جو بایدن آغاز بکار اولین مستعار برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن


AFP

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در تلاش است به بازی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام مستعار بازی اول خود را امتحان کنید – “رئیس جمهور Tweety” – گریه به دور از شوم و مطرح “Lyin’ تد” و یا “کج هیلاری” monikers.

رئیس جمهور است و با استفاده از نام مستعار برای خود سیاسی دشمنان از او برای اولین بار بود که یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 2015. او با استفاده از monikers مانند کسانی که به جمع آوری سوالات میان ایران رای دهندگان در مورد حقیقت گفتن 2016 دشمن اصلی تد کروز از تگزاس و سپس در میان رای دهندگان نوسان در مورد اخلاق از وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون.

آقای ترامپ کمک به ارائه یک پانچ حذفی در فینال سال 2016 توافق اولیه مخالفان فلوریدا سناتور مارکو روبیو با تماس او را “Lil مارکو.” این یک پیشنهاد است که آقای روبیو فاقد ممکن است و شکیبایی به رئیس جمهور ایالات متحده است.

او افتخار در ماه اوت گذشته که او مسئول ماساچوست سناتور الیزابت وارن در اوایل مبارزات به عنوان یک کاندیدای ریاست جمهوری.

“مانند الیزابت وارن – من ‘Pocahontas’ چیز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: chuckling-در-هماهنگ جمعیت حامیان در منچستر, New Hampshire در 15 اوت. “من ضربه او واقعا سخت است و آن را شبیه او بود پایین و خارج.” که نام مستعار است که بر اساس Ms وارن خود اعتراف کرد اظهارات نادرست در مورد داشتن بومی آمریکایی اصل و نسب.

سریع به جلو نزدیک به یک سال و آقای بایدن همه اما اسیر نامزدی حزب دموکرات. او دارای تاییدیه از هر دو خانم کلینتون و خانم وارن.

اما پس از یک بار به چالش کشیدن رئیس جمهور برای مبارزه با مشت آقای بایدن مقاومت کرده است مطابق با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در وقت منحصر به فرد بازی bare-knuckle سیاست است.

که تغییر در روز دوشنبه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است در خارج وجود دارد به tweeting دوباره این صبح است. من تماس او را ” رئیس جمهور Tweety!'” آقای بایدن گفت: در یک پیام ویدئویی آنلاین پست در روز دوشنبه.

نام مورد در نگاه اول به نظر می رسد بیشتر زیبا تر از گاز گرفتن – نگاه کنید به: “پوکاهونتاس” و “کج هیلاری.” پس از همه, او تجمع جمعیت هنوز هم شعار “قفل و او!” مورد خانم کلینتون.

آقای بایدن را wading را به تهمت نام مستعار استخر به مقدار برگشت. فقط در هفته گذشته گفت: نمایشگاه غرور او عقب نگه داشتن در بازی جمهور نام بازی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن یک استاد در گذاشتن نام مستعار با مردم است. من به سختی می تواند صبر کنید برای دریافت بر روی صحنه با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ” او گفت:. “من واقعا مقاومت در برابر دادن یک نام مستعار به’ رئيس جمهور.’

کارشناسان و فعالان سیاسی تماس Mr مغلوب ساختن پیشی جستن تاکتیک های موثر با توجه به اثر تجمعی از monikers کمک به او را با گسترده تر بریده بریده و سوزاندن رویکرد او به سیاست و ریاست جمهوری است.

“که رایت شد sickest? چه کسی مراقبت کنید ؟ متاسفانه هیچ یک از این یک موضوع خنده,” نگار جان voip broker که به بررسی تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت و نام مستعار نوشت: در Columbia Journalism Review.

“مغلوب ساختن پیشی جستن لقب … به خاطر سن-پیر سرایی تکنیک های موجود در اسطوره ها و افسانه ها,” او نوشت. “آگاهانه یا نه تهمت با استفاده از القاب و نام مستعار به مجموعه روایت در اطراف مخالفان سیاسی خود را, بوکس, آنها را با unflattering کلیشه است که می تواند سخت به فرار.

ادامه مطلب

Pelosi نگران ‘چاق’ مغلوب ساختن پیشی جستن مصرف ضد مالاریا مواد مخدر

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند ما واقعا هرگز مبارزه را به نفع خود در جنگ افغانستان

مغلوب ساختن پیشی جستن ‘تعجب’ Barr می گوید هیچ جنایی پروب اوباما و بایدن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net