مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به طور دائم پایان تمام کمک های مالی به این که


رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در شب دوشنبه توییتی نامه او فرستاده شده به سازمان بهداشت جهانی مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus متهم او را از ساخت “تکرار اشتباه” در حالی که در پاسخ به coronavirus همه گیر شده اند که “بسیار پر هزینه برای جهان است.”

در آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده آمریکا توقف کمک های مالی به کسانی که خود را به عنوان دولت انجام بررسی مدیریت آن از این بیماری همه گیر. در نامه خود تهمت ادعا در بر داشت بررسی, در میان چیزهای دیگر است که افرادی که “به طور مداوم نادیده گرفته و گزارش های معتبری از این ویروس در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019 و یا حتی پیش از آن” و “بارها و بارها ساخته شده ادعا می کند در مورد کوروناویروس که هر دو به شدت نادرست یا گمراه کننده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرد که چندین بار از حفاظت از چین و در نامه خود مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این سازمان تنها می تواند به جلو حرکت کند و اگر آن را “در واقع می تواند در نشان دادن استقلال از چین است.” اگر که “مرتکب نشده به اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده” او افزود: “من خود را به طور موقت مسدود کردن از ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی دائمی و تجدید عضویت ما در این سازمان است.” رئیس جمهور بعدی می تواند معکوس ،

در اوایل سال جاری تهمت بود افتخاری از چین به tweeting در Jan. 24 که پکن “شده است کار بسیار سخت برای جلوگیری از coronavirus. ایالات متحده تا حد زیادی قدردانی تلاش های خود را و شفافیت. این همه کار کردن هست. به طور خاص از طرف مردم آمریکا, من می خواهم برای تشکر از رئیس جمهور یازدهم!” با تعدادی از ایالات متحده coronavirus موارد و مرگ و میر در ادامه به بالا رفتن مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت چرخد و در حال حاضر به طور معمول انتقاد چین و کشور را از دست داده و این ویروس در اوایل روز از وقوع.

داستان های بیشتر از theweek.com
با تنها فروشگاه در شهر آلاسکا بقال می رود بالا و فراتر از آن برای نگه داشتن قفسه های انبار
محققان در حال یادگیری به پیش بینی شانس خود را از بازمانده COVID-19
فلوریدا COVID-19 داده ها رئیس می گوید: او از حذف پست پس از امتناع از سانسور اطلاعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de