دموکرات بایدن می گوید که او را بکشند Keystone XL pipeline

فایل عکس: دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در 11th دموکراتیک مناظره انتخابات از سال 2020 آمریکا انتخابات ریاست جمهوری در واشنگتن

توسط جیمز Oliphant

واشنگتن (العالم) – جو بایدن کمپین گفت: اگر رئیس جمهور منتخب این presumptive دموکراتیک نامزد خواهد لغو مجوز برای Keystone XL pipeline که به طور موثر خواهد عذاب طولانی-مشکل پروژه.

در انجام این کار بایدن خواهد معکوس اقدامات صورت گرفته توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در سال 2017 پاک راه را برای 8 میلیارد دلار نفت ماسه خط لوله به ساخته شده است در سراسر ایالات متحده و کانادا مرز.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه تا به حال ساخته شده است ساخت این خط لوله مرکزی وعده انتخابات ریاست جمهوری است. بایدن معاون رئیس جمهور در دولت اوباما که آن را رد کرد و این پروژه به عنوان خلاف تلاش های خود برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

“بایدن به شدت مخالف خط لوله کی استون در آخرین اجرایی, ایستاده در کنار رئیس جمهور اوباما و جان کری به رد آن را در سال 2015 و با افتخار ایستاده در اتاق روزولت دوباره به عنوان رئیس جمهور و متوقف کردن آن را برای خوب rescinding کیستون XL pipeline مجوز” Stef فلدمن بایدن سیاست مدیر در بیانیه ای گفت.

ساخت این خط لوله که به حمل 830,000 بشکه در روز نفت خام از, آلبرتا, کانادا به غرب میانه آمریکا بوده است با تاخیر بیش از دهه توسط مخالفان از زمین داران محیط زیست, گروه ها و قبایل.

ماه گذشته یک دادگاه فدرال آمریکا برخورد دیگری شکست زمانی که آن حکومت در برابر U. s. Army Corps of Engineers’ استفاده از یک خط لوله جدید اجازه عبور آب به طور بالقوه تاخیر در ساخت و ساز بیشتر است.

این پروژه متعلق به TC انرژی پارسیان در استان آلبرتا.

(ویرایش توسط دیوید گریگوری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net