دو کشمیری مبارزان راه آزادی شهید توسط نیروهای هند در سرینگر

مردم محلی ریخت و بر روی خیابان به عنوان اخبار از قتل به پرتاب سنگ به سوی نیروهای هند. — AFP Photo/مصطفی Tauseef

دو کشمیری مبارزان راه آزادی از جمله یک فرمانده شهید شدن توسط نیروهای دولتی در طول 12 ساعت درگیری مسلحانه در کشمیر تحت اشغال پایتخت در روز سه شنبه, مقامات گفت.

چنین درگیری یک اتفاق معمول در سرزمین های اشغالی اما نادر در سرینگر و محاصره مشخص شده برای اولین بار در ضربات پنالتی در شهرستان مرکز به مدت دو سال.

انفجار و صدای شلیک گلوله تکرار از طریق پرجمعیت محله با خیابان ها تا حد زیادی خالی به عنوان یک نتیجه از یک coronavirus مستند که نگه داشته است بیشتر ساکنان به خانه های خود.

نیروهای شبه نظامی و پلیس در تبادل آتش با مبارزان آزادی پس از cordoning کردن بخشی از این منطقه است.

پنج خانه شد به کاهش آوار در طول نبرد و 10 نفر دیگر به شدت آسیب دیده و ساکنان گفت: AFP.

Junaid احمد Sehrai یک فرمانده از بزرگترین کشمیری مبارزان آزادی گروه Hizbul مجاهدین و پسر یک رهبر جدایی طلب شد, شهید در درگیری با پلیس در بیانیه ای گفت.

یکی دیگر از Hizbul مجاهدین عضو نیز به شهادت رسیده و چهار هندی افسران پلیس زخمی شدند بیانیه ای گفت:.

بیشتر صدای موبایل خدمات اینترنت قطع شد و در سراسر شهر به عنوان مبارزه با لگد کردن و در عین حال ترمیم شود.

مردم محلی ریخت و بر روی خیابان به عنوان اخبار از قتل گسترش به پرتاب سنگ به سوی نیروهای هند که شلیک گاز اشک آور و گلوله تفنگ ساچمهای برای متفرق کردن آنها. بدون آسیب گزارش شده است.

مرگ آمد و دو هفته پس از Hizbul مجاهدین رئیس Riyaz Naikoo و نزدیکان شهید شدن توسط نیروهای دولتی در جنوب دره کشمیر در طول دو روز تفنگ نبرد.

عملیات ضد شورشی در هند و کشمیر تحت اشغال شده اند افزایش طول coronavirus مستند در حالی که مبارزان آزادی باید همچنان به مبارزه با نیروهای دولتی.

بر خلاف گذشته مقامات در حال حاضر دفن مرحوم مبارزان آزادی دور از خانه های خود در خلوت مناطق مرزی برای جلوگیری بزرگ مجالس ترحیم از برگزار می شود.

پلیس گفت: 73 مبارزان راه آزادی به شهادت رسیدند در کشمیر در این سال بسیاری از آنها در حال انجام مسلمان روزه ماه رمضان است.

کشمیری مبارزان راه آزادی مبارزه کرده اند برای چندین دهه برای هند و اشغال منطقه استقلال. مبارزه را ترک کرده است دهها هزار نفر مرده عمدتا غیر نظامیان از سال 1989 است.

هند بیش از 900,000 نیروهای مستقر در کشمیر تحت اشغال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>