مگان فاکس قدمت تاریخچه: Brian Austin Green, مسلسل کلی و بیشتر

از روابط متعهد به پرتاب. مگان فاکس مورخ چندین چهره های معروف پس از ورود به کانون توجه و عشق او زندگی شده است یک موضوع از گمانه زنی های زیادی لطف او در دوباره خاموش-دوباره عاشقانه با برایان آستین گرین.

این بازیگر تا به حال چند روابط قبل از او و بورلی هیلز 90210 آلوم ضامندار به هر یک از دیگر. هنگامی که زمان سختی و جفت تقسیم او یافت شرکای دیگر بیش از حد — از جمله ترانسفورماتور costar Shia LaBeouf.

روباه باز به ما هفتگی در ماه مارس سال 2018 در مورد جرقه زنده ماندن با رنگ سبز. “چیزی که در مورد [شب تاریخ] که بنابراین ضروری است که شما به یاد داشته باشید که چرا شما مانند کسی است که شما تا به حال بچه ها با” او نشان داد در آن زمان است. “هنگامی که شما به بسیاری از مردم کشیدن در شما و نیاز به چیزهای شما را به نوعی فراموش کرده ام. شما را تبدیل به مانند شرکای کسب و کار و سپس شما را در یک تاریخ و شما مانند, ” اوه! من به شما جذب!’ بنابراین مهم است که برای انجام این کار است. … من میخوام امتحان کنید و انجام آن بیشتر است.”

این jennifer’s Body ستاره و بازیگر سهم سه پسر نوح Bodhi و سفر — اما او اعتراف کرد در ماه نوامبر سال 2019 که این دو همیشه در همان صفحه که آن را می آید به پدر و مادر. “من بسیار سختگیرانه تر فرد گفت:” ما به طور انحصاری در نوامبر سال 2019. “من کمی بیشتر وسواس است. به من نه هیچ زرق و برق در خانه. به مگان او نیست [ذهن] به طوری که در یک منطقه که در آن ما ضربه سر.”

او ادامه داد: “ما هر دو درک آنچه که او واقعا خوب است و آنچه در او هست و من قدر آنچه را که او بهتر از خودم. من نه تنها با آن خوب من حمایت کند و همین کار را با او و رسیدن به این جایگاه نه دفاعی بودن و یا مایل به یک تا شخص دیگر و یا رقابتی می باشد. رفتن ‘شما می دانید چه ؟ ما بسیار قوی با هم به زور از ما به عنوان یک فرد پس چرا نمی توان با هم در این مورد؟'”

فاکس سمان خودش را به عنوان یک نماد رابطه جنسی در اوایل زندگی حرفه ای خود را قبل از او عاشقانه با Machine Gun Kellyسبز و LaBeouf. به این ترتیب او به اشتراک گذاشته شده راز به درخواست تجدید نظر او در ماه اوت 2014 داستان پوشش برای جهان وطنی. “زنان لازم نیست که ناامید و سعی کنید خیلی سخت است” او توضیح داد در آن زمان است. “اجازه می دهد خود را به قوی و قدرتمند و مردان خواهد بود خزنده در دست و زانو.”

حرکت به دوباره روباه قدمت تاریخ از طریق سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>