تهمت و تهدید دائمی یخ که بودجه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. عکس از خبرگزاری فرانسه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه تهدید به طور دائم مسدود کردن کمک های مالی به سازمان جهانی بهداشت مگر اینکه پیشرفت های ساخته شده بودند در ظرف 30 روز آینده.

واشنگتن به حالت تعلیق در پرداخت به این که در اواسط ماه مارس آن را متهم بودن بیش از حد نزدیک به پکن و پوشش و mismanaging coronavirus بیماری همه گیر.

روز دوشنبه تهمت توییتی تصاویر از یک نامه فرستاد که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus و گفت این نامه “توضیحی است.”

در این نامه مغلوب ساختن پیشی جستن لیست آنچه که او می گوید نمونه هایی از این که کاستی در مدیریت این بیماری همه گیر از جمله نادیده گرفتن گزارش های اولیه از ظهور ویروس و بیش از حد نزدیک به چین است.

“روشن است که تکرار اشتباه توسط شما و سازمان شما در پاسخ به همه گیر شده اند بسیار پر هزینه برای جهان است. تنها راه رو به جلو برای سازمان جهانی بهداشت است که اگر آن را در واقع می تواند در نشان دادن استقلال از چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این نامه است.

“اگر سازمان جهانی بهداشت مرتکب نشده به اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده من را به توقف موقت از ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی دائمی و تجدید عضویت ما در سازمان,” او گفت:.

اوایل روز دوشنبه گفت که این امر راه اندازی یک بررسی مستقل از پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

در طول یک مجازی مجمع Tedros اذعان شده است کاستی ها و به مجمع گفت: استقبال از او خواستار یک بررسی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>