پلیس می گوید مرد حمله به زن و شوهر متاهل با کارد بزرگ و سنگین چرا که او عصبانی بود بیش از coronavirus خاموش شدن ناگهانی

NASHVILLE, Tenn. – یک مرد بی خانمان بود به اتهام دو فقره اقدام به قتل یکشنبه پس از او مورد حمله یک زن و شوهر با یک کارد بزرگ و سنگین چرا که او عصبانی بود بیش از خاموش شدن ناگهانی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به گفته پلیس.

مترو نشویل پلیس گفت: در یک نسخه که کلوین ادواردز, 35, تصادفی با حمله به زن و شوهر به عنوان آنها منتظر به مشتریان در داخل اتاق از یک انبار ذخیره سازی.

او به پلیس گفت که او نا امید شده توسط coronavirus همه گیر است و او نمی تواند وارد Nashville, ماموریت نجات, بنابراین او نشان داد و خشم خود را در یک عمل خشونت آمیز بر مردم او را نمی دانم. ماموریت نجات, یک سازمان است که در خدمت افراد بی خانمان باقی مانده است باز به افراد بدون سرپناه در طول همه گیر با توجه به وب سایت خود را.

کوین کرافت, 55 و جوانان و صنعت 50 و در شرایط بحرانی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت پس از شش افسر پلیس اعمال متعدد گیتس. پلیس گفت ادواردز در ادامه به اعتصاب قربانیان حتی پس از آنها در طبقه به شدت خونریزی.

کلوین ادواردز

با توجه به انتشار ادواردز به حال bin در تسهیلات ذخیره سازی که ظاهرا شامل کارد بزرگ و سنگین. پلیس با دریافت این تماس اضطراری در 2:47 بعد از ظهر پس از حمله ادواردز رفت از تسهیلات ذخیره سازی پرتاب کارد بزرگ و سنگین کردن و ایستاده در خیابان با دست خود مطرح شده است.

پلیس گفت ادواردز انجام یک آرکانزاس گواهینامه رانندگی با کمی سنگ آدرس. اما او شده است در نشویل پس حداقل 2016 زمانی که او دستگیر شد.

در سال 2017, او به جرم جنایت خرابکاری. در حالی که در زندان ادواردز به اتهام عمدا در یک تقسیم بر دو Davidson County sheriff نمایندگان که برای او به جرم دو فقره حمله.

کمک: آسوشیتد پرس

این مقاله در ابتدا در ظاهر نشویل Tennessean: Nashville, کارد بزرگ و سنگین حمله: مرد عصبانی بود در مورد کوروناویروس پلیس می گویند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>