که اطمینان از بررسی آن coronavirus پاسخ

که رئیس Tedros متعهد مستقل پروب به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. عکس: AFP

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرده است که آن را آن را راه اندازی یک بررسی مستقل از دست زدن به آن از بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که بدن یک “عروسک خیمه شب بازی از چین”.

واشنگتن ردیابی و قفل شده است به طور فزاینده تلخ تف با پکن بیش از کروناویروس جدید همه گیر و نیز هدف گرفته که به, که در روز دوشنبه لگد کردن آن برای اولین بار تا کنون مجازی مجمع.

یک قطعنامه مطرح شده توسط اتحادیه اروپا خواستار یک “بی طرف و مستقل و ارزیابی جامع” از واکنش بین المللی به این بیماری همه گیر است که تا کنون آلوده نزدیک به 4.8 میلیون نفر کشته و بیش از 317,000.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اذعان شده است کاستی ها و گفته مجازی مجمع استقبال از او خواستار یک بررسی.

“من به آغاز یک ارزیابی مستقل در اولین لحظه ای مناسب به بررسی تجربه به دست آمده و درس های آموخته شده و توصیه هایی را برای بهبود ملی و جهانی همه گیر آمادگی و پاسخ,” او گفت:.

“اما یک چیز کاملا روشن است. جهان باید هرگز همان خواهد بود.

“ما نیاز به یک بررسی به ما بگویید که همه ما باید همه چیز را در قدرت ما برای اطمینان از این هرگز دوباره اتفاق می افتد,” Tedros گفت.

طیف گسترده ای از کشور رهبران و وزرای بهداشت مورد ستایش قرار داد که تلاش اما وزیر بهداشت آمریکا الکس آذر گفت: “شکست” برای به دست آوردن و ارائه اطلاعات حیاتی در COVID-19 تا به حال هزینه زندگی.

“ما باید فرانک در مورد یکی از دلایل اصلی این شیوع چرخید خارج از کنترل وجود دارد که شکست های این سازمان برای به دست آوردن اطلاعات است که جهان نیاز و عدم هزینه های بسیاری از زندگی” آذر گفت: در یک ویدیو به آدرس که اصلی نشست سالانه.

‘عروسک خیمه شب بازی از چین’

واشنگتن به حالت تعلیق کمک های مالی خود را به سلامت بدن متهم آن را از بودن بیش از حد نزدیک به پکن و پوشش و mismanaging این بیماری همه گیر.

در یک تلاش آشکار برای پنهان کردن این بیماری حداقل یک عضو دولت ساخته شده مسخره از خود شفافیت تعهدات با هزینه های فوق العاده ای برای کل جهان” گفت: آذر اشاره انگشت در پکن.

شیوع بیماری که به تازگی در چین در اواخر سال گذشته کشته و آلوده بیشتر مردم در ایالات متحده از هر کشور دیگری تا کنون.

بعد از آن دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید او بود با توجه به کاهش یا لغو حمایت آمریکا از این که به دلیل “ما درمان نمی شود حق”.

“آنها یک عروسک خیمه شب بازی از چین آنها چین و محور قرار دادن آن بهتر است,” او گفت: در کاخ سفید است.

“آنها به ما یک مقدار زیادی از مشاوره بد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرد که کورکورانه از در نظر گرفتن کلمه از چین که در آن SARS-CoV-2 ویروس برای اولین بار شناسایی شده است.

منتقدان می گویند تهمت که قبلا ستایش چین پاسخ در تلاش برای منحرف کردن توجه خود را از دست زدن به این بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا است که رنج می برد تا کنون بالاترین مرگ و میر.

سالانه مجمع بهداشت جهانی (WHA) است در این سال بوده است کمرنگ از معمول سه هفته فقط دو روز است و تمرکز صرفا بر روی این بیماری همه گیر.

‘متناقض استراتژی’

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: مونتاژ COVID-19 بحران “بیدارباش”.

“مرگبار تهدیدات جهانی نیاز به وحدت و همبستگی” او گفت:.

“ما را دیده اند برخی از همبستگی اما وحدت در پاسخ ما به COVID-19. کشورهای مختلف به دنبال متفاوت و گاهی متناقض استراتژی و ما همه پرداخت قیمت سنگین است.

سازمان ملل متحد سر گفت: بسیاری از کشورها را نادیده گرفته بود که توصیه.

“به عنوان یک نتیجه این ویروس در سراسر جهان پخش شده است و در حال حاضر در حال حرکت به جنوب جهانی که در آن تأثیر آن ممکن است حتی بیشتر ویرانگر و ما را به خطر می اندازند بیشتر در خوشه و امواج” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

حفاظت از کشورهای در حال توسعه بود و نه یک ماده خیریه اما از منافع خود روشن, او گفت:.

“ما به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین سیستم های سلامت” او هشدار داد.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: درس های آموخته شده از COVID-19 خواهد بود ضروری برای مقابله با بحران های آینده اما خواستار یک اقدام فوری و تمرکز بر وحدت برای دریافت از طریق در حال حاضر اورژانس.

“در هر صورت ما از طریق این بیماری همه گیر با هم یا ما شکست. در هر صورت ما هم ایستاده و یا ما سقوط از هم جدا.”

با وجود تنش های موجود در روابط بین دو کشور اقتصاد کشورهای عضو امیدوار سازمان بهداشت اتخاذ یک قطعنامه با هدف شکل دادن به یک پاسخ مشترک از جمله تعهدات در دسترسی عادلانه به پتانسیل درمان و واکسن.

رئیس جمهور چین ابراز حمایت از یک رویکرد مشترک تعهد در آدرس خود را به هر گونه واکسن کشور توسعه یافته و در دسترس برای همه و ارائه 2 میلیارد دلار کمک.

چین در حال حاضر دارای پنج بالقوه واکسن در آزمایشات بالینی.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان اصرار داشت هر واکسن باید در دسترس همه است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>