پس از عدم دریافت ببر حنیف تحویل هند حملات ساجد جاوید


لندن: دولت هند باقی مانده بود خجالت پس از پادشاهی متحده دفتر خانه رد دهلی نو درخواست extraditing ببر حنیف – همچنین می دانیم که محمد حنیف Umarji پاتل – با توجه به فقدان شواهد و مودی-led ناتوانی دولت برای اثبات یک پرونده علیه متهم.

هند شده است به دنبال استرداد ببر ارتباط او را به دروغ به داود ابراهیم ادعا D-شرکت و بدون هیچ گونه مدرک. مقامات هند نیز ادعا می کنند که حنیف بود که در دو گجرات انفجار در سال 1993.

اولین انفجار در ژانویه سال 1993 در یک بازار در Varacha جاده در سورت که به کشته شدن هشت ساله دختر و انفجار دوم در آوریل 1993 در سورات ایستگاه راه آهن.

انگلیسی دفتر خانه در حال حاضر تایید کرد که آن را تبدیل هند درخواست برای ببر استرداد. تایید شده توسط دفتر خانه منجر به یک کمپین در رسانه ها علیه ساجد جاوید سابق خانه وزیر پاکستان مبدا.

“ما می توانیم تایید می کنند که استرداد درخواست برای حنیف پاتل رد شد و سپس رئیس و آقای پاتل مرخص شده بود توسط دادگاه در ماه اوت سال 2019” یک خانه انگلستان کار منبع گفت: Geo News.

همچنین بخوانید: هند کانال Zee News ناودان در رسانه های اجتماعی بیش از coronavirus, صدای جیر جیر, اسلام هراسی

ببر استرداد به هند برای اولین بار به دستور سابق دبیر خانه ترزا ممکن است در ماه ژوئن 2012. اما حنیف به حال اعتراض علیه نظم در دادگاه های انگلستان.

منابع دولتی گفته اند که دولت هند موفق به ارائه هر گونه پاک کردن شواهد ارتباط ببر یا با D شرکت یا 1993 انفجار.

برای هر استرداد به هند بریتانیا دبیر خانه امضای مورد نیاز است به عنوان دهلی نو یک دسته دو کشور با توجه به هند و انگلستان معاهده استرداد.

هند به اتهام ببر بود “بخشی از گروه اسلامی که به دست آمده مواد منفجره و اسلحه و سلاح های دیگر و سپس انجام انتقام حملات تروریستی در جامعه هندو از جمله دو انفجار که منجر به از دست دادن زندگی صدمه و آسیب”.

در طول درخواست ببر دفاع گفت: دادگاه های انگلستان که هر گونه اعتراف توسط حنیف به مقامات هند گرفته شد و تحت شدیدترین فشار و شکنجه و در نتیجه هیچ تاثیری در تصمیم دادگاه است. استرداد توسط مقامات رد شده است به دلیل این واقعیت است که حنیف خواهد بود شکنجه دوباره در هند به عنوان تیم حقوقی خود را موفق در برقراری چگونه حنیف قرار گرفت به غیر انسانی شکنجه توسط مقامات.

ببر برای اولین بار دستگیر و در بولتون در فوریه سال 2010 توسط اسکاتلندیارد.

همچنین بخوانید: آیا مودی نخست خجالت از احمدآباد را پان-رنگ آمیزی دیوار ؟

Islamophobic هندی رسانه ها شده اند سرزنش ساجد جاوید وزیر سابق, صفحه اصلی, منشی, از انکار استرداد حنیف به هند است.

اما همین رسانه ها شده است نادیده گرفتن که هندی تبار Priti پاتل بوده است در خدمت به عنوان دبیر خانه پس از آخرین دولت محافظه کار شده است و قادر به انجام هر چیزی در مورد ببر مورد با توجه به فقدان شواهد.

این Islamophobic هندی رسانه ها شده است ایجاد یک جنجال بر ریشه های ساجد جاوید به عنوان یک پاکستانی به اتهام اعطای کمک به ببر حنیف. رسانه ها پنهان است به هند که جاوید تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این مورد و در نهایت تصمیم گیری ساخته شده بود توسط دادگاه مستقل.

کارشناسان حقوقی آشنا با قوانین استرداد بریتانیا می گویند که هند در ببر پرونده در معرض خود را به درک که در آن لینک کلیک کنید همه چیز را با داود ابراهیم اسلام و D-شرکت به آن راه و به تولید همدردی اما نتواند در تلاش خود را وقتی که می آید به ارائه شواهد کافی برای حمایت از ادعای خود را.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de