Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار فلین که اعتراف دروغ به FBI می پرسد دادگاه تجدید نظر به بازی شیر یا خط اتهامات

1 / 2

Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار فلین که اعتراف دروغ به FBI می پرسد تجدید نظر دادگاه به اتهامات بازی شیر یا خط

فایل عکس: سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی فلین حرکت پس از صدور حکم شنوایی در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن

توسط Jan ولف

واشنگتن (العالم) – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که قبلا التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی خواست ایالات متحده دادگاه تجدید نظر در روز سه شنبه به نیروی قاضی برای رد پرونده جنایی علیه او را به عنوان درخواست شده توسط وزارت دادگستری.

بخش مارس 7 واژگونی در مورد جلب اتهامات از دموکرات ها و بازنشسته و حرفه ای دادستان است که دادستان کل ویلیام Barr شد سیاسی ایالات متحده در سیستم عدالت کیفری به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان و همکاران.

در مواقع اضطراری درخواست فلین وکلا خواسته است که ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا دستور قاضی مورچه سالیوان به اعطای بخش درخواست برای رد این مورد. سالیوان در هفته گذشته نشانه بی میلی به رها کردن اتهامات انتصاب یک قاضی بازنشسته را راهنمایی کند که آیا فلین باید صورت اضافی جنایی تحقیر و اتهام دروغ.

فلین بازنشسته ارتش سپهبد که همچنین توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, گناه التماس کرد در سال 2017 به دروغ به اف بی آی در مورد مذاکراتش با روسیه سفیر ایالات متحده, اما بعد از آن به دنبال برداشت خود را درخواست کرد و FBI از فریب او را. وزارت دادگستری تصمیم به درخواست سالیوان به رها کردن اتهامات به دنبال فشار افکار عمومی از مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواه رئیس جمهور متحدان سیاسی.

فلین دادخواست استدلال کرد که اگر بیشتر رسیدگی برگزار می شود در این مورد باید reassigned به یکی دیگر از قاضی گفت سالیوان انجام “bespeaks یک قاضی است که نه تنها مغرضانه در برابر درخواست بلکه بیرون از معروفیت او ایجاد کرده است.”

سالیوان در روز سه شنبه گفت که برگزاری یک فرد در دهان و بحث در مورد در جولای 16.

دادگاه تجدید نظر به احتمال زیاد خواهد انکار فلین درخواست به دلیل سالیوان انجام داده است هیچ چیز به نقض حقوق خود گفت: Deepak گوپتا یک استیناف وکیل در واشنگتن درگیر نیست در این مورد.

“قاضی نه تکذیب کرد و نه اعطا دولت حرکت به اخراج” گوپتا گفت. “حداقل این درخواست را به دادگاه استیناف زودرس است.”

(گزارش شده توسط Jan ولف; ویرایش توسط Scott مالون و خواهد Dunham)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>