Meghan Markle ‘شده است دیدن مادر او Doria Ragland پس از L. A. حرکت

Meghan Markle شده است درمان خود را به برخی از مقدار مورد نیاز مادر و دختر با مادر Doria Ragland پس از مهاجرت به لس آنجلس در اوایل این سال است.

“Meghan شده است دیدن مادر خود را در حالی که در L. A.,” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است.

این مناسب آلوم, 38, نقل مکان کرد و از کانادا به کالیفرنیا با شاهزاده هری و 12-ماه-پیر پسر, مورچه, مدت کوتاهی قبل از رویال خروج ساخته شده رسمی در 31 مارس است. ما بعدا تایید کرد که این زن و شوهر زندگی می کردند در Tyler Perry‘s دلار چند عمارت است. به عنوان از آوریل 7 خانواده از سه “شده اند اقامت وجود دارد برای یک ماه.”

Meghan Markle Has Been Seeing Her Mom Doria Ragland Since Settling Down in Los Angeles
Meghan Markle و مادرش Doria Ragland, arrivie در Cliveden خانه هتل در اعتماد ملی را Cliveden و مستغلات به صرف شب قبل از عروسی خود را به شاهزاده هری در ویندسور انگلستان در 18 مه سال 2018 است. شاتر

مگان و هری, 35, تایید آنها خواهد بود کناره گیری از مسئولیت های خود به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در ماه ژانویه و به مدت چند ماه در کانادا پس از ساخت خود بمب می گیرد. در آن زمان یک منبع آگاه گفت: ما که بازنشسته بازیگر’ مادر, 63, تا به حال “هیچ برنامه ای برای نقل مکان به کانادا یا هر جای که برای ماده است.”

“او در حال حاضر به خصوصی درس های یوگا به چند را انتخاب کنید مشتریان” منبع اضافه شده در ژانویه. “Doria را تنها دیدن Meghan یک یا دو بار در سال در حالی که فیلمبرداری مناسب در تورنتو است.”

پس از قرار دادن پایین ریشه در لس آنجلس, Meghan و شوهر شده اند و صرف وقت داوطلبانه در جامعه محلی خود را از شروع تا سرمایه گذاری های جدید و مطابق با پسر خود. زمانی که یکی از کوچک خود را جشن گرفتند 1st birthday on May 6, نویسنده, Emily Giffin هم زده تا جنجال پس از کوبیدن سابق دوشس برای آمدن به عنوان “unmaternal” و “چنین ساختگی” در حالی که خواندن برای او و پسر در یک ویدئو نادر.

“مگان است و تحقق زندگی در امریکا ارائه همان چالش ها و محدودیت ها با رسانه ها بیش از حد” اولین خودی می گوید ما. “پاسخ به مورچه تصویری بود که یادگیری درس برای او که چه اتفاقی افتاده است در لندن با فشار اتفاق می افتد در اینجا بیش از حد.”

طولانی نیست پس از ساخت عناوین برای او سخت انتقاد از Meghan این چیزی قرض گرفته شده نویسنده در زمان به Instagram برای عذرخواهی برای نظرات خود را.

“روشن, من کاملا عاشق که او آمریکایی بود ازدواج به خانواده سلطنتی. به نظر می رسید فوق العاده شاد برای همه” او نوشت: در تاریخ 6 مه. “در طول ماه های اخیر احساسات من در مورد هر دو هری و مگان را تغییر داد. اما می توانم بگویم از ته قلب من که انتقاد من از مگان هرگز تا به حال چیزی برای انجام با او مسابقه است.”

با گزارش برودی قهوه ای

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de