Katy Perry شگفتی دکتر در خط مقدم با تعجب زوم تماس

Katy Perry شگفتی دکتر در خطوط مقدم با تعجب زوم تماس بگیرید. عکس: بیلبورد

با جهان دست و پنجه نرم در برابر رشد همه گیر وجود دارد تعداد زیادی ستاره در سراسر جهان که در حال تبادل در و اهدای منابع پول و همچنین وقت خود را در برابر مبارزه با نسبت COVID-19.

به تازگی کتی پری ظهور به تعجب زوم تماس برای مگان Ranney یک پزشک اورژانس مشغول به کار در خط مقدم.

طی تماس کتی تمجید در مقابل او دو جوان, بچه ها, ادعا, “مامان مگان مطلق است قهرمان. آیا شما تا افتخار از او؟” او همچنین اظهار داشت: “مادر خود را می تواند پیوستن به سیرک. او به معنای واقعی کلمه انجام بهترین عمل دستکاری در جهان است.”

قبل از امضای کردن, کتی تشویق مگان بیش از تلاش های بی شائبه و گفت: “با تشکر از شما مگان. شما خیلی شجاع هستند. ما نمی توانیم از این طریق دریافت کنید بدون شما.”

“من مطمئن هستم که آن را آسان نیست هر روز, اما می دانم که من از رفتن به رختخواب هر شب از این تماس و من قصد دارم به شما در حفظ و در شخصی من نماز است.”

این مادر جوان بعد به صحبت کرد و بیان کرد “آن را ساخته شده, کودکان و نوجوانان روز, اگر چه من 11 سال هنوز هم حق را به رول چشم او به من به عنوان دیده می شود در پایان این ویدئو.”

او بعد از آن در ادامه می گویند: “چه درمان به کتی زمان را از روز خود را برای گفتن سلام به من و بچه ها… این نفس من دور است. من امیدوارم که آن را الهام بخش و انرژی می دهد به تمام همکاران من — اسناد و پرستاران techs, خانه داری کارکنان — در سراسر کشور است. این بوده است که واقعا دشوار است دو ماه اما همانطور که گفتم به T. J., ما همه یک خانواده است. من فقط آرزو می کنم می توانستم تمام اورژانس حاضر!”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de