که برنده ‘کارشناسی: گوش دادن به قلب شما” — و که در سمت چپ در اوایل ؟

نهایی افزایش یافت. سه زوج باقی مانده که چهار شنبه, مارس 18 فصل آخر کارشناسی ارائه: گوش دادن به قلب خود را آغاز کرد اما در پایان تنها یک اواز یا موسیقی دو نفری بود که در سمت چپ ایستاده است.

کریس هریسون مطلع مت و Rudi, کریس و Briو ترور و جیمی که آنها را در یک تاریخ نهایی که شامل یک فانتزی مجموعه و انجام دو آهنگ در آخرین دور. او امیدوار جفت شد و در همان صفحه در مورد جدی بودن روابط خود را در آن نقطه است.

مت بلافاصله دست پاچه به عنوان او نمی دانست که اگر او و Rudi در ارتباط بود و به عنوان قوی به عنوان زوج های دیگر’ اوراق قرضه. او باور نمی کند او می تواند وجود دارد قبل از عملکرد خود را و نمی خواهم به جعلی بودن در عشق برای قضات است. رودی ناراحت بود که او اجازه دهید آن را بروید تا کنون بدون اینکه چیزی بگوید اما او فکر کرد که او می توانست با وضوح بیشتر است. رودی گریه در حمام در حالی که قبل از مت رهبری او را و به او گفت که چقدر او به معنای به او. به اعتقاد او آنها خواهد بود پیوند برای بقیه زندگی خود را.

این زن و شوهر پس از آن تصمیم به ترک رقابت. او سپاسگزار بود که او وی را برای مراقبت از او به خاطر او بود آگاه نیست چگونه او احساس می شود. مت بخشی از گفت قلب او شکسته شد چرا که او ناراحت ، او گفت: او را سوال تصمیم خود را برای مدت زمان طولانی و او دیوانه خود را برای گرفتن او فرصت را به انجام دوباره.

پس از خروج آنها جیمی و تروور رفت و در تاریخ خود را. آنها توافق کردند به عقب نگه دارید و تصمیم به قبول فانتزی مجموعه کارت. به پایین احساس اوراق قرضه خود را حتی قوی تر پس از این تاریخ و تا به حال رشد در هر هفته. ترور و حتی امید به حرکت به نشویل که در آن جیمی زندگی می کردند و پس از نشان می دهد.

در همین حال کریس و Bri می خواستم به همه چیز آهسته به طوری که آنها می تواند در ایجاد یک زندگی واقعی با هم — از جمله ازدواج کودکان و نوجوانان و یک home studio. در طول تاریخ خود او بیان شده چگونه به طور جدی او مشاهده صمیمیت فیزیکی و گفت که او نمی خواست به خراب کردن آنچه که آنها تا به حال با عجله رابطه خود را. آنها تصمیم به قبول فانتزی, مجموعه کارت, اما Bri نگران روز بعد که عملکرد خود را رنج می برند زیر سنگی تمرین.

ریتا ویلسون, Kaitlyn Bristowe, Jason Tartick, جواهر و , ستاره فیلم سکسی Diggs بعد از قضاوت به اجرای برنامه می باشد.

در پایین حرکت برای پیدا کردن که زن و شوهر برنده و جایی که آنها امروز ایستاده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de