حداقل 25 میلیون نفر در چین در حال افزایش coronavirus مستندات پس از وقوع 34 مورد در استان در کنار روسیه

  • استان شمال شرقی چین را reimposed چندین مستند اقدامات در واکنش به 34 مورد جدید از coronavirus با توجه به گزارش های متعدد.

  • تلويزيون لیائونینگ و هیلونگجیانگ همه reimposed مختلف اقدامات در پاسخ به موارد جدید و همچنین شیوع از اواسط ماه آوریل است.

  • دولت چین فرستاده است خورشید Chunlan یک مقام عالی رتبه حزب رسمی و همچنین پزشکی پشتیبان گیری به تلويزيون بلومبرگ گزارش شده است.

  • کشور است که گزارش شده بیش از 100 نفر در هر روز پس از اواسط ماه آوریل برنامه ریزی شده بود به سهولت مرزهای خود.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

چین, jilin coronavirus مستند reimposed چک دما

یک کارگر در دست کت و شلوار محافظ طول می کشد بدن اندازه گیری دما از یک زن پس از شیوع کروناویروس در Jilin, استان جیلین چین, مارس 17 سال 2020 است.

cnsphoto از طریق رادیو فردا

چین reimposed مستند اقدامات در شمال شرقی استان پس از خوشه های جدید کروناویروس موارد پدید آمده است.

جدید ترین 34 نفر در استان جیلین جایی که آن دو شهرستانها اصلی Shulan و تلويزيون شهرستان باید هر دو قرار داده شده تحت تمدید مستند با توجه به کانال اخبار آسیا است. وجود کنترل شدید در حمل و نقل و مجامع عمومی و مدارس مجبور به دوباره نزدیک کانال گزارش شده است.

یکی دیگر از سه موارد یافت شده در همسایه استان لیائونینگ با توجه به کانال.

جیلین مرز کره شمالی و روسیه و دومی اینکه یکی از بدترین کشورهای آسیب دیده در جهان است.

با مرزهای مهر و موم شده به خارجی ها و مقامات گمان می برند که شیوع جدید می توان به اتباع چینی از بازگشت از روسیه با توجه به بلومبرگ.

شولن دولت اعلام کرد مستند اقدامات بیش از WeChat در دوشنبه مهر خاموش مسکونی ترکیبات با مشکوک یا تایید موارد است.

شولن coronavirus چین تمدید مستند ایستگاه قطار

افسران پلیس در لباس محافظ در مقابل بسته های ورودی به یک ایستگاه قطار در پی شیوع کروناویروس در Jilin, استان جیلین چین, مارس 13 سال 2020 است.

cnsphoto از طریق رادیو فردا

در این مستند یکی از ساکنان از یک خانواده ممکن است فقط ترک یک بار به مدت دو ساعت در هر روز برای لوازم ضروری.

فروش ضد تب دارو نیز ممنوع در سراسر استان برای جلوگیری از مردم را از تلاش برای پنهان کردن علائم خود توجه کنیم. خدمات تحویل نیز عمدتا متوقف خروجی گزارش شده است.

در کشور همسایه لیائونینگ به 8.3 میلیون نفر در پایتخت Shenyang نیز رو تمدید محدودیت های پس از سه موارد یافت شده در مارس 11, کانال اخبار آسیا گفت.

بازگشایی مدارس شده است به تعویق افتاد و 7,500 ساکنان تحت قرنطینه با توجه به کانال.

شیوع بیماری در تلويزيون و لیائونینگ آمده نزدیک به یک ماه پس از یک شهرستان در یکی دیگر از همسایه استان هیلونگجیانگ دیدم موجی از 386 موارد جدید.

در مارس 26 استان در دولت تحمیل مستند اقدامات در حدود 1 میلیون-قوی شهر مودنجینگ که هم مرز روسیه با توجه به دویچه وله. در هاربین مرکز استان اقدامات سبک تر هستند اما ساکنان محلی تنها مجاز به حرکت در خود محله گزارش روزنامه.

خورشید chunlan معاون نخست وزیر چین

چین دفتر سیاسی کمیته دائمی عضو و معاون نخست وزیر خورشید Chunlan تصویر اینجا در سال 2016 وارد تلويزيون به آدرس تجدید شیوع در مارس 13.

Jason Lee/ایسنا

موارد جدید از این ویروس در چین را نمی بیش از 100 در هر روز از اواسط ماه آوریل است. با توجه به بلومبرگ, Jilin استان گزارش شده بیش از 127 پس از coronavirus برای اولین بار شروع به پخش شده است.

دولت چین آماده است برای شروع آن به تعویق افتاد “دو جلسه” جلسات سیاسی و راه اندازی شد برای استراحت مرزهای خود را به زودی پس از آن با توجه به نگهبان.

معاون نخست وزیر خورشید Chunlan یک مقام عالی رتبه حزب کمونیست رسمی وارد تلويزيون در مارس 13 با توجه به بلومبرگ. روز بعد 12-تیم قوی از پزشکان فرستاده شد از همسایه استان لیائونینگ که قبلا در به شدت تحت تاثیر قرار هوبئی استان با توجه به دولت خروجی رسانه های جهانی بار.

“درمان های پزشکی برای تایید بیماران در این شهرستان به خوبی می گذرد با همه چیز تحت کنترل” لیو چی که منجر به این تیم گفت: خروجی.

توده تست در حال حاضر در سابق coronavirus کانون ووهان پس از شش مورد جدید پیدا شد. اما وانگ Peiyu یک معاون دانشگاه پکن در دانشکده بهداشت عمومی گفت: جهانی بار این است که لازم نیست در تلويزيون.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de