کاخ سفید مشاور متهم اوباما از کار به عنوان ‘جو بایدن وزیر مطبوعات پس از او با انتقاد از دولت COVID-19 پاسخ

در این screengrab گرفته شده از Twitter.com سابق رئیس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما, تایید دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در یک ویدئوی منتشر شده در 14 آوریل سال 2020 است.

توییتر از طریق گتی ایماژ

  • کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو در روز یکشنبه با انتقاد از رئیس جمهور سابق اوباما و ادعا کرد که او بازیگری در پشت سر هم با سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در انتقاد از ما پاسخ به COVID-19.
  • در طول یک شروع آدرس به تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های اوباما گفت: فارغ التحصیلان که همه گیر کرده بود “در نهایت پاره پشت پرده در این ایده است که بسیاری از مردمی را مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام است.”
  • او بیشتر به طور مستقیم مورد انتقاد قرار مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به COVID-19 خواستار آن است که یک “هرج و مرج مطلق فاجعه” در یک تماس تلفنی با اعضای سابق دولت او با توجه به بیرون درز صوتی به دست آمده توسط یاهو.
  • ناوارو ارائه شده به طور کلی انتقاد از دولت اوباما سیاست های اقتصادی قبل از تغییر سرزنش COVID-19 را به ما ضربه در چین.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو روز یکشنبه در پاسخ به رئیس جمهور سابق باراک اوباما را آشکار انتقاد از دولت فدرال در پاسخ به این رمان coronavirus و ضمنی که او اقدام به نمایندگی از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

به عنوان کسب و کار خودی که قبلا گزارش شده رئیس جمهور سابق اوباما ارائه شده مبهم — و نادر — انتقاد از دولت در پاسخ به COVID-19 در طول یک شروع آدرس داده شده شنبه به تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها (HBCU).

“بیشتر از هر چیزی این همه گیر شده است به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده است که بسیاری از مردمی را مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام” اوباما گفت. “بسیاری از آنها حتی تظاهر به صلاح باشد.”

وی افزود: “اگر جهان در حال رفتن به دریافت بهتر این خواهد بود تا برای شما.”

“من خوشحالم که آقای اوباما یک کار جدید به عنوان جو بایدن دبیر مطبوعاتی,” ناوارو گفت: ABC News’ جورج Stephanopolous در ظاهر در “این هفته” وقتی پرسیده شد که برای پاسخ به اظهارات اوباما. بایدن شد حزب دموکرات را presumptive نامزد برای رئیس جمهور که خود را رقیب ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز کاهش یافته است خارج از مسابقه در 8 آوریل.

 

رئيس جمهور سابق ارائه شده ساده تر انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک مه 7 تلفن تماس با حدود 3000 نفر از اعضای اوباما انجمن فارغ التحصیلان که در آن او به نام مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 پاسخ به “هرج و مرج مطلق فاجعه” با توجه به بیرون درز صوتی به دست آمده توسط اخبار یاهو.

ناوارو در روز یکشنبه با انتقاد از دولت اوباما با این استدلال که رئیس جمهور سابق به رهبری یک دولت که “یک kumbaya از بی کفایتی” و دیدم “میلیون ها نفر از مشاغل تولیدی رفتن به چین است.”

تهمت نیز حمله اوباما یکشنبه به عنوان او را تمدید حملات علیه سلف خود در حالی که به واسطه یک “Obamagate” تئوری توطئه با وجود عدم روشن شدن آنچه “جرم” او را متهم به رئیس جمهور سابق از ارتکاب.

“نگاه او بی کفایت رئیس جمهور که همه به من می گویند” مغلوب ساختن پیشی جستن این گزارش گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه ،

ناوارو نیز قرار داده شده سرزنش برای شیوع کروناویروس در آمریکا است که با آن مواجه بیشترین شیوع در سطح جهانی در افغانستان — مکرر صحبت کردن نقطه اتخاذ شده توسط هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و جمهوریخواهان در بزرگ است.

“این ویروس باعث شد در ووهان در استان” او گفت Stephanopolous وقتی پرسید که آیا او معتقد بود این ویروس شده بود عمدا منتشر شده توسط دولت چین یک نظریه است که مطرح شده توسط برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت.

“بیمار صفر بود در ماه نوامبر” ناوارو گفت. “چینی پشت سپر سازمان بهداشت جهانی به مدت دو ماه مخفی ویروس از جهان و پس از آن صدها هزار چینی در هواپیما به میلان نیویورک و در سراسر جهان به دانه آن است.”

وی افزود: “آنها می تواند آن را نگه داشته در ووهان. آن را تبدیل به یک بیماری همه گیر. پس به همین دلیل من می گویند چینی ها بود که به آمریکایی ها و آنها مسئول هستند.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de