سناتور روبیو خواستار اقدام سریع به گسترش ایالات متحده حقوق و دستمزد برنامه حفاظت

1 / 2

سناتور روبیو خواستار اقدام سریع به گسترش ایالات متحده برنامه حفاظت از حقوق و دستمزد

فایل عکس: وزیر بهداشت ، مارکو روبیو در حال سخنرانی در کمیته اطلاعات مجلس سنا نامزدی شنوایی برای Rep. جان Ratcliffe در کاپیتول هیل در واشنگتن

سوزان Cornwell

واشنگتن (العالم) – ایالات متحده نیاز به سرعت تجدید نظر در آن coronavirus کمک برنامه برای کسب و کارهای کوچک به گسترش دوره هشت هفته است که در آن قانون در حال حاضر نیاز به شرکت ها به صرف پول یک کلید سناتور آمریکایی روز یکشنبه گفت:.

چک حفاظت از برنامه های ایجاد شده توسط کنگره در اواخر ماه مارس بود که با هدف کمک به کسب و کار نگه داشتن حقوق و دستمزد به مدت هشت هفته با وجود سفارشات به خاموش شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این دوره هشت هفته ممکن است اعمال می شود به هر قاب زمان از اواسط ماه فوریه تا ژوئن 30.

اما با بسیاری از کسب و کار که با دریافت وام های تحت $660 میلیارد PPP برنامه حرکت به سمت پایان دوره هشت هفته سناتور مارکو روبیو جمهوریخواه رئیس مجلس سنا را کسب و کار کوچک کمیته گفت: نمایندگان مجلس نیاز به حرکت سریع آن را گسترش دهد.

“قانون گذاری ثابت مورد نیاز برای #PPP است که فراتر از 8 هفته زمان دوره یک #SmallBusiness است و به صرف بودجه در حقوق و دستمزد. ما امیدوار به حرکت به سرعت در این کار قبل از موج اول #PPP وام گیرندگان رسیدن به 8 هفته نقطه” روبیو در توییتر نوشت.

در حالی که اکثر متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را حداقل در برخی از 36 میلیون آمریکایی — یک پنجم نیروی کار — از دست داده اند شغل خود را از همه گیری آغاز شد.

روبیو را جمهوری خواه حزب دارای اکثریت در مجلس سنا. اما نماینده دموکرات کسب و کار کوچک کمیته سناتور بن کاردین همچنین حمایت برای بررسی مجدد این دوره هشت هفته در کسب و کار کوچک برنامه.

“من به شدت پشتیبانی از گسترش آن” یکی دیگر از سنا دموکرات کریس ون Hollen از مریلند و عضو کمیته بانکی گفت: در یک مصاحبه تلفنی در روز یکشنبه ، “وجود دارد یک عدم تطابق بین این تاریخ و دنیای واقعی وضعیت است که بسیاری از کسب و کارهای کوچک روبرو هستند.

“این یک مشکل واقعی است اگر شما فکر می کنم در مورد یک رستوران در ایالت مریلند. آن را بسیار بعید است که آنها در حال رفتن به 100 ٪ از مشتریان خود را در آینده در درب در پایان ماه ژوئن است.”

ون Hollen است که در میان چندین سناتور دموکرات که هفته گذشته پیشنهاد یکی دیگر از اندازه گیری است که به کارفرمایان اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن هزینه های حقوق و دستمزد با دولت فدرال در حالی که از دریافت کمک های مالی برای پوشش سایر هزینه های ثابت مانند اجاره و نیاز برای بازگشایی با خیال راحت مانند تجهیزات حفاظتی.

دموکراتیک-اجرای مجلس نمایندگان در حال حاضر رای به تمدید دوره هشت هفته در PPP به 24 هفته بخشی از $3 تریلیون coronavirus امداد لایحه قانونگذاران تصویب جمعه. از ماه مارس کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همکاری دارند در چهار coronavirus اسکناس در مجموع نزدیک به 3 تریلیون اما جمعه را در خانه اندازه گیری تنها جذب یک جمهوری خواه رای می دهند.

رهبران جمهوری خواه مجلس سنا گفته اند که آخرین خانه بیل هیچ آینده ای در اتاق خود در بخشی به دلیل آن را شامل برخی از مقررات است که به طور مستقیم مربوط به کوروناویروس. اما جمهوری خواهان را رد نکرده اضافی coronavirus قانون و PPP برخوردار از حمایت هر دو حزب.

وال استریت ژورنال گزارش داد اوایل روز یکشنبه که تجدید نظر شد و انتظار می رود ساخته شده به برنامه توسط هر دو مجلس و مقامات دولت. این تغییرات انتظار می رود عبارتند از انعطاف پذیری بیشتری به صرف وجوه کاغذ گفت.

جمعه بیانیه توسط اداره کسب و کار کوچک گفت: آن را به زودی به موضوع قوانین و مقررات و راهنمایی به “بیشتر کمک به وام گیرندگان به عنوان آنها کامل برنامه های کاربردی خود را و به ارائه دهندگان با راهنمایی در مسئولیت های خود را.”

(گزارش شده توسط سوزان Cornwell در واشنگتن و Kanishka سینگ در بنگلور; ویرایش توسط کاترین Evans, Jason Neely و دانیل والیس)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>