که اعطای هیوز? 5 چیزهایی که در مورد سوفیا بوش جدید مرد

در حال حرکت است ؟ سوفیا بوش کشف شد دست در دست با اعطای هیوز در طول یک روز عاشقانه در مالیبو در سهشنبه, مارس 17 اشتعال شایعاتی که جرقه پرواز بودند بین این دو است.

این Chicago P. D. بازیگر 37 و جدید شعله رفت و برای یک بازی گاه به گاه بعد از ظهر قدم زدن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس هر پوشش با ماسک محافظ به عنوان یک احتیاط ایمنی. بوش بود که در لباس پوشیدن و در یک بلوز سفید و یک جفت شلوار جین آبی ساخته شده بیانیه ای در حمایت از ضروری بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم از بحران جهانی با ماسک صورت. هیوز برای عینک تمام لباس جین و عینک دودی.

هر چند خار است در چشم های عمومی برای سال او را نگه داشته و عشق او زندگی نسبتا خصوصی پس از آخرین رابطه بزرگ با سابق costar Jesse Lee Soffer. جفت شروع به دوستیابی در سال 2014 است اما به نام آن واریز شده نزدیک به یک سال بعد. ما تایید کرد در ماه اوت سال 2018 که Soffer, 36, نقل مکان کرده بود با بوش سابق One Tree Hill costar Torey DeVittoاز کسی که با او تقسیم تنها پس از هشت ماه با هم.

به جان تاکر باید بمیرد بازیگر نیست ترس به اعتراف او ساخته شده برخی از اشتباهات در آشنایی او زندگی پس از پایان او ازدواج مختصر به چاد مایکل موری در دسامبر 2006. “من مورخ یک زن و شوهر از بچه ها اشتباه اما من هم تا به حال عشق در زندگی من” او به طعنه به شیکاگو سان تایمز’ چلپ چلوپ مجله در سال 2014. “من فکر می کنم هر کاری بر روی زمین است مورخ اشتباه مرد در برخی از نقطه.”

سه سال بعد بوش به قلم یک متفکر مقاله در مورد چگونگی رویکرد او به روابط تغییر کرده است به عنوان او رشد مسن تر و عاقل تر. “در 20s, زمانی که من شروع زندگی حرفه ای من به عنوان یک بازیگر من به دنبال یک رابطه, اما من در بر داشت و جدی شد حتی اگر من تا به حال برنامه ریزی برای حل و فصل کردن تا من 30s,” او نوشت: در جهان وطنیاشاره به تقسیم او از موری. “اما زمانی که شخص شما هستید با شما می پرسد به ازدواج با او شما فکر می کنم: این باید اتفاق می افتد به خاطر آن قرار است به. … اما من حاضر به اجازه دهید که یک رابطه تعریف من است.”

در پایین حرکت به یادگیری بیشتر در مورد One Tree Hill آلوم جدید ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de