامات حتی به عنوان کارشناسان و رهبران منطقه ای هشدار بهداشت و درمان کشور و زیرساخت ها می تواند به سقوط.

اکوادور گزارش اولین Covid-19 مورد در یکی از آن بومی آمازون قبایل تعمیق بحران در یکی از آمریکای جنوبی ترین-آمار کشور است.

نیکاراگوئه کارکنان بیمارستان باید گفت: ملت و نظام سلامت است که با غرق بیماران مبتلا به بیماری های تنفسی.

بستگان گزارش داده اند که اجساد عزیزان بودند که carted در وانت کامیون برای “بیان تدفین” بدون رضایت خود را.

“عزاداران مجبور به تعقیب کامیون با تابوت به پیدا کردن جایی که عزیزان خود را در حال دفن” مخالفان و ائتلاف ملی در بیانیه ای گفت: افشاگری در پنهان کاری دولت.

نیز وجود دارد grim داده ها در آفریقا که در آن تعدادی از عفونت های رز به سرعت در حال.

آفریقای جنوبی روز یکشنبه گزارش داد 1,160 جدید کروناویروس عفونت بالاترین روزانه تعداد پس از اولین مورد ثبت شده در ماه مارس با در نظر گرفتن مجموع به 15,515 — بالاترین در این قاره.

و سودان جنوبی معاون اول رئیس جمهور سابق مجلس Riek Machar دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 تا روز دوشنبه گفت:.

وام کمک هزینه

Coronavirus را ترک کرده است اقتصاد جهان رو به سوی بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. شواهد تازه از عمیق آسیب رسید که ژاپن اعلام کرد برای اولین بار رکود اقتصادی پس از 2015.

به بزرگترین اقتصاد جهان نیز به رهبری به یک رکود عظیم ایالات متحده فدرال رزرو رئیس جروم پاول هشدار داد.

مارس-به-ژوئن اطلاعات “خواهد بود بسیار بد” پاول گفت که مشکلات اقتصادی “می تواند کشش از طریق پایان سال آینده است.”

در یک ژست همبستگی اروپایی, فرانسوی, رئیس جمهور امانوئل پاکسازی و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان پیشنهاد “قرض گرفتن از بازار به نام اتحادیه اروپا” به صندوق 500 میلیارد یورو از هزینه های 27-قوی بلوک “بدترین ضربه بخش ها و مناطق”.

کشورهای دریافت تامین مالی نمی خواهد مجبور به بازپرداخت مبلغ گفت: پاکسازی.

کشورهای شمال اروپا از جمله آلمان تا به حال در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم را رد کرده مشترک بدهی به نام بودجه و انضباط و برنامه ریزی به سرعت ملاقات مقاومت از برخی از محله های.

اما مجلس طرح شد و مورد استقبال دیگر به عنوان یک خرده از نور با بانک مرکزی اروپا سر کریستین لاگارد دوبله آن را “بلند پروازانه هدفمند و خوش آمدید.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>