براد پیت ‘دوستان’ cameo با جنیفر آنیستون: همه که رفت پشت صحنه

در زمان نشان می دهد فیلمبرداری, براد پیت و جنیفر آنیستون شده بود با خوشحالی با هم

جنیفر آنیستون و براد پیت طرفداران بودند در طول ماه زمانی که هالیوود پس از آن-شدت دنبال و بعد زن و شوهر به اشتراک گذاشته شده صفحه نمایش هم در انتها از طنزهای نود دوستان است.

The Fight Club بازیگر مهمان ظاهر بر روی به طور گسترده ای صنوبر نشان می دهد تا تاریخ باقی مانده است یکی از هیجان انگیز ترین لحظه برای طرفداران و به نظر می رسد او بیش از حد است و چسبیده به آن حافظه است.

پیت, 56, باز کرده بود تا در مورد cameo در نشان می دهد در سال گذشته طی مصاحبه ای با دسترسی هالیوودو ریخته چای بر آنچه رفت در پشت صحنه.

“من به یاد داشته باشید آن است. این بازیگران بزرگ ، منظورم این است که آنها خنده و واقعا زمان زیادی را با یکدیگر” او به یاد می آورد.

“اما من flubbed اول من خط. ما تا به حال برای متوقف کردن و شروع دوباره,” او اضافه شده است.

این بازیگر تا به حال مهمان-ستاره دار در فصل هشت قسمت با عنوان با یک شایعهکه در آن او essayed نقش خواهد Colbert, راشل سبز را [با بازی جنیفر آنیستون] nemesis از مدرسه بالا است.

در زمان نمایش این فیلم پیت و جنیفر آنیستون شده بود با خوشحالی با هم و بازیگر اغلب در بازدید از این مجموعه به حمایت از او معشوقه و نشستن دید از مخاطبان به عنوان به نه جلب توجه.

این تیم در پشت نشان می دهد یک روز تصمیم به طناب او را در یک قسمت خاص و بازیگر با خوشحالی موافقت کرد که نه تنها او از طرفداران نشان می دهد اما cameo خواهد به او فرصتی برای ترویج فیلم خود را بازی جاسوسی.

او cameo در به یاد ماندنی قسمت نیز به دست آورده او را امی nod برای این دسته از بازیگر برجسته مهمان در یک سریال کمدی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>