5 از چاپلوس یک تکه لباس شنا برای بی حس کردن در این تابستان

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

تجدید حیات یک قطعه یکی از مد لحظات قرن 21 است. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از قرن هنوز هم به اما اعتماد ما در اینجا — این قطعا را بدست آورده یک نقطه در لیست. یک تکه لباس شنا هستند به سادگی بهترین. ما می توانید اعتماد آنها را به ماندن حتی زمانی که امواج تصادف سخت و آنها را به برخی از چاپلوس متناسب و سبک است که ما احساس راحتی و اعتماد به نفس پوشیدن!

البته اگر برخی از یک قطعه بهتر از دیگران هستند. هر نام تجاری و خرده فروش است پریدند پشت در طولانی مدت روند که بدان معنی است که وجود دارد مقدار زیادی وجود دارد که نیست ارزش خود را در زمان و در همه. می خواهم به مطمئن شوید که شما یک چند در دست شما می دانید شما می توانید بی حس کردن در این تابستان ؟ ما پنج میدارد!

بین نژادهای مختلف, سیاه پیچیده شده یک تکه لباس شنا

anthropologie-wrap-one-piece
Anthropologie

شادی بخش surplice بالای این لباس شنا باعث می شود یک برش تمیز در دور کمر به تعریف شکل خود را بالا جامد پایین ایجاد تضاد کامل برای کمک به شما احساس می کنید رنگ قرمز حتی در خود bluest روز!

آن را ببینید!

دریافت بین نژادهای مختلف, سیاه پیچیده شده یک تکه لباس شنا (در اصل 118 دلار) فقط برای $83 در Anthropologie برای یک مدت زمان محدود با ارسال رایگان!

یکپارچهسازی با سیستمعامل ’80s/’90s الهام برش بالا و پایین پشت یک تکه

amazon-dixperfect-one-piece-swimsuit
آمازون

برای رفتن مدرن است که Baywatch پرنیان? این فوق العاده مقرون به صرفه فن های مورد علاقه است به شما در دسترس در بسیاری از رنگ های مختلف و الگوهای از گل به مار چاپ به نئون سبز!

آن را ببینید!

دریافت Dixperfect یکپارچهسازی با سیستمعامل ’80s/’90s الهام برش بالا و پایین پشت قطعه فقط برای $27 در آمازون با حمل و نقل رایگان! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 19 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

موج انداخت Mio یک تکه لباس شنا

nordstrom-plunge-swimsuit
Nordstrom

این لباس شنا دارای شکم-تونر تکنولوژی و camouflaging طراحی موج دار شدن به برجسته خود را زرق و برق دار شبح — نه به ذکر است یک زیبا یقه غوطه وری!

آن را ببینید!

دریافت لا بلانکا موج انداخت Mio یک تکه لباس شنا (در اصل $121) برای تنها $73 در Nordstrom با حمل و نقل رایگان!

شکوفه کامل V-گردن طراحی لوله کشی یک تکه لباس شنا

cupshe-one-piece-swimsuit
آمازون

این کالی الهام گرفته از لباس شنا ویژگی های ماهرانه قرار داده شده, لوله کشی به ایجاد آشفتگی زاویه و تنگ یا کمربند دور کمر خود را. آن را نیز فوق العاده زیبا طراحی گل که همیشه به ارمغان می آورد لبخند به چهره ما!

دریافت CUPSHE پر شکوفه V-گردن طراحی لوله کشی یک تکه لباس شنا فقط برای $30 در آمازون با حمل و نقل رایگان! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 19 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

Kimmie افسار یک تکه لباس شنا

anthropologie-belt-swimsuit
Anthropologie

این پر جنب و جوش لباس شنا ویژگی های کمربند قابل جابجایی است که نه تنها به نحوی یاری می, اما می افزاید: کمی از کون استعداد ما دوست دارم برای دیدن. آن را به یک افسار بالا بیش از حد!

آن را ببینید!

دریافت Kimmie هولتر لباس شنا یک قطعه (در اصل $128) فقط برای $90 در Anthropologie برای یک مدت زمان محدود با ارسال رایگان!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de