دانیل سیلوا به اتهام قتل برای کوری لا باری مرگ


Daniel Silva Is Facing 15 Years to Life in Prison for Corey La Barrie Death 1
دانیل سیلوا سنبله

جوهر کارشناسی ارشد Daniel Silva شده است به اتهام قتل به مرگ کوری لا باری کمتر از دو هفته پس از YouTuber درگذشت پس از یک تصادف رانندگی مرگبار.

با توجه به جدید دادگاه اسناد و مدارک به دست آمده توسط ما هفتگی در روز شنبه, مارس 19 سیلوا, 26, چهره, یک تعداد از قتل پس از McLaren sports car او به اتهام رانندگی به یک درخت سقوط کرد در روستای دره کالیفرنیا و کشته لا باری در مارس 10.

لس آنجلس دفتر دادستان منطقه گفت: در آزادی مطبوعات است که اگر محکوم سیلوا می تواند به صورت یک “ممکن است حداکثر مجازات حبس از 15 سال زندگی در زندان ایالتی.” یک تفهیم اتهام تاریخ هنوز به تنظیم شود.

YouTuber-Corey-La-Barrie-Death
کوری لا باری حسن نیت ارائه میدهد از کوری لا باری/Instagram

ما گزارش شده در مارس 11 که پلیس لس آنجلس دستگیر کرده سیلوا در ارتباط با این حادثه است. در زمان او بود شارژ و رزرو در ارتباط با سقوط مرگبار.

در حالی که این پرونده همچنان در دست بررسی پلیس نشان داد در اصل گزارش است که سیلوا بود راننده 2020 مک لارن 600LT که در آن لا باری بود مسافر. بر اثر سیلوا خارج خودرو و سعی به فرار از صحنه شد اما متوقف شد توسط تماشاگران.

با توجه به لس آنجلس کلانتر مقامات سیلوا برگزار می شد در $2 میلیون وثیقه.

“آنها فرار به یک علامت توقف و یک درخت” پلیس لس آنجلس سخنگوی وزارت افسر تونی Im گفت: ما پس از حادثه. “راننده در حال رفتن به بازداشت برای یک جرم و جنایت است. تحقیقات هنوز ادامه دارد.”

پس از این تصادف بود که در لا باری تولد 25, او با عجله به بیمارستان و مرده.

پلیس نشان داد وجود نداشت هوشیاری تست انجام شده بر روی راننده در صحنه چرا که او بیش از حد مجروح شد و همچنین گرفته شده به بیمارستان.

یک روز پس از لا باری عبور مادرش لیزا هریسون برتونمشترک ادای احترام به او را از طریق رسانه های اجتماعی.

“قلب من می شکند در حال حاضر در پسران 25 امروز تولد او بود و به یک ماشین با یک مست غواص” برتون نوشت, on May 11 از طریق Instagram. “حادثه کشته شدن او را فورا. هیچ واژه ای نمی تواند توصیف غم و اندوه من احساس می کنم در شل شدن یک کودک است. آن را فقط احساس غیر واقعی و من غرق غم و اندوه. من شما را خیلی دوست دارم کوری و از دست شما خیلی خیلی. این خیلی ناعادلانه است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>