هری سبک اذعان می کند یک جهت “زندگی می کنند در حالی که ما جوان بود’ کپی’

هری سبک اذعان می کند یک جهت “زندگی می کنند در حالی که ما جوان بود’ کپی’

یک جهت تا به حال جاروب در سراسر جهان در طول زمان خود را با هم به عنوان یک boyband با back-to-back بازدید که تکرار همه را از طریق جهان.

اما heartthrobs به نظر می رسد که در بر داشت خود را در یک بیت از یک درهم و برهم کردن در سفر خود به شهرت و ستاره شدن پس از یکی از آهنگ های خود را در مواجهه توپخانه ضد هوایی.

بسیاری تا به حال مشاهده شده است که این گروه آهنگ زندگی می کنند در حالی که ما جوان بود و شبیه به لحن کلاسیک آهنگ پانک راک من باید بماند یا باید با برخورد.

بعد از پرداختن به افتضاح لوئیس تاملینسون و هری سبک های به اشتراک گذاشته بود خود را متفاوت از دیدگاه شباهت.

هر MTV News, تاملینسون توضیح داد: “من فرض کنیم باید آن را کاملا دشوار است برای انجام یک کار منحصر به فرد ریف در حال حاضر به دلیل وجود داشته اند بسیاری از آهنگ ها – قطعا وجود دارد تنها بسیاری از ریف شما می توانید بکشید؟”

سبک از سوی دیگر بستری بودن کپی کردن ریف. اخبار بی بی سی گزارش داد که او تا به حال اعتراف شباهت بود “نوع هدف و…آن را بزرگ ریف.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>