‘اختصاص داده شده Carrie Underwood به روال تناسب اندام نشان داد

بین یک مادر و دو, نوشته آهنگ جدید و کار بر روی بسیاری از سرمایه گذاری کسب و کار Carrie Underwood هنوز به زمان را برای کار کردن.

“او است که اختصاص داده شده به زندگی به عنوان سالم به عنوان ممکن است برای 52 هفته سال” او مربی حوا زمینیمنحصرا نشان می دهد در شماره جدید ما هفتگی.

What Carrie Underwood Does to Stay in Shape 2
Carrie Underwood حضور 47 سالانه جوایز موسیقی آمریکا. Jason مریت/Radarpics/شاتر

در روز هنگامی که او در خانه است که اغلب در حال حاضر از قبل در میان Covid-19 pandemic — خواننده, 37, “sneaks در تمرینات زمانی که او می تواند و یا فقط به عنوان او حرکت می کند در مورد در زندگی روزمره او می گوید:” تناسب اندام گورو. “کری شناخته شده است به انجام پیاده روی lunges در اطراف خانه و تنه زدن در محل در حالی که انجام لباس های شسته شده.”

این بت آمریکایی آلوم شده است که آوازی در مورد تناسب اندام, سفر, نیز در حال اجرا است. “هنگامی که او رازک بر روی تردمیل و یا طول می کشد یک تنه زدن در آفتاب آن را در صفحة ذهن او” می افزاید زمینی و “خود پمپ برای بعد.”

اخیرا پیدا کردن مسیر خود نویسنده است با استفاده از جدید fit52 برنامه تناسب اندام است که او با ایجاد زمینی. آندروود مورد علاقه تمرین به نام “کارت بازی” است که بر روی پلت فرم می گوید: pro. “این سرگرم کننده و آسان تمرین است که شما می توانید در هر نقطه. هر ورزش است که در یک دست کت و شلوار از کارت شما در قرعه کشی تعداد تکرار شما انجام دهد.”

What Carrie Underwood Does to Stay in Shape
Carrie Underwood حسن نیت ارائه میدهد از کری آندروود/Instagram

در حالی که مادر از اشعیا 5 و یعقوب 16 ماه — که او سهام با مایک فیشر — عاشق کار کردن او هنوز هم می داند که چگونه به خودش استراحت. “فلسفه من این است: آیا آنچه که شما می توانید زمانی که شما می توانید و ضرب و شتم نیست خودتان” می افزاید: زمینی.

Us Weekly Cover Issue 2220 Julianne Hough

برای اطلاعات بیشتر در Underwood به روال تناسب اندام — به علاوه چگونه بیشتر ستاره اقامت مناسب — سازمان دیده بان ویدیو بالا و انتخاب کنید تا شماره جدید Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de