مایکل فلین مورد قضاوت سالیوان ناخالص نفس بیش از حد تبدیل عدالت به حکومت اوباش

مورد سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین است که به سرعت در حال حرکت از مشکوک به مضحک. ایالات متحده منطقه قاضی مورچه سالیوان است که به طور گسترده ای تحسین برای مقاومت در برابر اخراج از یک مورد است که وزارت دادگستری اصرار نمی توان اخلاقی حفظ شود.

در مواجهه با هیچ اختلاف بین طرفین سالیوان تصمیم به ایجاد یک رقابت مورد با دعوت از طرفهای سوم به ایجاد یک درگیری و در حال حاضر نشان می دهد که او ممکن است جایگزین خود اتهام جنایی به جای اجازه فلین پیاده روی رایگان. در گذشته من علنا ستایش سالیوان. این است که به سرعت تبدیل شدن به یک مورد از ناخالص قضایی نفس بیش از حد به عنوان دادگاه به نظر می رسد به فرض قضایی و اجرایی قدرت. سالیوان می تواند مخالف با اعمال اختیار دادستانی اما او نمی تواند جایگزین قضاوت خود را برای آن.

“در زمان مناسب دادگاه را وارد یک برنامه ریزی نظم حاکم بر ارائه هر amicus curiae دادخواستها و” سالیوان نوشت. هرگز یک بی ضرر تر از خط سمت چپ تر شوم معنی. پس از آن دستور قاضی اقدام به انتصاب قاضی بازنشسته جان Gleeson به استدلال می کنند در برابر اخراج در صورت عدم وجود اختلاف بین احزاب است. او به طور موثر برون سپاری استدلال به معرفی یک اختلاف است. این حرکت چیزی برای جشن گرفتن.

مجازات توسط همه پرسی

Amicus دادخواستها مجاز توسط دادگاه زمانی که در خارج از احزاب می خواهند به شنیده می شود در برخی از رقابت موضوع رو به دادگاه. مانند براده رایج در پرونده های مدنی. این است یک پرونده جنایی. جدی وجود دارد سوال در مورد ادب و نزاکت از این اشخاص ثالث خواسته به مختصر بلامنازع حرکت در یک پرونده جنایی. زندگی و آزادی افراد به طور کلی محافظت از مطالبات عمومی برای مجازات است. ما نمی مجازات توسط همه پرسی در این کشور است.

قاضی هیچ pushover: می تواند سیستم قضایی ما برای زنده ماندن به برگ برنده تیم تیره و هنر است ؟ فلین مورد آزمون است.

در حالی که دادگاه تشخیص به اعطای amicus یا شخص ثالث استدلال در پرونده های مدنی وجود دارد همتای تحت قوانین فدرال دادرسی کیفری. در واقع قاضی سالیوان رد این درخواست در دسامبر. 20, 2017 بیان کرد که “قوانین فدرال دادرسی کیفری را فراهم نیست برای مداخله اشخاص ثالث در پرونده های جنایی. … گزینه های وجود دارد برای یک شهروند خصوصی به بیان نظرات خود در مورد مسائل مربوط به منافع عمومی اما دادگاه علامت است نه یک گزینه در دسترس.”

سالیوان زودتر سفارش به یکی درست بود. این خطرناک است برای باز کردن پرونده های جنایی را برای شهروندان به استدلال می کنند برای محکومیت و یا افزایش مجازات به خصوص هنگامی که دادستان به دنبال اخراج در نور از دادستانی خطا یا سوء استفاده.

در واقع رئیس جمهور سابق بیل کلینتون دادستان کل ژانت رنو هشدار داد کنگره در برابر دادگاه های مزاحم در وزارت دادگستری تصمیم گیری تاکید بر این که “ما بنیان گذاران بر این باور بودند که وقاحت از دادستانی قدرت و تصمیم گیری در مورد چه چیزی و این که آیا به تعقیب — باید مقرره در کسی است که مسئول به مردم است.”

است که به خصوص در مورد که در آن حرکت مزایای متهم جنایی. دشوار است تصور کنید که هر پایه ای که سالیوان تواند انکار این حرکت بدون رو سریع برگشت.

مایکل فلین در دادگاه در واشنگتن دی سی در سال 2018 است.

اما فلین مورد ثابت شده است که تعریف وسوسه برای بسیاری دور از حمایت قانون اساسی و ارزش های خود را در جنگهای صلیبی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. کارشناسان درخواست دادگاه به در نظر بگیرید یک مرد به زندان پس از وزارت دادگستری به این نتیجه رسیدند آن را دیگر نمی تواند پشت خود را تعقیب. تحت این همان منطق هر متهم می تواند خشم عمومی بیش از یک unopposed حرکت به اخراج و دادگاه می تواند دعوت از اشخاص ثالث به استدلال در برابر او. به جای حفاظت از محبوب کیفری متهم از کسانی که در خارج از تقاضاهای مصرانه برای سر خود را به دادگاه دعوت و آنها را در داخل به جای دادستان.

قضات هستند و نه دادستان

اگر سالیوان دعوت نامه برای اشخاص ثالث به استدلال می کنند در یک پرونده جنایی است دلسردکننده پیشنهاد خود را که او ممکن است جایگزین یک اتهام شهادت دروغ است مثبت وحشتناک است. سالیوان مرکب است این قضایی نفس بیش از حد با درخواست Gleeson به کشف این موضوع با وجود انتقاد از دولت را از دست داده و فلین مورد.

تحت سالیوان نظریه هر زمان یک متهم به دنبال چنین اخراج (حتی با حمایت دادستان) او می تواند قضایی موظف به اتهام شهادت دروغ. در مواجهه با شواهد دادستانی تخلف (که اغلب مطرح می شود پس از یک محاکمه), وکیل (مثل خودم) را برای هشدار دادن به مشتریان که دادگاه ممکن است فقط تعویض یک جنایت دیگر.

تیراندازی طوفان: اف بی آی به درستی از نظر قانونی بررسی 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. بقیه سر و صدا و چرخش.

سرد پیامدهای چنین نظریه ای هستند که در کنار خار توسط کسانی که مشتاق به دیدن سالیوان پیمانه کردن خود شکل از عدالت است. چنین ناپایدار تصمیم خواهد به سرعت کج شدن خارج از کنترل است.

در نظر گرفتن سناریو. سالیوان می داند که چنین اتهام بود تحت تعقیب قرار توسط وزارت دادگستری. اما آیین دادرسی کیفری قانون 42 متحده که چنین مواردی را مطرح کرده اند توسط دولت اما “اگر دولت کاهش درخواست دادگاه باید تعیین کند یکی دیگر از وکیل به تعقیب تحقیر.”

پس چه سالیوان می خواهم به انجام? او نمی تواند نیروی وزارت دادگستری برای تعقیب یک مورد که در آن در نظر گرفته می شود غیر اخلاقی است. او را به کمک طلب کردن خود در خارج از دادستان پس از ایجاد خود را اختلاف با احزاب خارج از. اگر فلین است محکوم سالیوان را به منظور اداره زندان به زندانی کردن کسی که به اعدام محکوم شده قضایی طراحی شده است.

سالیوان ساخته شده یک ظرف غذا از فلین مورد

جالب اینجاست که سالیوان است که تا حد زیادی مسئول برای زمان استقرار در این مورد. فلین قرار بود محکوم به اعدام در دسامبر 2018 قبل از جلسه در زمان به نوبه خود عجیب و غریب. با استفاده از این پرچم در دادگاه به عنوان یک سرپا نگه داشتن سالیوان به اشتباه متهم فلین بودن “یک عضو نماینده از یک کشور خارجی در حالی که خدمت به عنوان مشاور امنیت ملی رئیس جمهور ایالات متحده است. مسلما که تضعیف همه چیز این پرچم در اینجا می ایستد. مسلما شما فروخته شده خود را از کشور خارج است.” او سپس پرسید که آیا فلین شده است باید به اتهام خیانت است.

فلین مواجه نسبتا جزئی تنها تعداد از اظهارات نادرست با احتمال هیچ زمان زندان — اما سالیوان شد نشان می دهد که او می توانست به اتهام خیانت به موضوع مجازات اعدام.

سالیوان سپس به فلین شوم انتخاب: “من نمی توانم به شما اطمینان دهم که اگر شما اقدام امروز شما را دریافت خواهد کرد حکم حبس. … من پنهان من نفرت من تحقیر.”

فلین جای تعجب نیست تصمیم به صبر کنید. تا به حال سالیوان به سادگی او را محکوم Flynn شده اند که به طور رسمی محکوم ساخت هر بعد حرکت سخت تر است در حالی که این پرونده در دادگاه تجدید نظر.

خوشبختانه در حالی که H. L. Mencken پس از توصیف یک قاضی به عنوان “یک دانشجوی حقوق که علائم خود را معاینه مقالات” سیستم ما اجازه می دهد تا برای استیناف بررسی و چند قضات را به چنین تصمیم گیری یک درجه عبور. واقعیت این است که چنین قضایی ساخته شده مورد خواهد بود به طور موثر مرده قبل از آن می تواند به درستی زیر نویس برای docketing. مشکل این است که فلین خواهد بود سمت چپ چرخاندن در باد به دیگران با استفاده از پرونده او را زاید امتیاز.

مایکل فلین است نفرین مفید بودن. او مفید برای بررسی به مقامات FBI special agent پیتر Strzok سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe و سابق FBI مدیر James Comey هر چند محققان هیچ زمینه ای رفتار مجرمانه. او مفید به ویژه وکیل رابرت مولر حتی اگر همان محققان ظاهرا بر این باورند که او عمدا به آنها دروغ گفته. او در حال حاضر مفید است به یک دادگاه است که به نظر می رسد قصد برگزاری یک پرونده جنایی از آن خود ساخت.

البته در برخی از نقطه در هنگام فلین متوقف می شود که بسیار مفید و عدالت ممکن است خدمت کرده با اخراج از این سوء استفاده مورد.

جاناتان Turley است شاپیرو استاد حقوق منافع عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن و عضو ایالات متحده آمریکا امروز هیئت مدیره کانون. او در توییتر دنبال: @JonathanTurley

شما می توانید به خواندن نظرات متنوع از هیئت مدیره ما از همکاران و نویسندگان دیگر در نظر صفحه در توییتر @usatodayopinion و روزانه ما, نظر, عضویت در خبرنامه. برای پاسخ به یک ستون ارسال نظر به [email protected]

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: مایکل فلین مورد: واکنش قاضی اتهام شهادت دروغ در توهین به عدالت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>