جولین هاف: چگونه Kinrgy کمک می کند تا با ‘عمیق تر انسان اتصالات’

به عنوان رمان coronavirus همچنان به تاخت و تاز جوامع در سراسر جهان, Julianne Hough پیدا کرده و به راحتی در تناسب اندام و سلامتی با نام تجاری Kinrgy.

Julianne Hough Explains How Her Kinrgy Philosophy Helps With Deeper Human Connections
جولین هاف حضور ‘دالی پارتن را Heartstrings’ نشان می دهد تلویزیون برتر در جعل کبوتر در 29 اکتبر 2019. AFFI/شاتر

“پس از قطعیت در جهان امروز آن را آسان به احساس کمی از دست داده و جدا از” رقص با ستاره ها آلوم 31 می گوید به طور انحصاری در شماره جدید ما هفتگی. “حالا بیشتر از همیشه مردم در حال جستجو برای عمیق تر انسان اتصالات و در آن هسته Kinrgy فلسفه راهنمای ما برای ما درونی دانستن که در آن همه از درون شروع می شود.”

هاف معرفی او رویکرد جامع به ذهن, بدن و روح در اوایل این سال است. 45 دقیقه از برنامه جشن قدرت شخصی و شادی تحول در لذت و شیوه ای کارآمد.

Us Weekly Cover Issue 2220 Julianne Hough

“با عمدی و پرورش از طریق حرکات رقص ما قادر به بیدار کردن حواس ما در خالص ترین راه است که در نهایت منجر به بیشتر های معتبر و صحت خود,” او می گوید ما.

بازیگر شمارش شوهرش بروکس Laich, به عنوان یک فن از Kinrgy. در ژوئن سال 2020 داستان پوشش برای زنان سلامتاو نشان داد که سابق NHL, بازیکن, 36, یک بار “من روحی” بیش از او Instagram Live تمرینات اضافه “بروکس بود احساس انرژی من; او احساس انرژی جمعی از همه مردم به تماشای.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه هاف و دیگر ستاره اقامت مناسب تماشای ویدئو بالا و انتخاب کنید تا شماره جدید Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>