مغلوب ساختن پیشی جستن طرح ‘تاریخی’, معاملات صلح مهم: اسرائیل وزیر خارجه

یک فایل تصویر از گابی اشکنازی که شد دولت یهودی دیپلمات ارشد هنگامی که یک دولت وحدت ملی بود و قسم خورده در روز یکشنبه (AFP Photo/جک گوئز )

اورشلیم (AFP) – اسرائیل جدید وزیر امور خارجه روز دوشنبه گفت که ایالات متحده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه پیشنهاد ارائه یک “فرصت تاریخی” اما که صلح منطقه ای می پردازد باید حفظ شود و در طول اجرای آن است.

گابی اشکنازی که شد دولت یهودی دیپلمات ارشد زمانی که دولت وحدت ملی شد و سوگند یاد کرد, در روز یکشنبه, ساخته, نظرات در گذر مراسم در بیت المقدس.

“طرح خواهد شد ترویج مسئولانه و در هماهنگی با ایالات متحده در حالی که حفظ صلح موافقت نامه ها و منافع استراتژیک اسرائیل” اشکنازی گفت: با توجه به یک کپی از سخنان خود دیده اند.

مدت کوتاهی قبل از دولت جدید سوگند راست گرای بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: زمان آن برای اسرائیل به ضمیمه شهرک های یهودی نشین در کرانه.

از جمله شهرک خانه را به برخی از 400,000 یهودیان در کرانه در نظر گرفته غیر قانونی تحت قوانین بین المللی.

الحاق آن جوامع کلیدی است ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن طرح که رد شده توسط فلسطینی ها و انتقاد زیاد از جامعه بین المللی است.

اشکنازی سیاسی است که متحد سابق و رقیب نتانیاهو Benny Gantz های جایگزین نخست وزیر و وزیر دفاع در دولت وحدت ملی.

وزیر امور خارجه را به طور خاص ذکر الحاق در ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن طرح که همچنین خواستار ایجاد یک دولت فلسطینی با سرمایه خارج از اورشلیم.

صحبت در روز بعد خود انتقال مراسم Gantz اشاره کرد خود را به “تعهد” به فرآیندهای دیپلماتیک و پیشرفت “مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح و تمام آن را شامل” — ممکن است اشاره به فلسطین.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح نیز به یک چراغ سبز از آمریکا و اسرائیل به ضمیمه استراتژیک بسیار مهم بقاع منطقه ای در مرز با اردن است که حدود 30 درصد از کرانه باختری است.

نخست وزیر فلسطینی محمد Shtayyeh در عین حال هشدار داد از “پیامدهای خطرناک” اگر اسرائیل اقدام با “غیر قانونی” غرب بانک الحاق گفت که “تضعیف پایه های صلح در منطقه”.

در بیانیه ای که به نام او از جامعه بین المللی را به “سویفت” اقدامات برای مقابله با این طرح از جمله به رسمیت شناختن یک دولت فلسطینی با پایتختی بیت المقدس.

اردن ملک عبدالله دوم صحبت با مجله آلمانی اشپیگل روز پیش گفت: “اگر اسرائیل واقعا ضمایم غرب بانک در ماه جولای این امر منجر به یک درگیری با Hashemite Kingdom of Jordan.”

اردن و مصر دو کشور در جهان عرب است که امضا معاهدات صلح با اسرائیل است.

ارجاع کسانی که معاملات اشکنازی گفت: “صلح با همسایگان ما نیز یک دارایی استراتژیک است و ما باید در حفاظت از آن است.”

تحت شرایط این ائتلاف توافق نتانیاهو و میانه Gantz که دولت وحدت ملی می توانید شروع به پیاده سازی مغلوب ساختن پیشی جستن طرح از ژوئیه 1.

اتحادیه اروپا گفت که با توجه به اقدامات دیپلماتیک برای متوقف کردن یک جانبه اسرائیل ولی در کرانه باختری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>