وندی ویلیامز اعلام کرد او ‘گرفتن برخی از زمان’ از خود نشان می دهد

یکی دیگر از دست انداز در جاده ها است. وندی ویلیامز اعلام کرد که صحبت های او نشان می دهد در وقفه با توجه به نبرد او با گور’ بیماری است. بازگشت تاریخ اعلام نشده است.

“اخیرا وندی شده است برخورد با علائم از قبرهای بیماری است که باعث خستگی. در مشورت با دکتر خود و به عنوان یک اقدام احتیاطی او خواهد شد در نظر گرفتن برخی از زمان به عنوان او همچنان به دریافت درمان” سخنگوی از این وندی ویلیامز نشان می دهد در بیانیه ای گفت به ما هفتگی در روز شنبه, مارس 18. “ما مشتاقانه منتظر استقبال از وندی به زودی و با ادامه وندی@صفحه اصلی را نشان می دهد. به روز رسانی بیشتر در بازگشت تاریخ به دنبال خواهد داشت.”

Wendy Williams Graves Disease Wearing Proenza Schouler
وندی ویلیامز در مراسم, نیویورک, زنان در فیلم و تلویزیون 40th Annual الهه شعر و موسیقی, جوایز در 10 دسامبر 2019. گریگوری پک/شاتر

مجری برنامه تلویزیونی, 55, اعلام کرد در ماه فوریه 2018 که او مبتلا به این بیماری خود ایمنی و همچنین پرکاری تیروئید که او را مجبور به گرفتن سه هفته وقفه از صحبت های او نشان می دهد.

“دکتر من تجویز کرده است — آیا شما آماده ؟ — سه هفته از تعطیلات” او به او گفت studio مخاطبان در زمان. “من عصبانی شد. دوباره به نواز دعوت اجرای, واقعا؟”

ویلیامز از دست رفته دو ماه دیگر از این وندی ویلیامز نشان می دهد در اوایل سال 2019 پس از شکستگی شانه او. که مه او اعلام کرد که او زندگی کرده بود در هوشیار خانه در نیوجرسی. او همچنین رفتن را از طریق طلاق از کوین شکارچی در آن زمان است. سابق زن و شوهر که 19 ساله پسر کوین شکارچی جونیور نهایی در این مورد در ماه ژانویه پس از 22 سال از ازدواج.

قبل از آخرین وقفه امی نامزد شده بود فیلمبرداری نشان می دهد او از خانه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“اگر آن را برای [من رادیو حرفه ای] من می توانم این کار را انجام نمی قرنطینه چیزی از خانه به درستی گفت که سی ان ان در مارس 5. “من خیلی لذت بردم از این 11 رفتن در 12 سال از انجام بحث نشان می دهد که با استودیو و صدها نفر از مردم و کف زدن و پاسخ فوری. من خیلی لذت بردم از این, اما آن را بسیار آسان تر برای من به عنوان یک میزبان به اینجا در خانه با هیچ مخاطبان به دلیل آن را همیشه در مورد توضیحات. شما می دانید من یک رادیو میزبان بیش از من شده است یک میزبان تلویزیون بله درست است. با تشکر از خدا برای رادیو.”

ویلیامز عناوین ساخته شده گفت: در همان مصاحبه است که او فکر می کند دیگر تلویزیون میزبان کار از راه دور شده است “به دنبال نفرت انگیز است.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>