Matt Lauer آتش سوزی در رونان فارو پس از تجاوز جنسی اتهامات

برگزاری نیست. Matt Lauer اخراج در رونان فارو در طولانی op-ed پس از گزارش سابق امروز لنگر را به اتهام سوء رفتار جنسی سوال شد توسط نیویورک تایمز.

Lauer, 62 بود از کار اخراج شده توسط NBC News در ماه نوامبر سال 2017 پس از یک کارمند زن او را متهم کرد از نامناسب رفتار جنسی سه سال پیش از آن در بازی های المپیک زمستانی در سوچی ، جزئیات بیشتر از حمله مشخص شد در Farrow آخرین کتاب گرفتن و کشتندر پاییز 2019 — اما Lauer در حال حاضر ادعا برنده جایزه پولیتزر خبرنگار, 32, است “بیش از حد خوب درست باشد.”

“من تا به حال در اصل در نظر گرفته شده برای انتشار این قطعه در ماه نوامبر سال 2019 اما ملاحظات شخصی که در آن زمان و بعد از آن اخبار و رویدادهای تأثیر همه ما با تاخیر این برنامه” سابق-پخش روزنامه نگار آغاز شد و در یک پست وبلاگ منتشر شده توسط Mediaite در سهشنبه, مارس 19. “در اکتبر 9, 2019, من به دروغ متهم به تجاوز به عنف. آنچه آمد از بروک Nevilsهمان زن که شکایت منجر به من ختم در NBC. … این اتهام یکی از بدترین و مهم ترین چیز برای همیشه اتفاق می افتد در زندگی من بود ویرانگر برای خانواده و ظالمانه آن را مورد استفاده برای فروش کتاب است.”

Lauer می رود و ادعا می کنند که ارتباط خود را با Nevils, 35 بود “رضایت طرفین و در عین حال نامناسب” است و او “متزلزل اما تعجب نیست” با عدم حمایت از او دریافت شده از همکاران در این زمینه خود را. روز Farrow را گزیده ای در مورد Lauer منتشر شد دیرین امروز coanchors هدی قطب نما و ساوانا اکلاهما بستری بودند “آشفته” توسط “هولناک” اتهامات ساخته شده توسط Nevils.

“با عجله به قضاوت سریع بود. در واقع در صبح من به دروغ متهم به تجاوز به عنف و قبل از من حتی می تواند با صدور بیانیه ای برخی از روزنامه نگاران در حال حاضر تماس با من شاکی ‘شجاع’ و ‘شجاع'” از Lauer نوشت. “من هم نا امید, اما تعجب نیست که رونان فارو کلی گزارش رو کمی موشکافی. تا این هفته بحرانی گزارش نیویورک تایمزبسیاری در رسانه ها درک کار خود را به عنوان ذاتا فراتر از سوال اساسی.”

روز شنبه, مارس 18 Farrow گزارش به سوال نامیده می شد توسط مقاله نویس بن اسمیتکه ادعا خیلی از خبرنگار کار تا به حال یک “لرزش در پایه های آن.” Farrow توییتی که او ایستاده بود با گزارش در مدت کوتاهی پس از حذف ویروسی رفت.

پس از یک شیرجه عمیق به محتویات گرفتن و کشتن که مربوط به اتهامات علیه او Lauer به این نتیجه رسیدند که Farrow کار شد یک مثال از “جنس بنجل روزنامه نگاری است.”

“به کسی نگه رونان فارو به طور کامل پاسخگو? من شک دارم آن را” Lauer اضافه شده است. “من از مردم به در نظر گرفتن چگونه آنها واکنش نشان می دهند اگر کسی آنها را دوست داشت متهم به چیزی وحشتناک و پایه استانداردهای روزنامه نگاری نادیده گرفته شد به دلیل تمایل به فروش کتاب. من هم اصرار مردم به یاد داشته باشید که وجود دارد دو طرف به تمام داستان است.”

ساعت پس از Lauer ادعا منتشر شد که خبرنگار تحقیقی در دفاع از خود و کار خود را. “من می گویم این است که Matt Lauer اشتباه است. گرفتن و کشتن بود به طور کامل گزارش و واقعیت-بررسی از جمله با Matt Lauer خود” Farrow توییتی در روز سه شنبه.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>