Jaime King مراحل را بدون حلقه ازدواج بعد از طلاق, اخبار

جدید روز زن جدید! Jaime King پا در لس آنجلس را بدون حلقه ازدواج در پنج شنبه, مارس 19 یک روز پس از تشکیل پرونده برای طلاق از کایل نیومن.

این هارت از دیکسی دین آلوم حلقه شد قابل ملاحظه ای وجود ندارد و هنگامی که او کشف شد در حال اجرا errands در کالیفرنیا آفتاب. بازیگر, 41, پوشیدن حلقه بر روی انگشت وسط و نه او حلقه انگشت, هنگامی که او را ترک عکس ماشین.

در تابستان سیاه و سفید ستاره عینک یقه اسکی سیاه و سفید و آبی, شلوار جین در حالی که حمل یک کیسه سیاه و سفید کودکان تنقلات و کیف دستی خود را. شاه مرتب کردن نگاه خود را با یک گردنبند و snakeskin کفش راحتی.

ما هفتگی تایید شده در چهار شنبه, مارس 18 که نبراسکا بومی برای ثبت طلاق از شوهرش را از نزدیک به 13 سال است.

این جوجه سفید بازیگر ارائه کاغذ طلاق به لس آنجلس دادگاه — در علاوه بر این به یک درخواست برای یک سفارش ضابط موقت. او “بخشی از مسلم” منظور که منع نیومن از بودن “در 100 متری” از همسر خود جدا مدت کوتاهی پس از تشکیل پرونده. یک جلسه برگزار خواهد شد در مورد این موضوع در ژوئن 8.

یک منبع بعد گفت: ما که شاه نیز ثبت اضطراری حرکت مربوط به حضانت و ملاقات — این جفت ارز به اشتراک گذاری فرزندان James 6 و لئو 4 — اما از آن محروم بود توسط قاضی.

پادشاه و نیومن, 44 بستن گره در نوامبر 2007.

کمتر از دو سال قبل خود را تقسیم پادشاه بوده در مورد او به ما و نشان داد که جفت “را آموخته بود خود به خودی” در حالی که بالا بردن فرزندان خود را.

“هنگامی که شما در حال انجام به عنوان یک انسان و سپس شما نه فقط با تکیه بر همسر خود را به شما می دهد آنچه در آن است که شما نیاز دارید که فکر می کنم این است که مرتب کردن بر اساس تمایل با بسیاری از روابط بلند مدت” بازیگر گفت: ما در ماه دسامبر سال 2018 است. “در نهایت من بهترین دوست من است و در همان زمان من عاشق پدر فرزندان من مورد علاقه من, بشر در تمام جهان است. و تا زمانی که شما می آیند از یک جای پری, پس از آن شما در حال به اشتراک گذاری از یک جایی که واقعا سکسی و سرگرم کننده و رایگان است.”

پایین ببینید شاه اولین تفرج زیر تقسیم او اخبار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net