استیسی آبرامز لحظه: او نباید بایدن را به معاونت, اما او تغییر بازی برای زنان

برای اخبار چرخه تحت سلطه جهانی همه گیر و رسانه ها-وسواس جمهور استیسی آبرامز گرفتن یک مقدار توجه است. نیویورک تایمز یک ویژگی در مورد او بیش از آخر هفته. واشنگتن پست زد دو. آبرامز شده است در همه جا از مجله Elle برای ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.” پنج شنبه شب او به میدان فرستاد سوالات در کنار جو بایدن در MSNBC در بایدن را درخواست یک شبه ازمایش به presumptive دموکراتیک نامزد را در حال اجرا همسر.

که در جهان در حال هل دادن این ایده که آبرامز سابق دولت قانونگذار با هیچ ایالتی بسیار کمتر از سطح فدرال تجربه می تواند یک معاون ریاست جمهوری مدعی? خوب استیسی آبرامز است.

این که قسمت آخر آبرامز ترویج خودش را در آنچه که معمولا در پشت صحنه کار جستجو است که به نظر می رسد مالش بسیاری در دموکراتیک استقرار و رسانه ملی راه اشتباه است. خبرنگاران و حتی به نظر می رسد در حال اجرا از مودب راه برای توصیف آبرامز’ کمی بی ادبانه فشار برای رسیدن به جلوی خط. آن را “عمومی” “مستقیم” “غیر متعارف” “بی باک” و ” و ” ناقوس مرگ برای یک کاندیدای سیاسی — “تهاجمی است.”

این درست است که آبرامز بوده و صادقانه در مورد جاه طلبی او در کاخ سفید است. اما واقعا چه چیزی انتخاب می کند و هر که را در مورد خودش به خصوص اگر آن زن بود مثل آبرامز متولد خارج از طبیعی شبکه ای از دوستان ثروتمند و با نفوذ اقوام که می تواند انجام مناقصه خود را برای او ؟

هیچ چاره ای جز به خود او عامل

برخی از مردان برداشت می شود معاون رئیس جمهور مانند ال گور و George H. W. Bush, حال سناتور پدران قدرتمند با همکاران هل دادن آنها را در امتداد جاده ها خود را به موفقیت کل از حرفه خود. نبراسکا متولد دیک چنی نیست که این نوع شبکه ها ، اما او به معنای واقعی کلمه برداشت خود را برای این کار از معاون رئیس جمهور پس از presumptive نامزد جمهوری خواه جورج دبلیو بوش از او خواسته خود را به اجرا بررسی روند.

حتی بدون سلسله شبکه های دیگر معاون ریاست جمهوری میدارد مانند جان ادواردز به حال قدرت به دنبال مانند و یا ظاهری مانند نامزدها خوب است. اما خیلی از آن شامل خود ما تعصب از آنچه یک معاون رئیس جمهور به نظر می رسد مذاکرات مثل و مانند. خواهد ما بازیگران آبرامز به عنوان معاون رئیس جمهور در Netflix بکشد سری? بدون واقعا خوب عامل. در این مورد او را از انجام کار خودش است.

به عنوان یک زن که در جنوب, من می توانم به شما بگویم که داستان دختران کوچک را دیدم در مورد زن موفقیت در آن روزها تقریبا همیشه شامل حال نجات داد پشتیبانی و یا کشف شده توسط یک مرد. زنان ثروتمند بود غنی شوهران یا پدران است. قدرتمند ترین زنان در سیاست بودند ، حتی سیندرلا تا به حال به نجات شاهزاده قبل از او می تواند حرکت از پدرش زیرزمین.

استیسی آبرامز و جو بایدن.

اما یک دختر که در می سی سی پی و رفتن به بهترین مدارس و قرار دادن خودش در وسط قدرت و متد رفتن در مورد دستیابی به آن است ؟ هیچ افسانه تا کنون آغاز شده است که در راه است. تا به حال است.

پس از کالج در Spelman و دانشکده حقوق در دانشگاه ییل آبرامز مشغول به کار در آتلانتا دولت شهرستان. او 32 هنگامی که او برنده یک مجلس گرجستان مسابقه در سال 2006. در چهار سال او را به خانه رهبر اقلیت.

به عنوان ستاره رز آبرامز نیز شروع یک فعال غیر انتفاعی و جمع آوری کمک مالی سازمان به نام جدید گرجستان, پروژه کار می کرد که به نوبه خود از رای دهندگان جدید در دولت به ویژه اقلیت ها.فعالیت ساخته شده, شبکه, و به او کمک کرد و به او ایالتی ارتباط فراتر از هر دیگر قانونگذار در گرجستان است.

تغییر بازی: بازگشایی جو بایدن مبارزات انتخاباتی. سطح شیب دار تا رسانه های اجتماعی و نام معاون رئيس جمهور در حال حاضر.

او برای فرار فرماندار در سال 2018 که نگاه به بیشتر مانند یک احمق ماموریت (“خیلی زود”) اما آمد در یک نقطه-و-یک-نیمی از ضربه زدن به استقرار جمهوری خواه خارج از قدرت. در هفته آبرامز همچنین از تاسیس یک گروه سه نفره از سازمان توسط لنگر مبارزه عادلانه برای مبارزه با سرکوب رای دهندگان در سراسر کشور می خواهم که او را متهم به حریف خود برایان کمپ از ارتکاب در سال 2018 است. مبارزه عادلانه را تایید کرده است شگفت آور $22 میلیون نفر در کمتر از دو سال است که به نوبه خود دارای doled میلیون ها نفر به دولت دموکراتیک احزاب در سراسر کشور است.

دستیابی به موفقیت در زن جاه طلبی

آن را گرفته و بسیاری از خارج از گرجستان با تعجب که آبرامز, 46 قرار داده و خودش را به جلو به عنوان معاون نامزد ریاست جمهوری پس از آن. اما او مانع واقعی است نه کمپین عمومی برای خودش. این فقدان او را از حاکم مربوطه تجربه در یک سال و زمانی که 77 سال بایدن باید در انتخاب همسر در حال اجرا است که می تواند به معنای واقعی کلمه انجام این کار اگر او می تواند.

سابق جمهوری خواه در مغلوب ساختن پیشی جستن: او coronavirus شکست معنی زندگی ما بستگی به انتخاب جو بایدن

گرجستان مقننه که در آن آبرامز برش زدن دندان های خود را فقط با 40 روز در سال است. هنگامی که او برگزار شد رهبر اقلیت موقعیت دموکرات ها تنها به حال قدرت به قرض دادن موافقت خود را زمانی که آنها توافق کردند که با آنچه که جمهوری خواهان در حال حاضر انجام می دهند و یا به منظور بالا بردن صدای خود را هنگامی که آنها اعتراض که آبرامز را به اثر درخشان. در MSNBC ظاهر آبرامز تحویل مقدار زیادی از این ماده دموکراتیک رای دهندگان ممکن است به دنبال (اگر نه pizzazz). این است که به اندازه کافی برای اطمینان بایدن او می تواند اجرا شود کاخ سفید در یک لحظه متوجه? احتمالا نه.

بنابراین جرم توسط آبرامز’ جاه طلبی همه شما می خواهید. اما به عنوان Cher گفت: به نیکلاس کیج در “Moonstruck” پس از او سیلی او را در سراسر چهره ضربه محکم و ناگهانی از آن است.

استیسی آبرامز به احتمال زیاد نمی تواند آینده معاون رئیس جمهور و نه باید او بود. اما او تغییر چهره زن جاه طلبی برای همیشه لطفا برای. شما و دختران شما — می توانید از او تشکر می کنم برای زمانی که شما آماده هستید.

پاتریشیا مورفی یک سیاسی نویس و خبرنگار مستقر در آتلانتا. او در توییتر دنبال کنید: @1PatriciaMurphy

شما می توانید به خواندن نظرات متنوع از هیئت مدیره ما از همکاران و نویسندگان دیگر در نظر صفحه در توییتر @usatodayopinion و روزانه ما, نظر, عضویت در خبرنامه. برای پاسخ به یک ستون ارسال نظر به [email protected]

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: Stacey آبرامز مانع بایدن VP بی تجربگی نه خود ارتقاء

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de